ویدیویی کمتر دیده شده از دیدار غلامرضا تختی با هوشنگ ابتهاج


 
تصاویری دیده نشده از دیدار جهان پهلوان تختی با امیرهوشنگ ابتهاج منتشر شده است‌.
 
+52
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  مرتیکه توده ای.
  26
  19
  شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  آآبان ۱۳۵۸ تلگراف نویسندگان متعهد به امام امت "چپی ما" . ما از پشتیبانی خود را از مش خلقی و ضد امپریالیستی امام امت اعلام می‌‌کنیم. امضا هوشنگ در زیرش. امام شما از نسل آفتاب هستید. فقط کم مانده بود. به سبک آن چپی که گفت.من کمونیست هستم ولی الگو من امام حسین سالار شهدا است. هوشنگ هم بگوید.امام کی‌ ما خدمت شوما بیام تا ما کمونیست‌ها هم با بول شما وضو بگیریم ؟ این چیز‌ها را که پیرزنها و چپی‌ها این سایت که به شما نمی‌‌گویند. مرض آلزایمر در بین چپ ایران مثل سرما خوردگی است.هر روز مبتلا هستند. فقط در این وسط کیانوری کم است. زبون بسته نتیجه ۸۰ سال سیاست روسکی را ندید. این همه جان کند. نیست ببیند در هر گوشه ملت چقدر ما از مستراح روسی تا گل روسی می‌‌سازیم و می‌‌کاریم. نشسته بغل دست امام اون بالا. و هر هر به ما می‌‌خندند. ابلیس هم خدمت می‌‌کند. چه تاریخ تلخی‌ نصیب ما ایرانی‌‌ها در سال ۵۷ شد. آنکه خیانت را در سال ۵۷ به غالب کرد .بی‌ دلیل نیست که امروز دروغ و ریا شخصیت اصلی‌ او است. کجا بهتر می‌‌توان دید. مگر در نوشته‌ها این سایت. حسینی‌ها و چپ ایران. هر روز. هر دقیقه .هر ساعت .
  20
  23
  شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  این آقای فرانکفورتی گُنگ نویس که بخاطر بیسوادی اش، زبان فارسی را موقع نوشتن شخم میزند.اکنون مینویسد: مرض آلزایمر در بین چپ ایران مثل سرما خوردگی است. حالا ببینید شاه دیندار اسلامی که خود را سایه خدا میدانست چه می گفت: شاهنشاه: من چپ گرا تر از چپی ها هستم. سه شنبه ۳ اردیبهشت ماه ۱۳۵۳- شماره ۱۴۳۸۶- روزنامه اطلاعات (در گوگل سرچ بکنید بدون ذکر تاریخ). پس شاه و اسطوره فرار شما یک چپولیسم بود.
  12
  12
  شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  ادامه: ناراحت مباش الان آن .....مال سبکحال شما ، که تو را استاد لقب میدهد که در .... مالی استاد است، برای دفاع از شما تشریف می آورند.
  6
  7
  شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  rey kasravi - لندن ، انگلستان
  همیشه گفتم باز می گم دوباره خود را بازیافتن و پیدا کردن و خود را از نوع ساختن کاری بسیار بسیار دشوار که قبل از همه شهامت بسیار بالایی می طلبه و دیگری نیاز به شعور و درک بسیار بالایی داره که بدبختاته در وجود دوستان توده ای چپی مجاهد و خیلی دیگر از ایران ویران کن ها وجود نداره . حالا شما بیا تا هزار سال بگو این سایه توده ای بوده نوکر روسیه بوده و واسه عمامش کلی گل و شیرینی پخش کرده تا عمام بیاد بهترین فرزندان اون میهن را اعدام کنه یا در جنگ به کشتن بده اون توده ای بی سواد ترسو اون مجاهد خلق متحجر اون کمونیست امام حسین پرست که حالیش نمی شه حتی ایران افغانستان بشه یمن بشه لیبی بشه باز نوکری اخوند و عمام را می کنه .
