اعترافات پخش شده یک عضو داعش در صدا و سیما: من از اعضاء داعش هستم

 
وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران ادعا کرد ۱۰ نفر از «تروریست‌های تکفیری-صهیونیستی داعش» را که قصد داشتند در میان برگزارکنندگان مراسم محرم «عملیات تروریستی» انجام دهند، دستگیر کرده است.
دستگاه اطلاعاتی حکومت ایران با نسبت دادن فعالیت‌های دو گروه کومله و داعش به اسرائیل، در اطلاعیه‌ای مدعی شد: «رژیم جنایتکار صهیونیستی که پس از ناکامی بزرگ هفته‌ گذشته در انفجار یک مرکز حساس کشور به‌دست تروریست‌های تجزیه‌طلب موسوم به کومله، به دنبال تحت‌الشعاع قرار دادن آن شکست بود، این بار تلاش کرد تا از طریق تیم‌های تکفیری-داعشی برای عملیات تروریستی خود در مجالس عزاداری حضرت امام حسین اقدام کند.»
وزارت اطلاعات در این اطلاعیه که روز پنجشنبه ۱۳ مرداد منتشر شد، ادعا کرد که دستگیرشدگان از عراق و ترکیه وارد ایران شده‌ بودند و در دو منطقه غرب و جنوب کشور بازداشت شدند. بر اساس این اطلاعیه، تجهیزات انفجاری، وسایل ارتباطی و سلاح‌های همراه این افراد نیز کشف و ضبط شده است.
 
وزارت اطلاعات در بیانیه خود، از مجروح شدن دو عضو این وزارتخانه در پی درگیری و تیراندازی هم خبر داد و در پایان، افزود: «اشغالگران بیت‌المقدس شریف و مزدوران تکفیری-داعشی و تجزیه‌طلبان تروریست با پاسخ کوبنده‌ جان‌برکفان گمنام مواجه خواهند شد.»
 
وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران ۶ مرداد نیز ادعا کرده بود که عوامل سازمان اطلاعاتی اسرائیل (موساد) را که قصد داشتند در ایران عملیات تروریستی اجرا کنند، رصد و دستگیر کرده است.
 
این ادعاها درست زمانی مطرح شدند که رسانه‌های ترکیه‌ای از برنامه عملیاتی جمهوری اسلامی ایران برای ترور اسرائیلی‌ها در استانبول جزئیات بیشتری منتشر کردند. بر اساس این گزارش‌ها، تیم ترور حکومت ایران ماموریت داشت دیپلمات‌ها و گردشگران اسرائیلی را در ترکیه ترور کند اما ترکیه قبل از عملیات، آنان را دستگیر کرد.
پیش‌ از این نیز رسانه‌های ترکیه از دستگیری هشت نفر که قصد داشتند یائیر گلر، یکی از تاجران موفق اسرائیلی ساکن استانبول، را ترور کنند، خبر دادند. بر اساس این گزارش، یک گروه ۹ نفره در پاسخ به کشتن محسن‌ فخری‌زاده، نقشه ترور یائیر گلر را طراحی کرده بودند.
 
نفتالی بنت، نخست‌وزیر سابق اسرائیل، پیش‌تر نقش اسرائیل در حملات سایبری اخیر به زیرساخت‌های ایران را تایید کرده و گفته بود: «اگر شما قلدری هستید که آدم‌های خود را برای ما می‌فرستید، ما هم به شما ضربه می‌زنیم؛ اما این ضربه‌ها مخفیانه و سایبری خواهند بود.»
 
او تاکید کرد که اسرائیل برای ضربه زدن به ایران راه دور نمی‌رود و این کار را به افرادی «باهوش» می‌سپرد که پشت صفحه‌کلید کامپیوترها نشسته‌اند و دستاوردهای حملات آنان از اعزام لشکر فیزیکی کمتر نیست.
+8
رأی دهید
-71

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  ab5534 - هلسینکی، فنلاند

  عکس و اعترافات آدم های مجهول هویت هیچ چیزی را اثبات نمی کند بنابراین دروغی بیش نیست
  5
  71
  ‌پنجشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  از صبح تا حالا که دستگیر شده چه خوب فارسی یادش دادند!
  8
  74
  ‌پنجشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  ab5534 - هلسینکی، فنلاند

