کارمند بازنشسته صدا و سیما در یکی از ساختمان های جام‌جم «خودکشی کرد»

سیدعباس موسوی
رادیو فردا: بر اساس خبر رسیده به رادیو فردا، یک کارمند جمعدار اموال بازنشسته صداوسیما روز شنبه ۲۲ مرداد در یکی از ساختمان‌های فنی صداوسیما در جام‌جم خودکشی کرد.

بر اساس این خبر، سیدعباس موسوی، یکی از جمعداران اموال در معاونت فنی سازمان صداوسیما که سال گذشته به موعد بازنشستگی رسیده بود، به‌دلیل «مشکلات مالی ناشی از قطع حقوق» دست به این اقدام زده است.

رادیو فردا مستقلاً قادر به تأیید جزئیات این خبر نیست، اما گفته می‌شود ناتوانی او در تحویل لیست اموال و مخالفت سازمان صداوسیما با تمدید مهلت مجدد منجر به قطع حقوق ماهانه او از چند ماه پیش شده بود.
صداوسیما هنوز توضیحی در این مورد این اتفاق منتشر نکرده است.

ماه گذشته نیز العین فارسی از خودکشی یکی از کارکنان مجموعه سعادت‌آباد صداوسیما به نام مجید منصوری به‌دلیل مشکلات معیشتی خبر داده بود.

از تعداد دقیق کارمندان صداوسیما آمار دقیقی در دست نیست، اما برخی منابع شمار کارکنان این سازمان در سراسر ایران را بین ۳۰ تا ۵۰ هزار نفر تخمین زده‌اند.
+23
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  متاسفانه مردم نسبت به این اخبار بیحس شدن. روزی نیست که خبری از خودکشی یا خودکشی جمعی یا خانواده کشی نداشته باشیم.
  3
  36
  دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Chokam - ری، ایران
  از یک طرف خودکشی زیاد شده، از طرف دیگه بچه‌آوری. خب شما با کشتنت میخوای یکی کمتر عذاب بکشه اما با بچه اوری یه معذب اضافه میکنی یر به یر شد،یعنی صفر، چه فایده. بچه اوری یعنی فقیرتر شدن، شاید اگه بچه نمی اوری مثبت۲میشدی نه خودت عذاب میکشیدی نه یه معذب اضافه میکردی
  7
  21
  دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.