جادوگر به سیم آخر زد؛ تصمیم علی کریمی برای ترک همیشگی ایران

خبر ورزشی: جادوگر فوتبال ایران به خاطر یک استوری دوباره به سرتیتر اخبار تبدیل شده است. چندی قبل علی کریمی اسطوره فوتبال ایران با گذاشتن یک استوری در ایام محرم، عنوان کرد کاش به جای صرف میلیاردها تومان برای دادن نذری، این پول ها صرف درمان بیمارانی شود که مشکلات مالی دارند و از پس مخارج درمان برنمی آیند.

 همین موضوع باعث شد تا عده ای نسبت به علی کریمی شدیدا موضع بگیرند و به اسطوره فوتبال ایران انتقاد کنند. بعضی ها کریمی را متهم به مخالفت با مراسم عزاداری و دادن نذری کردند و مدعی شدند جادوگر به این مراسم توهین کرده است.

 بعد از گذشت چند روز، در اقدامی عجییب بیلبوردهای تبلیغاتی جادوگر در تهران جمع آوری شد تا خیلی ها این موضوع را به گذاشتن استوری کریمی ربط دهند. کریمی مدتی است که در ایران حضور ندارد و برای انجام کارهای شخصی راهی دبی شده است. موضوعی که هر چند وقت اتفاق می افتد و جادوگر که چند سالی در امارات فوتبال بازی کرده ، به این کشور سفر می کند.

با این حال نزدیکان کریمی مدعی هستند این سفر با سفرهای قبلی کاملا متفاوت است و ممکن است یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران دیگر به کشور برنگردد.

از مدت ها قبل بحث مهاجرت کریمی در رسانه ها و فضای مجازی مطرح شد ولی خود کریمی آن را تکذیب کرد. با این حال طبق شنیده ها این احتمال وجود دارد که علی کریمی این بار واقعا مهاجرت کند و دیگر شاهد حضور جادوگر در ایران نباشیم. یکی از نردیکان کریمی که ارتباط خوبی با جادوگر دارد، مدعی شد کریمی به احتمال زیاد به یک کشور اروپایی مهاجرت خواهد کرد و ممکن است هرچند وقت و برای انجام کارهای شخصی به تهران بیاید.

درواقع جادوگر که در دوران فوتبالش هم استاد گرفتن تصمیمات ناگهانی و غافلگیرکننده بود، به سیم آخر زده و شاید تصمیم بگیرد برای همیشه ایران را ترک کند.
+58
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  عیب نداره خیار این سایت آمادگی داره بجای علی کریمی بازی کنه البته بجای توپ زدن گند میزنه ( خمینی تو یکی از سخنرانی هاش گفته بود بزارید متخصص که میخوان برن بروند من به طلاب میگم برن پزشکی بخونند) 😁
  3
  34
  جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۴:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  شیرمردان - سیدنی، استرالیا

  من در عجبم که اصلا چرا برگشتی ایران برای زندگی، ایران با وجود ملاها و مردم خرافاتی دیگه جای زندگی نیست. در یک خانواده حتی نمیشه با برادر و خواهرهای خود منطقی در مورد خیلی مسائل بالاخص مذهب گفتگو کرد چه طور میشه بیش از بیست میلیون خرافاتی رو تغییر داد. شازده جمع کن برو و این ملت خرافاتی رو به حال خود رها کن. از قدیم گفتن؛ از کوزه برون همان تراود که در اوست.
  4
  41
  جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۴:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Ahmad_Jeni - برلین، آلمان

  به سلامت هری خوش اومدی دیگه هم برنگرد.
  30
  4
  جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  khyar - اوپسالا، سوئد

  دیدی عزیز نشدی و دو روزه به زباله دان تاریخ پیوستی ؟ حالا بیا پیش بیست مرغ توی المان از این لیدل به اون لیدل دونبال مرغ دو یورویی بگرد .
  26
  1
  جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.