  4
  5
  شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  samak - پاریس، فرانسه
  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. .....حرف دهنتو بفهم. البته برای یک لا قباهایی از شمار چون شما, که با گاوچرانهای آمریکایی دمخورید بیش از این انتظاری نیست.
  6
  7
  شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  samak - پاریس، فرانسه
  [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. دهن به دهن هر کس و ناکسی نباید گذاشت. این سایت متعلق به شاه پرستان است. سواد و فهم این بازماندگان شعبان بی مخ در حد چماقداران جمهوری اسلامی است.
  8
  8
  شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::samak - پاریس، فرانسه::]. بزرگتر از تو هم باید خفه شن.... ٥٧ رو خورد بعد رفت المان. چرا نرفت کوبا یا کره شمالی؟ مرتیکه استالین چی چپی.
  4
  2
  شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::samak - پاریس، فرانسه::]. از شعبان بی‌ مخ پرسیدند. راست است که شما مخ نداشتید. گفت چکار کنیم بی‌ مخ بودیم شاه را اوردیم. سال ۵۷ یک عهده خدایان مخ بودند. آنقدر مخ که درک کردند. امام از نسل آفتاب است. برا همین امام را آوردند
  8
  2
  شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. دقیقا! دهن به دهن هر کسی نباید گذاشت مخصوصا وقتی پوتین لیس و چپی خائن باشن. غلط ٥٧ رو کردین حالا رفتین سوشیال خور شدین دو قورت و نیم اتون هم باقیه. شماها چرا تموم نمیشین؟ انگار کود ریختن روتون
  6
  4
  شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان
  شاهنشاه: من چپ گرا تر از چپی ها هستم!! فرض بر این بگیریم که شاهنشاه همچین چیزی گفته باشه به قول معروف خال مه رویان سیاه و دانه فلفل سیاه در همان زمان کشورهای فرانسه، آلمان، سوئد و نروژ کلاً اکثر کشورهای اروپای غربی به دست احزاب چپ سوسیال دموکرات اداره میشد و نوع سیستم و اداره مملکت فرق داشت با جایی مثل شوروی یا کشورهای بلوک شرق پس اعلیحضرت حرف بدی نزده بود که تو حالا بول گرفتی!!
  6
  1
  شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  [::samak - پاریس، فرانسه::] بزرگوار: آدم جاهل با کسب آگاهی و دانش هشیار میشود و می فهمد. ولی برای آدمهای احمق و متعصب که در گذشته زندگی میکنند، این گزینه وجود ندارد. چه خوب بود که این سلطنت طلب های شلخته تندرو فقط جاهل بودند. شما بروید توی این سایت ها بخوانید و ببینید که چگونه این اوباشان شاه الهی پا بپا با حزب الهی های تندرو، به این شاعر و سرمایه ملی ٭سایه٭ فحاشی میکنند.
