پست معنادار مهراب قاسمخانی درباره امر به معروف: چی باعث شد ما رو صغیر ببینید و خودتون رو کبیر؟

مهراب قاسمخانیمهراب قاسمخانی (فیلمنامه نویس) درباره مصادیق امر به معروف و نهی از منکر در صفحه اینستاگرام خود واکنش نشان داد.

فرارو نوشت: مهراب قاسمخانی (فیلمنامه نویس) درباره مصادیق امر به معروف و نهی از منکر در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

چجوریه که انتقادای ما به عملکرد مسئولین، به جای امر به معروف، اقدام علیه امنیت محسوب میشه؟ چرا وقتی ما خواستار تغییر رفتار‌های غلطشون میشیم، جای نهی از منکر، تشویش اذهان عمومی به حساب میاد؟

معیارتون از منکر چیه؟ پوششه که به یه نفر صلاحیت امر به معروف میده و به یه نفر نمیده؟ ظاهره که یکی رو عاری از خطا میبینه و یکی رو خطاکار؟

اصلاً چی شد که شما سمت معروف قرار گرفتین و ما سمت منکر؟ از کی به این نتیجه قطعی رسیدین که از ما اصلح ترین؟ چرا فکر کردین درک بهتری از زندگی ما دارین؟ چطوری به این اطمینان رسیدین که درست و غلط زندگی ما رو بهتر از ما بلدین؟ چی باعث شد ما رو صغیر ببینید و خودتون رو کبیر؟

واقعاً خودتون رو در چنین درجه‌ای از پاکی میبینید که مردم رو بر اساس نزدیکی ظاهرشون به سلیقه خودتون، به خوب‌ها و بد‌ها تقسیم میکنید؟ به بی گناهان و گناهکاران؟ به معصومین و فاسدین؟ این تقسیم بندی اگه تفرقه افکنی نیست، چیه؟ الان کی داره با ایجاد شکاف بین مردم، امنیت کشور رو به خطر میندازه و اذهان عمومی رو دچار تشویش میکنه؟

پ. ن: یادتون نره که اگه معیار ظاهر افراد باشه، هیچ کسی بیشتر از داعش و طالبان صلاحیت امر به معروف نداره.
+149
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  از بس بهشون گفتن خر، وهم برشون داشته که کبیر هستن
  3
  63
  ‌پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۲:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان

  (چی باعث شد ما رو صغیر ببینید و خودتون رو کبیر؟) از اون موقع که دین‌سالاری تو ایران‌زمین پا گرفت. باعث ورشکستگی ایران در تمام زمینه‌ها همین فروعات ننگین اسلام است که وارد سیاست شد، درست بعد از سال ننگین ۵۷ ! 😖 (اصلاً چی شد که شما سمت معروف قرار گرفتین و ما سمت منکر؟) در جای‌جای سوره‌‌های قرآن از برتری الله نسبت به مردم یاد میشه و چه کسی با الله در تماسه؟! حوزه‌ای‌های فیضیه و نجف. آنها خود را نماینده الله می‌دانند و بقیه گناه‌کار! حکومت اسلامی ایران اسوه و سرمشق طالبان و داعش و حزب‌الله است!! 😖
  4
  66
  ‌پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۵:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.