همسر سابق ایلان ماسک خود را شبیه خون آشا‌م‌ها و اِلف‌ها میکند

کلیر الیس بوچلر (Claire Elise Boucher) که با نام هنری گریمز شناخته می شود، موزیسین، خواننده، ترانه سرا و تهیه کننده موسیقی کانادایی است. او یکی از شرکای زندگی سابق ایلان ماسک است. این زوج در مدت زمان زندگی مشترکشان صاحب دو فرزند به نام های X AE A-XII و Exa Dark Sideræl شدند. اما این فقط نام فرزندانشان نیست که عجیب و غریب است.  گریمز را می توان با صفت های مختلفی معرفی کرد، اما قطعا به عنوان کسی که از مد متعارف پیروی می کند، شناخته نمی شود.

این خواننده کانادایی سال گذشته از خالکوبی عجیبی که بر پشتش نقش بسته بود و «زخم های زیبای بیگانگان» می نامید را به همه نشان داد. این خالکوبی بخشی از برنامه گریمز برای تبدیل شدن به «پسا انسان» است.  حالا او به دنبال تغییرات بیشتری است. او می خواهد گوش های الف (Elf) مانند و دندان هایی شبیه خون آشام ها داشته باشد.

گرایمز به تازگی در توییتر خود طوفان فکری به راه انداخت و از دیگران خواست تا تغییرات چهره و ظاهری که برای او مناسب است را پیشنهاد دهند. او نوشت: «۲ سال پیش با یک جراح پلاستیک بزرگ برنامه‌ای ریختم تا اواسط دهه ۳۰ زندگی ام تغییراتی در ظاهرم ایجاد کنم، اما بعد فراموش کردم و هرگز به این فکر نکردم که باید چه کار کنم. شما فکر می‌کنید چه چهره و ظاهری برای من خوب است؟»

گریمز در توییت دیگری نوشت: «شخصاً، گوش‌های الف ها و دندان‌های خون‌آشام را بسیار متفاوت از مثلاً لیفت باسن یا عمل بینی می بینم، که در مورد آن بحثی وجود ندارد». گریمز در پاسخ به یکی از طرفدارانش که به او التماس کرد بینی اش را همان طور که هست نگه دارد گفت: «بینی من از ویژگی های اصلی من است، نگران نباشید، تغییر نمی کند.
+6
رأی دهید
-57

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان

  دیوانگی و روانی بودن که حتما حتما یا شاخ دم نمیخواد، ادم حتما نباید سه قبر قتلان اجداش و دزدان ناموسش صدای سگ و خر و نخوک بده، نباید سقط پرست باشه یا اعتقاد به امام خیالی که مادرش بجای انکه اونو مثل بچه ادم تو شکم حمل کرده باشه تو رانش حمل کرده و در فاصلاب جماران پنهان شده ولی از این میترسن ماهواره اونو پیدا کنه....خلاصه کلام این هم یک نمونه است.ولی بیخطر بری جامعه و انسانهای دوربر
  4
  51
  ‌چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  این ها مخ باختگانی هستند که از شدت رفاه به بیهودگی رسیده اند و نمی توانند زندگی متعارف داشته باشند.
  1
  26
  ‌چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۴
  لشکر ۹۲ زرهی اهواز - اهواز، ایران
  یه مشت دیوانه مریض روانی
  0
  12
  ‌چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.