  2
  2
  یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  شاعر و سرمایه ملی‌ ؟ ؟ خیلی‌ ....به قول امام خدا شما را شفا دهد. از چپی بودن فقط اسمش را داری. از اندیشه لجن هم نیستی‌. سرمایه ملی‌ فلک زده ویکتور خارا بود. در استادیوم سان دیگو شیلی با تبر دستش را زدند که دیگر گیتار نزند.اون چپ بود. نه توله قجار ایرانی که نام خود را چپ گذاشتند. اخر .... این چه چپی است که به مرتجع‌ترین قشر جامعه ایران می‌‌گوید .شما از نسل آفتاب هستید. حالا اگر اشتباه به درک. اتفاق می‌‌افتد. یک بار فقط یک بار در عرض این ۴۳ سال پوزش خواست؟ یک بار گفت اشتباه کردم؟ مثل اون بزمجه دولت آبادی مهمان سفره افطار روحانی بود. چقدر شما لجن هستید؟ ضمنا این یارو از فرانسه نوچه شما است ؟ چیزی نگو که تف سر بالا شود
  1
  5
  یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  Chokam - ری، ایران
  این پیش سهراب سپهری رقمی نبود،سهراب هم شاعر بود وهم نقاش، اما این و شاملو و خویی با پررویی اونو رو به کانون نویسندگان راه ندادن. مردم واقعا متعجب بودن چرا؟انها شعرهای سهراب اهل کاشانم من رو زمزمه میکردن اماچرا به کانون دعوت نشد؟!البته خویی عذرخوایی کرد از ملت ایران،ولی بقیه نه. یه عذرخواهی به سهراب بدهکارن
  1
  2
  یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  بی‌ شرف توده آای. شعر "خورشیدی که به خجسته رسید. ایران‌ای سرای امید " را چه کسی‌ نوشت ؟ مگر همین هوشنگ شما نبود ؟ مگر شجریان آن را نخواند ؟ چرا شجریان بعد از یک مدت کوتاه و دیدن جنایت آخوندی از آن‌ها فاصله گرفت. چرا خواندن ربنا را از رادیو ممنوع کرد ؟ شجریان مذهبی بود. این توله گراز کومنیست بود؟ یک بار گفت .من شعر خورشیدی که به خجسته رسید پس می‌‌گیرم؟ فقط یک بار . چرا زمانی که گند شما را نشان می‌‌دهند .به هزیان گفتن دچار می‌‌شوید ؟ کدام سرمایه ملی‌ است. شجریان یا هوشنگ بیضه آخوند لیس؟ چپ ایرانی‌ ننگ هر چه چپ در دنیا است ، می‌‌باشد. شما چپ نبودید. حقیقت چپ ایران عاقل تر از آن است که بتوان با دروغ و ریا و تزویر آن را پنهان کرد. چه کسی‌ در ایران امروز نمی‌‌داند. سرمایه ملی‌ . زرشگ. ریق زدی به هرچه سرمایه ملی‌ بود.
  1
  3
  یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  Chokam - ری، ایران
  این‌ها یک عذر خواهی‌ به سهراب بدهکار نیستند .این‌ها یک عذر خواهی‌ به ۷۰ میلیون ایرانی‌ بدهکار هستند. بار‌ها گفتم برا ساختن آینده باید گذشته خود را شناخت. همه عذر خواهی‌ کنند .بگویند ما دروغ گفتیم. ما فریب دادیم .ما روسفیل بودیم خودمان هم نمی‌‌دانستیم. طرف آنقدر ابله است که هنوز درک نکرده. همین ماه پیش یک مقدار از اسناد حزب بلشویک روسیه منتشر شده. خودشان می‌‌گویند .هیچ کسی‌ نمی‌‌توانست رهبر حزب توده شود مگر اینکه KGB صلاحیت او را قبول داشته باشد. ۴۳ سال در گوش ما خواندند. میرزا کوچک خان جنگلی. یک هاله مقدس به دور سرش که ما در کودکی باور داشتیم. میرزا ۳ متر قد دارد و با یک مشت ۱۰۰ تا را به زمین می‌‌اندازد. امروز آمده بیرون. طرف دستور مستقیم از لنین می‌‌گرفت. نامه او را به لنین منتشر کردند. هدف. ایجاد جمهوری سوسیالیستی گیلان که قسمتی‌ از جمهوری سوسیالستی شوروی شود. این چیز‌ها که این لجن‌ها نمی‌‌گویند. ذره ذره این چیز‌ها آشکار می‌‌شود. پوزش بخواهند .مثل خوهی. مثل هما ناطق .مثل هزاران دیگر. اگر کسی‌ یک کلمه گفت. خودفروشی قسمتی‌ از شخصیت این‌ها شد.
