تصویری از صفحه شخصی «هادی مطر» ضارب سلمان رشدی در فیسبوک

+15
رأی دهید
-115

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  خیلی خری. شاید استخدام دولت ایران بوده
  4
  58
  دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۲:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  با اکرم سلطانی و شیخ مرتضی کوبیده هم دوست بوده!
  5
  44
  دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۲:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Free Press - لندن، انگلستان

  این داستان بوداره. کسی کی بخواد چنین کاری بکنه هیچ وقت تو فیس بوک به اینصورت دیدگاه‌های خود رو تو دسترس همگان نمیزاره. بهر حال امریکا باید حواس‌ها رو‌پرت کنه و اونور قضیه از آخوندها تو مذاکرات باج بیشتری بگیره، این حمله، داستان ساختگی حمله به معصومه و خیر مربوط به جایزه برا کشتن بولتون همه بهم مربوطه. و الا اون موقع که رمان تازه نوشته شده بود و داغ داغ بود هیچکی فتوای خمینی به اونجاش هم نبود حالا یکدفعه حمله با چاقو روی صحنه با اونهمه بادیگارد؟ آخه کی رو خر فرض کردین؟
  18
  53
  دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۳:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۶
  ab shangooli - لندن، انگلستان
  در اینکه جمهوری اسلامی تروریسته وحکومت قاتل وآدمکش است همه آگاه هستیم ، اما این دو مورد اقدام به ترور مسیح علینژاد و سلمان رشدی مشکوک هستند ، باورش کمی سخته ، دولت آمریکا از مسیح علینژاد و سلمان رشدی مایه گذاشتند تا دستاویزی برای حمله به ایران بدست بیاورند. در لندن حتی کافی شاپ هاهم سکوریتی دارند ولی سلمان رشدی که اگر مردم بدادش نرسیده بودند ، مرده بود.
  11
  26
  دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۶:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  hovakhshatare - تهران، ایران
  [::Free Press - لندن، انگلستان::]. دوست عزیز می‌دونی در فیسبوک بیش از یک میلیارد اکانت مختلف وجود داره. چندصدتا هم شبکه اجتماعی مختلف وجود دارند. خود من حدود 20 تا اکانت در سایت‌های مختلف دارم. اگر 2 میلیارد نفر اکانت شبکه‌های مجازی رو داشته باشند و هر کسی هم همین حدود 20 تا اکانت رو داشته باشه یعنی چهل میلیارد اکانت برای زیر نظر گرفتن وجود داره! کدوم دولتی وقت و بودجه و نیروی کافی برای کنترل کردن 40 میلیارد صفحه رو در هر روز داره؟ اصلا بر فرض محال هم که صفحه افراد مشابه این یارو رو دیده باشند. خب چیکار کنند؟ برای هر کسی که مشکوک به نظر میاد مامور و جاسوس بذارند که 24 شبانه‌روز مراقبش باشه؟! از سیصد میلیون آمریکایی اگر یک هزارم‌شون هم پروفایل‌شون مشکوک باشه یعنی دولت آمریکا باید برای سیصدهزار نفر مراقب بذاره؟! همه‌چیز رو ساده‌انگارانه نگاه نکنید. من نمی‌گم حمله به رشدی مشکوک نیست، شاید باشه. من متخصص سیاست‌بازی‌های ابرقدرت‌ها نیستم. اما اگر کسی ادعا داره که قضیه واقعا مشکوکه به نظرم باید استدلال محکم‌تری از این که «چرا فیسبوکش رو ندیدند؟» داشته باشه. این خیلی ساده‌لوحانه است.
  0
  0
  دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.