پناه بردن پنگوئن به قایق گردشگران از ترس نهنگ‌های قاتل - ویدیومت گفت: دیدن این صحنه دیوانه کننده بود. مثل تماشای یک قسمت از نشنال جئوگرافیک در محل بود.
این لحظه باورنکردنی است که یک پنگوئن از تعقیب نهنگ‌های قاتل گرسنه با پریدن به داخل قایق پر از گردشگر جان سالم به در برد.
ویدئوهای منتشر شده نشان می‌دهد که این جانور شجاع در طول تعقیب و گریز دراماتیک به طور مکرر از آب بیرون می‌پرد، در حالی که گردشگران نگران آن را همانند یک مسابقه تشویق می‌کنند.
+105
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۲
  iraneviran - ازبکستان، ازبکستان

  درست مثل ما ملت قدر نشناس که مملکت خودمان را دودستی تقدیم آخوندهای روضه خون کردیم و حالا تو قایق های ترکیه و گرجستان و کانادا و انگلیس دنبال یه جایی برای در رفتن از وطن خودمان میگردیم که مبادا این کفتار ها ما رو زنده زنده بخورند.
  11
  67
  ‌سه شنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۲
  ۳۹
  A.Darius - سیدنی، استرالیا

  یعنی حال آدمو بهم میزنید، بس که ناله میکنید، آخه پنگوئن چه ربطی به سیاست داره. یک مشت آدم منفعل نالون بدرد نخور! ....به شقیقه چه ربطی داره[::iraneviran - ازبکستان، ازبکستان::].
  50
  20
  ‌سه شنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۴
  ۶۰
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان
  [::A.Darius - سیدنی، استرالیا::]. درست میگویی اما نه برای ایران اسلامی که تو همه چی از مسایل کاملن خصوصی گرفته تا امور اجتماعی دخالت می کند! ایرانیان جون به لب شدن از ۴۳ سال حکومت کثیف اسلامی! 😖
  1
  13
  ‌سه شنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.