شگرد عجیب مرد نـوازنده برای ســـــرقت از مشتریان

از وقتی که خودش گرفتار سرقت شد و داروندارش را از دست داد، تصمیم گرفت که با همان شیوه و شگردی که مورد سرقت قرار گرفته بود، پول بدست بیاورد. به همین دلیل نوازنده  گیتار و ساز دهنی، نقشه سرقت‌های سریالی را طراحی کرد.

سوژه‌هایت را چطور شناسایی می‌کردی؟
دو تا پیج اینستاگرامی داشتم که یکی در مورد آموزش گیتار و دومی در رابطه با ارائه خدمات ماساژ بود. افرادی که به‌دنبال ماساژ بودند با من تماس می‌گرفتند. اگر این افراد خانه داشتند و می‌خواستند که به خانه‌شان بروم که چه بهتر؛ وارد خانه‌شان می‌شدم و در فرصتی مناسب داخل نوشیدنی آنها داروی بی‌هوشی می‌ریختم و پس از بی‌هوش شدن از آنها سرقت می‌کردم. اما اگر جایی نداشتند با مدارک شناسایی مسروقه خانه یک روزه اجاره می‌کردم و از طعمه‌ها می‌خواستم به آنجا بیایند و به همین شیوه بی‌هوش‌شان می‌کردم.

چه وسایلی سرقت می‌کردی؟
اگر به خانه آنها می‌رفتم که وسایل باارزش، مثلاً از یک خانه 14 قاب ساعت اصل و گران‌قیمت سرقت کردم. اگر به خانه‌های اجاره‌ای من می‌آمدند، وقتی بی‌هوش می‌شدند در حالت نیمه هوش رمز عابر بانک‌های‌شان را می‌گرفتم و حساب‌های‌شان را خالی می‌کردم.

مدرس گیتار هستی؟
بله من موزیسین هستم و لیسانس مکانیک دارم. یک‌بار یکی از شاگردهایم به خانه‌ام آمد و با همین شیوه مرا بی‌هوش کرد و تمام اموالم را به سرقت برد. 180 میلیون تومان مرا برد و ورشکسته شدم. آن زمان بود که تصمیم گرفتم باهمین شیوه دست به سرقت بزنم.
+10
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.