حسین شریعتمداری: میرحسین موسوی عضو تشکیلات مخوف فراماسونری است!

ایران وایر - ۲۲ مرداد ۱۴۰۱، مدیر مسئول روزنامه کیهان در واکنش به اظهارات اخیر میرحسین موسوی نوشت: «اسناد و شواهد به وضوح نشان می‌دهد، حرکت اخیر مهندس موسوی ماموریتی بوده است که به عنوان یک عضو تشکیلات مخوف فراماسونری بر عهده داشته است.»

حسین شریعتمداری در یادداشتی تحت عنوان « او یک فراماسون است!» نوشت: «شاید در نگاه اول باور نکنید که اقدام اخیر مهندس موسوی در حمایت آشکار از اسرائیل و داعش نه تعجب‌آور بود و نه غیر‌منتظره! ولی اسناد و شواهدی که در ادامه خواهد آمد به وضوح نشان می‌دهد، حرکت اخیر مهندس موسوی ماموریتی بوده است که به عنوان یک عضو تشکیلات مخوف فراماسونری بر عهده داشته است.»

اخیرا بیانیه میرحسین موسوی و هشدار نسبت به موروثی شدن رهبری و جانشینی مجتبی خامنه‌ای با واکنش‌های گسترده‌ای در رسانه‌های حکومتی ایران همراه شد.

«میرحسین موسوی» و «مهدی کروبی» یک هفته پیش از حصر خود نیز درباره موروثی شدن حکومت هشدار داده بودند. در آن زمان هر چند موضوع جانشینی مجتبی خامنه‌ای در شعارهای معترضان به انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸ مطرح می‌شد اما مانند امروز جدی گرفته نمی‌شد.

امروز همچنین روزنامه رسالت، از رسانه‌های نزدیک به حاکمیت جمهوری اسلامی، در سرمقاله خود نوشت: «موسوی اکنون جریانی را در کشور نمایندگی می‌کند که مردم ایران در زیارت عاشورا همه‌روزه صدها بار بر آنان لعن و نفرین می‌کنند. موسوی به‌عنوان یکی از کسانی که جام زهر را به امام نوشاند و با استعفای رازآلودش در زمان امام (ره) یک دوره سکوت کرد و پس‌ازآن و بعد کارنامه فتنه ۸۸ صفحات خیانت باری به آن افزود.»
+26
رأی دهید
-70

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۲
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان

  ضد و نقیض‌گویی خصیصه بارز مذهبیون است. در این مورد اسلام بر ضد و نقیض‌گویی حتا صحه گذاشته و آنرا ناسخ و منسوخ نام نهاده! 🥴 موسوی با کینه داشتن از خامنه‌ای حکومت اسلامی را زیر سوال می‌برد اما با دوران طلایی خواندن دوران خمینی حکومت اسلامی را به عرش می‌رساند 😖 کیهان با وادادن جام زهر خوردن (= چیز خوردن) خمینی، آنرا منسوب به اصرار موسوی می‌داند. اما یادش می‌رود چه کسی جز شریعتمداری "نرمش قهرمانانه = چیز خوردن" را به خامنه‌ای سفارش کرده! 🥴 دنیایی دارن این مسلمونها با قواعد و عبارات ضد و نقیضشان! 😖
  9
  51
  شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momiji0 - توکیو، ژاپن

  این شیره ای مُفنگی شریعتنداری هم که همیشه دهنش بازه واسه گاز معده هوایی !! متخصص نادان برچسب زدن و شایعه درست کردن !! همون وافور داغ به اونجات اگر دروغ بگی ، حال بهمزن آبدماغ !!
  9
  55
  شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان

  جالبه که همه کسانی که پیش از انقلاب مخالف شاه بودند و بر ضد حکومت شاه فعالیت میکردند بعد از انقلاب یا رئیس جمهور شدند یا نخست وزیر یا رئیس مجلس یا وزیر و وکیل و بعداً گندش درآمد که اینها یا نوکر آمریکا بودند یا فراماسونر یا صهیونیست واسه همین یا اعدام شدند یا فرار کردند یا خانه نشین شدند!! یکی نیست که از این شریعتمداری بپرسه خب اعتراف کن که این انقلاب رو آمریکایی ها و صهیونیست ها و فراماسونرها به سرانجام رساندند
  5
  25
  شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران
  موسوی سوپاپ اطمینان رژیم همدست ملاها با جنبش دروغین سبزش جوانان دلیر ایران را به کشتن داد
  12
  20
  شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران
  مردم ایران بازگشت پادشاهی را میخواهند کسی که امین مردم و دلسوز ملت ایران است کسی نیست جز شاهزاده رضا پهلوی پادشاه قانونی ایران
  7
  18
  شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۷
  خوش باور - تهران، ایران
  این پفیور شیره ای را باید هرروز با سر در فاضلاب آبریزگاه عمومی سرازیر کرد ،که غسل کرده این پفیوز مطهر تر است،
  0
  8
  شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  koroshniknam - تهران، ایران
  ابله کسانی هستند که فکر میکنند شریعتمداری و موسوی باهم فرق دارن اینها بازی سیاسی اتاق فکر جمهوری اسلامیه با کشورهای استعمارگر
  3
  3
  شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.