حضور ۳۰۰ سلبریتی زن روسی در ایران برای تبلیغ حجاب با پول مردم ایران

۳۰۰ سلبریتی روس توسط زنی با نام "کریستینا " تحت عنوان تبیلغ گردشگری در ایران و مبارزه با ایران هراسی به ایران می آیند و تصاویر خود را با لباس های رنگی، چادر رنگی و روسری های رنگی در فضای مجازی منتشر می کنند می توان گفت، تبلیغ «حجاب» یکی از اهداف سلبریتی های روس در ایران است.

انتشار تصاویر زنان روسی با لباس های رنگی در فضای مجازی با واکنش هایی روبرو شده است یکی از کاربران فضای مجازی نوشته «زنان ایرانی از پوشیدن لباس های رنگی در محافل رسمی محروم هستند اما روس ها تحت عنوان تبلیغات از این فضا استفاده می کنند»

در میان انتقاد ها باشگاه خبرنگاران جوان نزدیک به صدا و سیما درباره سلبریتی های روس نوشته است: «در حالی که دنیای غرب در حال اسلام‌هراسی است و چهره مخدودشی از ایران به جهانیان نشان می‌دهد، یک بانوی روسی به همراه همسرش به منظور مبارزه با ایران هراسی، جمعی از هنرمندان و افراد تأثیرگذار روسیه را با ایرانِ واقعی آشنا می‌کند.

متاسفانه خبرگزاری امنیتی وابسته به صدا و سیما اشاره ای به هزینه دهها میلیاردی حضور این زنان در ایران نکرده است. البته مسلم است این هزینه هر چقدر که باشد از جیب مردم ایران است.
+8
رأی دهید
-96

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۷
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  منبع خبر؟، فیک نیوز، ضد روسی، گردشگرانی که معلوم نیست از کدام کشورند، پول خرج انها شده که بیایند تبلیغ حجاب کنند؟ مرغ پخته می خندد!
  23
  9
  دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  مهرداد2538 - تهران، ایران
  همهء توریستهای زن خارجی مجبورند در ایران حجاب سر کنند. این چه ربطی به تبلیغ حجاب داره آخه؟! این عقده های ضد روسی تون واقعاً بچه گانه و بیشتر مایهء تحقیر خودتان است.
  14
  10
  ‌سه شنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.