مسیح علی‌نژاد، روزنامه‌نگار: تا این حکومت در قدرت است ما هیچ جا امنیت و آرامش نخواهیم داشت

خالد مهدی‌اف روز پنجشنبه در حالی بازداشت شد که در روزهای پیش از آن، چند بار مقابل خانه مسیح علینژاد در نیویورک دیده شده بود. در خودرو او یک کلاشینکف با ۶۶ فشنگ کشف شد.
سخنگوی کاخ سفید «تلاش آشکار برای آسیب رساندن به مسیح علینژاد» روزنامه‌نگار و فعال ایرانی در نیویورک را محکوم کرد و گفت: «در حالی که منتظر نتایج تحقیقات در این زمینه هستیم، می‌خواهیم دوباره تاکید کنیم که مقابله با تهدید ناشی از ایران، اولین اولویت برای رییس جمهور آمریکاست».
+111
رأی دهید
-19

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  فانتوم2 - فالکنبری، سوئد

  آقای مسیح پولی نژاد،چرا میگی ما امنیت نداریم،بجاش بگو من امنیت ندارم، والا که ما الان داریم تو سوئد حال میکنیم تو پرانتز بخدا سوسیال نمی‌گیرم و کار کاسبی خودمو دارم توپ، دیگه بگم که ایران میریم حال می کنیم، اونور میریم حال می کنیم اینور میریم حال میکنیم همه جا هم امن امان.
  75
  12
  ‌سه شنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۶
  ۳۲
  arian1 - ابادان، ایران

  بله مسیح عزیز و شجاع، تا زمانی که جنایتکاران اسلامی در قدرت هستند هیچ موجودی در رفاه و امنیت نخواهد بود. اسلام و آخوند خطرناک ترین تهدید برای بشریت هستند
  4
  38
  ‌سه شنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۲
  ۴۳
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  [::فانتوم2 - فالکنبری، سوئد::]. بستگی داره زندگی رو چه جور ببینی امثال شماها از ج. ا. فرار می‌کنند ناحق پناهندگی می‌گیرند چند سال بعد هم ایران میرن و میاند و عین بع بع کنان هر چی ج. ا. بگه اطاعت می‌کنند و فقط و فقط فکر خودشون هستند و بس بعد میخوای خودت رو با یک فعال سیاسی مقایسه کنی کاش به جای صدها مرد مثل امثال تو چهار تا امثال این شیر زن داشتیم
  8
  34
  ‌سه شنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۱
  ۴۸
  فانتوم2 - فالکنبری، سوئد

  [::سیمرغ ایران - برلین، آلمان::]. خیلی هم عالی که سالی دو بار میرم ایران واسه عشق و حال کرون سوئد میبرم،پناهندگی هم نگرفتم و با سرمایه گزاری و کاری مقیم سوئد شدم، بعنوان توریست ارز وارد ایران می کنم و البته سرمایه گزاری هم بکن چهل مرغ جان که صواب داره.
  28
  8
  ‌سه شنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.