  2
  2
  یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  1- مزدور پاچه بگیر شاه الهی: برای شما مرغ همسایه غاز است. به شعور و درک تو نمیخورد که از خارا نام ببری! ویکتور خارا در دیکتاتوری پینوشه کشته شد. خیلی از همین ویکتورها در زندانها و سیاهچالهای رژیم شاه شما در ایران شکنجه و بقتل رسیدند. چرا از آنها نام نمیبری؟ جالب است از ویکتور خارای چپ نام میبری، ولی به چه گوارا فحاشی میکنی! چه گوارای تو زلنسکی هست. قبله و چه گوارای تو ترامپ هست، که از او خواستی کشور را بمباران بکند. قد و قواره تو در همین لاابالی گری و جاوید شاه گفتنهاست.
  1
  3
  یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  ادامه- چپ بودن جرم نیست ولی بنده در هیچ جا نخواندم که ابتهاج بگوید من توده ای هستم. مگر شما سلطنت طلب ها کم فحاشی کردید به شجریان؟ چطور حالا شجریان خوب شد؟ شما کسی را میخواهید که ...وار جاوید شاه بگوید. سلطنت طلبی که تیوریسین آن تو باشی، تکلیف شاه الهی ها مشخص است. آقای تته پته: تو را چه نوشتن به نظر و تحلیل سیاسی؟ ولیعهد شما تنها حرف درستی که زد شمایان را به ...دور شیرینی تشبیه کرد.
  1
  3
  یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  Chokam - ری، ایران
  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. عزیز میرزا کوچک اولش دوره تزار بود،قبل از تشکیل شوروی. تزارباقرارداد ۱۹۰۷شمال ایران رو برداشت.اون موقع هنوز رضاخان ظهور نکرده بود،فقط یه میرزا انجا ما داشتیم جلوی تزار ایستاد،اما چرا بعدش منحرف شد،بخاطر قرارداد۱۹۱۹وثوق که ایران رو مستعمره انگلیس کرد، نه تنها میرزا بلکه خیابانی هم مدعی استقلال از دولت مرکزی وثوق شدن. تااینکه بعدرضاخان ظهور کرد همه رو از دم وثوق،میرزا،خیابانی..رو قیچی کرد.
  0
  2
  یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  گلسرخی شاعر نبود. گلسرخی تروریست کمونیست بود.که عاشق رخسار امام حسین بود. مثل خودت که عکس امام در ماه دیدی و هنوز هم می‌‌بینی‌.وگرنه اینقدر اینجا ... نمی‌‌کردی. درس تاریخ هم به من نده . می‌‌دانم ویکتور خارا که بود. درسی که به شما یاد دادم به خودم پس می‌‌دی ؟ تو خیلی‌ چیز‌ها نمی‌‌دانی‌. اگر می‌‌دانستی که ......... گفته هوشنگ جانت این افتخار ملی‌. «عضو حزب توده نبودم؛ اما همیشه سوسیالیست بودم و به توده‌ای‌ها احترام می‌گذاشتم و رفیق آن‌ها بودم و با آن‌ها هم‌عقیده بودم. برا ریق بودن که امضا لازم نیست. بوو را هر کسی‌ درک می‌‌کند. ضمنا حماسه مثنوی را در مورد طبری نوشت. حماسه در مورد یک جاسوس KGB. لابی آخوند‌ها بود. هر سال می‌‌رفت ایران. از دست حداد عادل هم جایزه گرفت. حالا دیدی چقدر ....هستی؟ جایزه از دست حداد عادل و سرمایه ملی‌؟ .....
