نبش قبر و فیلمبرداری از جسد مجید عبدالباقی (برادر مالک متروپل) توسط یکی از اعضا خانواده قربانیان متروپل

سانه اصولگرای مشرق نوشت: قبر مجید عبدالباقی برادر حسین عبدالباقی مالک متروپل که در کنار برادرش در استان اصفهان به خاک سپرده شده بود، گشوده شد.

قبر وی درساعت تقریبی ۲:۳۰ دقیقه بامداد پنجشنبه ۶مردادماه توسط یکی از اعضای خانواده جانباختگان مترو پل نبش گردید و این فرد پس از باز کردن کفن مجید عبدالباقی وگرفتن فیلم از جسد وی مجددا قبر را به حالت اولیه در آورد و به آبادان بازگشت.

باتوجه به تصاویر ضبط شده دوربینهای مداربسته در اطراف آرامستان گلستان شهدا عطاآباد، واقع در استان اصفهان، خیلی زود خودروی متهم شناسایی و توسط دوربینهای جاده ای تا شهرستان آبادان رصد گردید.

دراین رابطه پرونده قضایی تشکیل شد و بادستور بازپرس شعبه اول دادسرای عمومی وانقلاب آبادان بازپرس حمیدرضا قارایی، متهم به نبش قبر در مخفیگاهش در آبادان شناسایی ودستگیر شد وموضوع در دست بررسی است.

پس از نبش قبر مجید عبدالباقی، خانواده او روی قبرش را بتن ریزی کردند. همسر و فرزندان مجید عبدالباقی بعداز مرگ او به شدت در غم و شوک فرو رفته و برای همیشه از آبادان رفتند. احتمالا هیچکدام از اعضای خانواده عبدالباقی دیگر به آبادان بازنخواهند گشت.
+101
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  دمش گرم. خمینی لجن را هم نبش قبرش کنید بفرستید زادگاهش تویله ای در هند
  11
  122
  شنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۱:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  احمد قمی - قم، ایران

  بعداز این همه بخور بخور مرده اش هم ارامش نخواهدداشت ببینید ودر س عبرت شود برای کسانی که بارشوه و...........صاحب میلیاردهاشدن نخوشون ارامشی داشتن نه اطرافیانشون
  7
  90
  شنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۴:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  اخوند شیپیشو - اندیمشک، استرالیا

  اخی - خانواده عیدلیاقی دیگر به ایادان بر نخواهند گشت - چقد ادم ناراحت میشه و او رفت 😂. تو ایران همه چی بر عکسه یانی و باعث این ماجرا الان مظلوم هست و اون یدبختی که فقط میخواد بدونه واقعا این داستانهای که میگن یارو کشتن - یا زیر اوار مونده حقیقت داره میشه ظالم و مجرم - واقعا همون سریال برره است .
  7
  86
  شنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۵:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momiji0 - توکیو، ژاپن

  خوب که چی !؟ فیک نیوز !
  12
  40
  شنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۵:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.