  وسائل انفجاری چیزی نبود جز ۳ تا تلفن با قاب شان و دوتا لپ تاپ قراضه و یک قوطی شامپو
  4
  64
  ‌پنجشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  شماها به قبر خلیفتون خندیدید که بخواین بر علیه شیعیان دست به عملیات استشهادی بزنین، چلپاسه‌خورای بی‌خاصیت.
  81
  13
  ‌پنجشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  آدمکش پست! مردم بیچاره و معمولی ما همین را کم داشتند؟ دارند با مسالمت توی خیابان و تکایا مراسم شان را به جا می اورند، از آدمکشی که بهتر است، داعش پست فطرت که شیر گرگ خورده است.
  16
  2
  ‌پنجشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۲
  Maghshoosh - میامی، ایالات متحده امریکا
  خاک بر سرهای وامونده دروغ هم بلد نیستن بگن! به هر کاری دست میزنن باعث خنده و مضحکه خودشون میشن! من هر وقت اینجور ویدیوهای شخمی رو میبینم از اقتدارات برادران یاد این میفتم که خاوری چجوری داره به ریش ٨٥ میلیون ایرانی پوزخند میزنه.
  0
  19
  ‌پنجشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  ادوینو - گوالف، کانادا
  این بدبخت معلوم نیست قاچاقچی مواد مخدر بوده که گیر اینها افتاده وحالا مانند همه سناریوهای شکست خورده جلوی دوربین برای روحیه دادن به دیگر گول خوردگان نظام وتقویت روح شکسته آنها که هر روزه در عملیاتهای برون مرزی ناکام مانده اند قوت قلبیست ،من فقط از این خوشم میاد از موساد که وقتی حرفی میزند به آن عمل میکند قطع سر مار که البته با موفقیعت به انجام رساندند بدون هیچ ردپایی واگر هم بتوانند از عوامل جانبی مخ فسیل دیگر برای مقاصدشان بهره ببرند باز چیزی از دست نمیدهند حتی اگر اون مخ فسیلها گرفتار شوند.
  0
  15
  ‌پنجشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  اولا" ان دسته از پیشمرگان کومله که دسگیر شده اند در اصل باید گفت پیشمرگ عبدالله مهتدی هستند . عبدالله مهتدی کسی از اعضای رهبری کومله بود که در سال 1379 در زمان ریس جمهوری خاتمی مخفیانه با هیاتی از نماینده های جمهوری اسلامی در دهکده ای در قلاچولان کردستان عراق مذاکره میکند و بعداز این مذاکره عبدالله مهتدی اعلام انشعاب میکند و بعدا" حزبی به همان نام کومله با کمک اتحادیه نیشتمانی کردستان عراق در ست میکند(خیلیها خوب میدانند سازمان اتحادیه کردستان عراق از دوستان و هم پیمانان نظام اخوندی ایران هستند)در سخنرانیهای مهتدی اشکارا از خاتمی و عملکرد خاتمی دفاع میکرد . نتیجه باید گرفت حزب کومله عبدالله مهتدی پسر نخلف سیاستهای افراد جمهوری اسلامی ایران است. در مورد داعش هم بارها خواندیم و شنیدیم که جمهوری اسلامی ایران مخفیانه روابط خیلی خوبی با داعشیها دارد و هر دم برای تبلیغ به نفع خودش استفاده های از داعش میکند. پس باید گفت افرادی که به اتهام پیشمرگ کومله مهتدی و داعش دستگیر شده اند قربانیهای هستند که رهبرانشان انها را در دام نظام ایران انداخته تا خوراک تبلیغات جمهوری اسلامی شوند.
  1
  14
  ‌پنجشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۷
  Sardinia - ماپوتو، موزامبیک
  با تفنگ بادی مارک گامو میخواستن عملیات انجام بدن.هاها ها..راستی گور بابای فاطی . بقیه .. مالا
  0
  14
  ‌پنجشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::دوستدار - استهکلم، سوئد::]. داستان های هزار و یک شب چرا؟ چی به چی می بافید شما چرا؟ آدمکش در هر لباسی محکوم است، چه کومله باشد، چه حکومت ایران باشد و یا داعش
  6
  2
  جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. عزیز برادر انکه نوشتم خلاصه ای خیلی کم از پیچدگی بگیروببندهای است که در این روزها رخ داده و خوراک تبلیغاتی برای دستگاه اطلاعات نظام اخوندی شده. خواستم همه انهای که نمی دانن , بدانن که بعضی از گروهکهای که اعلام دشمنی با نظام پست اخوندی میکنند دانسته یا ندانسته یک سرشان به جمهوری اسلامی ایران وصل است.
  1
  6
  جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  ابن ملجم(ع) - مونیخ، آلمان
  کاش حداقل یک گله خوک و خوکزاده را با خودت میبری جهنم پیش از دستگیری،ایب داعش شیعی است دیگه.یاد احترافات بدبختهایی میافتم کر تیوی ریش به اسم، کلوپ ترور نامبرد یکیشوین مازیار بود و دست اخر هم همشون ازاد شدند
  0
  0
  جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  ابن ملجم(ع) - مونیخ، آلمان
  جزییات جدیدی از تیم ترور جمهوری اسلامی در استانبول با قصد کشتن گردش‌گران اسرائیلی، بعد از این بیابرویی میخواد ادا بیاره
  0
  0
  جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.