هالک برزیلی پس از تزریق مداوم روغن به عضلاتش در ۵۵ سالگی درگذشت

بدنساز برزیلی ملقب به «هالک» که با تزریق روغن کشنده به عضلات دوسر بازوی خود باعث افزایش ارتفاع ۶۰ سانتی آنها شده و در تیک تاک طرفداران زیادی پیدا کرده بود، در ۵۵ سالگی درگذشت.
والدیر سگاتو هشدارهای پزشکی مبنی بر خطر سکته مغزی و عفونت‌های کشنده را نادیده گرفت تا ظاهری فوق‌انسانی برای خود بسازد. او با تزریق روزانه معجونی به عضلات سینه‌، عضله‌های دوسر بازو و پشت خود، به دنبال رسیدن به فیزیک قهرمانانی مانند آرنولد شوارتزنگر و هالک بود. او فتخار می کرد که به عنوان یک هیولا شناخته می شود.
پزشکان در سن ۴۹ سالگی به هالک برزیلی هشدار دادند که استفاده بی رویه از مکمل‌ها ممکن است پس از آسیب جبران‌ناپذیر به اعصاب، او را مجبور به قطع عضو کند. اما سگاتو که یک کارگر ساختمانی بود، علی‌رغم توصیه‌های پزشکی به کار خود ادامه داد. در سال ۲۰۱۶، او گفت: «من دوست دارم که مردم همیشه من را هالک، شوارتزنگر و هیمن صدا می کنند. من بازویم را دو برابر کرده ام اما هنوز هم می خواهم بزرگتر شوند.»
او که در شبکه‌های اجتماعی خود را «والدیر سینتول» می‌خواند، مرتباً تصاویر و ویدیوهایی از عضلات برآمده خود منتشر می‌کرد. اما همسایگانش به رسانه‌های محلی گفتند، با وجود میلیون‌ها فالوورش، سگاتو تا زمان مرگش مانند یک گوشه‌نشین زندگی می‌کرد و دوستان کمی داشت.
یک مرد محلی گفت که این بدنساز پس از شکایت از مشکلات تنفسی از مادرش درخواست کمک کرده است. او به سرعت به بیمارستان منتقل شد اما با وجود تلاش پزشکان نتوانست نجات پیدا کند. ظاهرا او در گذشته به دلیل مشکلات تنفسی مشابه به بیمارستان منتقل شده بود. اولین بار با رساندن سریع او به بیمارستان نجات پیدا کرد، اما اینبار چنین نشد.
در مصاحبه های قبلی، سگاتو نحوه استفاده از روغن سنتول که مخلوطی از الکل، مسکن و روغن بود را توضیح داد. علیرغم هشدارهای متخصصان پزشکی در مورد خطرات مرگبار اقدامات او، این موضوع مانع از به اشتراک گذاشتن نتیجه کارش در تیک تاک نشد، جایی که او ۱.۷ میلیون دنبال کننده فعال داشت. والدیر چند ویدیو در تیک تاک به اشتراک گذاشته بود که یکی از آن‌ها ۵.۸ میلیون بازدید و ۳۶,۹۰۰ لایک دریافت کرد.

والدیر قبلاً گفته بود که وسواس تناسب اندام او پس از مرگ پدر و برادرش به وجود آمده است. وی می گفت: «بدنسازی راهی برای فراموش کردن مشکلات زندگی بود».
+26
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  انرژی و بینهایت - فوکوکا، ژاپن

  اینرا از سالها قبل در انترنت دیده بودم. اول ها کمتر تزریق میکرد. به هر حال حس میکنم این یک میلیون و هفتصد هزار نفر صرف بخاطر یک موضوع دنبالش میکردند، که ببینند بلاخره حماقت این یارو به کجا منتهی میشه. انسان ذاتا کنجکاو است. و دیگه اینکه بدنش خیلی خوب تا 55 سال این همه حماقت را تحمل کرده، خیلی زیاده، با هر تزریق خیلی از مویرگهای های بدن بسته میشه، نمیدانم چطور 55 سال دوام آورده. بیچاره پیش از اینکه با مارتین فورد اعلان مسابقه بدهد از این دنیا رفت. فکر کنم به فتو شاپ عقیده نداشت ، ولی به روغن و سنتول پناه آورده بود چون میخواست طبیعی و حقیقی معلوم شود. تصور کن عکس ات را بدهی به یه فتوشاپ کار و برایت اینطوری یه بدن فتوشاپی بسازد...
  2
  29
  ‌پنجشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۵:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.