  1
  2
  یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  Chokam - ری، ایران
  جنبش به به اصطلاح جنگل دو مرحله داشت. قسمت اول در زمان تزار بود که بعد هم زمان شد با انقلاب اکتبر ۱۹۱۷ روسیه.بعد از کشتار افسران نیرو دریاهی روسیه در بندر انزلی توسط خود ملوان‌ها بلشویک روسی. میرزا به دیدار آن آها رفت و قردادی با آن‌ها بست. که نیرو آبی‌ روسیه به او کمک کند اول جمهوری سوسیالسیتی گیلان و آنجا به تهران حمله کند و جمهوری سوسیالستی شوروی ایران را ایجاد کند. دست اخر هم که تحمل نکرد. چون مخالف سلب مالکیت بود. یک نامه هم به لنین نوشت و احتراز ولی اقبالش دیگر تمام شده بود. صف دوم این جنگلی‌ها با وعده بیشتر به لنین میرزا را بیکار کردند. احسان الله خان با عنوان سرکمیسر و کمیسر خارجه و سید جعفر پیشه‌وری به عنوان کمیسر داخله. البته یک چیزی مثل مجاهدین بود. سوسیالسیت اسلامی می‌‌خواست . سوسیالسیت ولی با چاشنی دین. کافی‌ است که مجاهدین را دید .که سوسیالسیت علی‌ سر از کجا در می‌‌وارد. ضمنا رضا شاه بار‌ها از او خواهش که همکاری کند .تا فاجعه قجار دست از سر ایران بر دارد.حتا کسروی هم او را عامل شوروی می‌‌دانست. می‌‌گفت آخوند مرتجع کمونیست
  0
  1
  یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  این فلان فلان شده تودهی زمانی که از ایران فرار کرد. حتا حاضر نبود در برلین سکونت کند. بغل دست کشور برادر سوسیالسیت آلمان شرقی .نه کوبا. نه کره شمالی‌ زرت غربی‌ترین شهر آلمان غربی .کلن. که حتا بوی سوسیالیست درک نکند. مثل خودت .سوسیال غرب می‌‌گیری عشقت پوتین است. نه تنها این. بلکه رفت سفارت ایران پاس ایرانی‌ گرفت و سالی‌ یک بار می‌‌رفت ایران Holidey . با حداد لاس خشگه می‌‌زد.‌ای وسط سرمایه ملی‌ شما. خیلی‌ از ایرانی‌‌ها کلن اعتقاد جاسوس آخوند‌ها ها بود. البته منصفانه هم می‌‌گویم. راست یا دروغ آن را نمی‌‌دانم. ولی به کسی‌ که فرار می‌‌کند ولی از دست حداد جایزه می‌‌گیرد نمی‌‌شود اعتماد کرد
  0
  1
  یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  ۱-....الدوله: کی بنده نامی از گلسرخی بردم که شاعر است یا خیر! ای اسطوره نافهمی! چرا نمی خواهی به بفهمی. بزور نمیشود مردم را به فرقه چماقداری شاه الهی خودت دعوت بکنی. معیوب الفکر: همین اعدام نابجای گلسرخی پرونده شاه تو را بست. گلسرخی کسی بود که چنگ به ریسمان پوسیده حسن و حسن زد.
  0
  2
  یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  ۲- شاه تو با این اعدام گلسرخی را بزرگ کرد. گلسرخی یکبار گفت سوسیالیسم را از علی آموخته ام، شاه تو که هر روز این اراجیف را تکرار میکرد. مگر نگفت از اسب افتادم و ابوالفضل مرا بلند کرد و نجات داد؟ در صورتیکه ابوالفضل دست نداشت. چرا از ماله کشی و سینه زنی و عزاداری دین شیعی در دربارشاه نمیگویی؟ فلک برگشته: شاه تو به آخوندها پرو بال داد.در ضمن اگر تو عقلی داشتی بجای این پرویی، سواد نوشتن را یاد میگرفتی. تا کی تعصب!
