دختری برای اثبات عشق به پسر مورد علاقه اش، خون آلوده به HIV او را به خود تزریق کرد

وقتی پای عشق دیوانه وار به میان می آید لازم نیست آن داستان های عشق افسانه ای را بخوانید. نوجوان های امروزی به نام عشق دست به کارهایی می زنند که نمونه اش را تنها در رمان های عاشقانه می توان یافت و در مواردی حتی از آن ها نیز عجیب تر هستند. یک دختر نوجوان ۱۵ ساله اهل هند وقتی می خواست عشقش را ثابت کند، خون اچ آی وی مثبت او را به خود تزریق کرد، پس از اینکه خانواده اش بارها مخالفت خود را با رابطه آن ها اعلام کرده بودند. این دختر اهل روستای سووال کوچی در آسام هند از طریق فیسبوک با این پسر آشنا شده بود و بعد از مدت ها رابطه از راه دور، عشق این دو به یکدیگر بیشتر شد به طوری که دیگر نمی توانستند جدا از هم باشند.

به گزارش رسانه های محلی، این دو در سه سال اخیر ب هم بودند تا اینکه دختر نوجوان هندی دست به کاری دیوانه وار زد. بر اساس گزارش ها، این دختر که بارها تلاش کرده بود با پسر مورد علاقه اش فرار کند و هر بار توسط خانواده اش به خانه بازگردانده شده بود، دست به کاری زد که هیچ کس انتظارش را نداشت و با یک سرنگ، خون آلوده به ویروس اچ آی وی پسر مورد علاقه اش را به خود تزریق کرد تا عشقش را به وی و خانواده و دوستانش ثابت نماید. بعد از این که خانواده اش از این کار دیوانه وار دخترشان مطلع شدند، علیه پسر مورد علاقه اش شکایت کردند. بدون شک این کار نمی توانسته بدون اطلاع پسر از قصد دختر عاشق رخ داده باشد.

اکنون دختر نوجوان هندی در بیمارستان به سر می برد در حالی که پلیس پسر مورد علاقه اش را دستگیر کرده است. بعد از اعلام این خبر، ماجرای عشق این دو جوان هندی و تلاش دختر نوجوان برای اثبات عشقش واکنش های بسیاری در رسانه های اجتماعی و به ویژه توییتر داشته است. این اولین باری نیست که یک نوجوان دست به چنین کار دیوانه واری می زند. اخیراً نیز یک دختر ۱۵ ساله هندی با نامزدش ازدواج کرد تا مادرش را تنبیه کند.
+28
رأی دهید
-64

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  Hooloo7 - گوتنبرگ، سوئد

  ادم وقتی عاشق می شه مخصوصا کم سن باشه حتی مرگم به جون می خره، چون احساسات حرف اول و آخر رو می زنه،
  4
  74
  ‌چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  khyar - اوپسالا، سوئد

  اگر پسره ایدز داشته خوب دختره هم گرفته دیگه نیازی به تزریق نداشته .
  11
  53
  ‌چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  آدم خل و چل و احمق همه جای دنیا پیدا میشود
  0
  30
  ‌چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.