ویدیوی عجیبی از سجاد غریبی ( هالک ایرانی) در رختکن پس از شکست از گوریل قزاقستان

سجاد غریبی پس از باخت افتضاح در فیلمی که منتشر کرد، به ظاهر غمگین و ناراحت است و می‌گوید شرمنده مردم شده، اما او شرمنده نیست. اینجا در رختکن پس از مسابقه اثری از شرمندگی در همراهان هالک دیده نمی‌شود.

سجاد غریبی، ملقب به هالک ایرانی، در اولین مبارزه واقعی خود مقابل جومانوف المات باخیتوویچ مشهور به گوریل قزاقستان در راند نخست ناک اوت شد و شکست خورد. سجاد غریبی فعالیت گسترده‌ای در اینستاگرام دارد و با انتشار تصاویر و کلیپ‌هایی از خود، تبدیل به چهره اینستاگرامی شده است.


شکست غریبی در مبارزه با فایتری آماتور، فوتوشاپی بودن هالک ایرانی و تصاویری که او به اشتراک می‌گذارد را بیش‌تر نمایان کرد. پیش از این مبارزه او با مارتین فورد، پس از کری خوانی‌های فراوان لغو شده بود.

شکست غریبی مقابل گوریل قزاقستانی بازتاب وسیعی در رسانه‌های مختلف دنیا داشته است. بسیاری از این رسانه‌ها از واژه‌هایی همچون تحقیر برای توصیف شکست غریبی مقابل حریف قزاقستانی استفاده کرده‌اند. آن‌ها هم فهمیده‌اند چه خبر است. خود غریبی هم خوب می‌دانست چه کار می‌کند. با برنامه جلو آمد و به آنچه می‌خواست رسید؛ یعنی درآمدزایی!

ورزشکار بودن با شاخ فضای مجازی‌بودن تفاوت زیادی دارد. چیزی که مشخص به نظر می‌رسد حنای او دیگر رنگی ندارد. افسانه هالک ایرانی تمام شد، در واقع خیلی قبل‌تر از زمانی که مقابل گوریل قزاقستانی فرار کند و به گوشه رینگ پناه ببرد.

اما باز هم یک چیز دیگر باقی می‌ماند که هنوز برای خیلی‌ها یک سؤال بزرگ است؛ نمایش غریبی مقابل گوریل قزاق‌ها بیش از اندازه عجیب و تصنعی نبود؟
***********************
همچنین در فضای مجازی ویدیویی دیگری از سجاد غریبی داغ شده است که در آن وی از دوست دختر خود قبل از تمرینات تقاضای عکس و فیلم قدی می کند تا به قول خودش ببیند و انرژی بگیرد.
+12
رأی دهید
-172

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  Hooloo7 - گوتنبرگ، سوئد

  ماها هم خودمون مثل اینکه دوست داریم یه آدمِ ‌ای کیو صفر رو دنبال کنیم!! ولش کنید این بابا رو! یه پولی به جیب زد تمام شد، کلِ ماجرا همین بود.
  2
  125
  ‌چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۸
  ۴۲
  machan - لس انجلس، ایالات متحده امریکا

  اخوندها و بسیجی ها همشون اینجوری اند. پشم و شیشه و پهلوان پنبه. تا وقتی پول و مقام دستشونه زبانشون درازه. وقتی دری به تخته بخوره موش می شوند. مذهب شیعه دوازده خدایی فقط بادکنک پرورش می دهد.
  12
  89
  ‌چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۹
  ۵۵
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  عجیب نبود که باخت و عیب هم نبود که به بازد , اما چیزی که عجیب بود این بود که هیچی در مورد فن و فنون مشت زنی و مبارزه کردن در رینگ نمی دانست . مبارزه سجاددر رینگ با این قزاقستانی مثل ان بود در خیابان با کسی درگیر شده.
  2
  89
  ‌چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۹
  ۵۰
  ordak - بن، آلمان

  به قول یکی از کاربرها چسفیل ایرانی. همش باد بود و بس
  6
  85
  ‌چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۶
  ۵۲
  ایرانی دبش - تهران، ایران

  این پفک برای پول این کارها رو کرد خودش داره به ریش همه ایرانیها میخنده کلی پول گیرش اومد قول میدم شش ماه دیگه میگه الان آمده شدم دوباره شروع می‌کنه میزنم میکشم و از این حرفا این پفک عددی نیست که اصلا راجبش حرفی زده بشه این باید بشینه کنار رینگ بزنه به سینش نفرین کنه اینو چه به مسابقه آزاد
  2
  79
  ‌چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۸
  ۶۱
  vg2000 - اسلو، نروژ

  کمپوت .....
  3
  50
  ‌چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۴
  ۵۵
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  یه سوزن بش بزنید بادش خالی بشه
  2
  41
  ‌چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۶
  ۶۰
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان

  تره به تخمش میره، حسنی (= سجاد غریبی) به داییش (= سردار سلیمانی) 🥴😖🥴
  4
  38
  ‌چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۴
  ۵۳
  ramin-cph - کپنهاگ، دانمارک
  [::Hooloo7 - گوتنبرگ، سوئد::]. پشمم به جیب نزده، هفت دلار قیمت بلیطاش بوده که بین اون همه مربی و دست‌اندرکار تقسیم میشده.
  4
  9
  ‌چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۰
  ۲۲
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش
  [::machan - لس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. سگ زرد برادر شغال است. شیعه های ترسو سوریه را از برادران بزدل سنی و وهابی شان پس گرفتند. همه شان یک .....هستند. شیعه و سنی ندارد.
  5
  9
  ‌چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۷
  ۴۲
  کامنت من - هپروت، سائوتوم و پرینسیپ
  گلریزون میذاشتی پول بیشتری گیرت میومد بی رفتن آبروت . آرسن لوپن کی بودی تو ؟
  0
  19
  ‌چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۴
  ۱۰۲
  لشکر ۹۲ زرهی اهواز - اهواز، ایران

  هههههههه همینی که اومدی و تل زدی به آبرو و هیسیت کشورت و خودت رو مسخره و مضحکه مردم کردی کافیه، ببینید چجوری دارن بازهم هندونه میزارن زیر بغلش که بره کتک بخوره و آبرو ریزی کنه، پهلون پنبه فتوشاپی جان مادرت ول کن دیگه برگرد سر کارو زندگیت این کاره نیستی بابا بیخیال
  0
  22
  ‌چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.