  0
  3
  یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  ۳- هی مثل....بو میکشی کی چه می نویسد. بعد پاچه اش را میگیری. تو که از چپ متنفری چرا از خارا نام میبری؟ حالا گیر دادی به گلسرخی. شاه و رژیمش خنگ تشریف داشتن، یک آدمی را که عددی نبود اعدامش کردند. چرا نظام و شاه تو آخوندها را تبعید ولی روشنفکران و دانشجویان را اعدام میکرد(خانواده بنده)؟ متاسفم از اینکه فاز ....وعقلانیت را از دست داده ای، و شتابان به جرگه ... میروی.
  0
  1
  یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  ۴- میگویند در چند دهه گذشته حزبی تشکیل شده بود بنام حزب خران. بسیاری از ایرانی‌ها می‌خواستند با سند و مدرک ثابت کنند که خر هستند. بطور نمادین جو می خوردند، تا مزدوری و سرسپردگی خود را به "حزب خران" نشان دهند. ....
  0
  2
  یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  ۱-ای وای مغز نداشته ات چقدر به روغنکاری نیاز داره. ای بی مروت: مگر کسی برای انتخاب جا و مکان از فضولی مثل تو باید اجازه بگیرد؟ یعنی ابتهاج باید از تو اجازه میگرفت؟ ... چون یک اوباش حزب الهی وقتیکه کم مییاری فوراً میگی سوسیال بگیر؟ مگر من نمیتونم بهت هم چنین چیزی بگویم؟ در ضمن بنده مدافع هیچ کس نیستم، که چکار میکند یا نمیکند و کجا زندگی میکند.
  0
  1
  یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  ۲- بنظر من تو هم ناآگاهانه در صف جمهوری اسلامی حرکت میکنی. چون همانطور که یک حزب الهی به مخالفین نظر خود حمله میکند، تو هم همین کار را میکنی. مگرتو بدون دلیل عاملی نیستی که باعث توهین به شاهت میشوی؟ چطور حالا من شدم عاشق پوتین ، ولی تو عاشق ترامپ نیستی و از ترامپ خواستی که ایران را بمباران بکند؟ خجالت بکش خیانتکار مزدور! مگر تو نگفتی در زمان شاه از دماغ هیچ شهروندی خونی نیامده؟ پس اون اعدام وشکنجه ها چه بود؟
  0
  1
  یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  ۳- مگر تویی که عاشق غرب هستی چرا از خودت نپرسیدی، همین غرب و اسراییل چرا شاه دیکتاتور را در کشور خود راه ندادند؟ بی عقل تا کی میخواهی تک روی بکنی؟ مگر تو دوستانت به زاهدی حمله نکردید که خاین و جاسوس و مزدور است؟ زاهدی از سلیمانی مگر نام نبرد؟ پس چرا فرح از او ستایش کرد؟ توی خرفتی و پیری مزمن گیر کرده ای فقط دوست داری پاچه مردم را بگیری. برو بتمرگ فالانژ!
  0
  1
  یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  1- .. بدون تردید تو چیزی برای از دست دادن نداری. چون شعور و عقلانیت را برای همیشه باخته ای. چون اگر فهم و شعور داشتی به دیدگاه دیگران احترام میگذاشتی. پاچه گیری نمیکردی و تهمت نمی زدی. عقیده خود را به دیگران تحمیل نمیکردی، برای بقیه تکلیف تعیین نمیکردی که کجا زندگی بکنند.
  0
  0
  یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  ادامه- به بنده تهمت نمیزدی که آنچنانم یا سوسیال بگیرم. بنده هیچ مشکلی و نکات منفی در این بخش سوسیال نمی بینم. ولی حاضرم فیش و درآمد سالانه خودم را برای یوکی بفرستم، اگر درآمد سالانه ام چندین برابر بیشتر از تو نبود از حضور همه پوزش میخواهم. فلک برگشته: اگر بفهمی که شغل و تحصیل بنده در چیست سقط مغز میکنی. مشنگعلی بیسواد: مگر همه مثل تو بازنشسته کم در آمد هستند؟ فالانژ خودفروخته و مزدور بیسواد !.
  0
  0
  یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.