فال روز سه شنبه ۲ آگوست - ۱۱ مرداد

فروردین
 
شما هنوز سعی می‌کنید که احساسات خود نسبت به دوستان نزدیکتان را دسته بندی کنید. شاید به رویاهایتان اجازه دهید که یک رابطه دوستانه خوب را زنده کنند. یا شاید هم می‌خواهید نیازتان برای ایجاد کردن مرزهایی شخصی را واضح و شفاف کنید.
روز وصل دوستداران یاد باد***یاد باد آن روزگاران یاد باد
کامم از تلخی غم چون زهر گشت***بانگ نوش شادخواران یاد باد
تعبیر: اگر کار را برای رضای خداوند انجام داده ای پس چرا دیگر شکایت می کنی. خداوند مزد تو را می دهد. پیر دانایی راه تاریک تو را با علم خودش روشن می کند ولی راه بسیار طولانی و مقصد دور است. تو از عاقبت گناه باخبری پس چرا گناه می کنی. با توسل به قرآن آبروی ریخته ات بر می گردد.

اردیبهشت
 
روابط دوستی تان توسط دیدگاه دیگران تحت تاثیر قرار می گیرید.باید بیشتر انعطاف پذیر باشید و ایده های دیگران را بپذیرید. دوستان تان به شما کمک خواهند کرد که بر تمام نامیدی ها در بخش های عاطفی غلبه کنید.
راهیست راه عشق که هیچش کناره نیست***آن جا جز آن که جان بسپارند چاره نیست
هر گه که دل به عشق دهی خوش دمی بود***در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست
تعبیر: از سخن یاوه گویان ناراحت نشو تو همان راه راست را برو چون به نتیجه ی کارت اعتقاد داری. از استهزائ حریفان و ب خردان ناراحت نشو چون یکرنگ هستی و کبر و غرور هم نداری. در بارگاه حق تعالی مورد عنایت قرار می گیری.روی حمایت و دلسوزی بستگان هم حساب نکن.

خرداد
 
امروز صبح ممکن است به همراه شریک عاطفی تان به یک مسافرت بروید. مورد خوبی دارید و در خلق و خوی خوبی نیز قرار دارید. احتمالا بخواهید که از تجربه های اشخاص استفاده کنید مخصوصا اگر تصمیمات مهمی می خواهید بگیرید.
ما را ز خیال تو چه پروای شراب است***خم گو سر خود گیر که خمخانه خراب است
گر خمر بهشت است بریزید که بی دوست***هر شربت عذبم که دهی عین عذاب است
تعبیر:در کارت عجله نداشته باش و اصرار نکن. اگر می خواهی به مقصود برسی باید مشکلات زیادی را پشت سر بگذاری. این در بسته وقتی باز می شود که حقوق دیگران را رعایت کنی. غم خوردن سودی ندارد. با گذشت زمان به مراد خود خواهی رسید.

تیر
 
زمان خوبی برای گرفتن مسئولیت های جدید است یا شروع یک کار نیمه وقت. می توانید در بخش های اجتماعی و فکری موفق شوید. زیرا کاریزما و خلاقیت به شما کمک زیادی میکند. امشب یکی از دوستان تان ممکن است اخبار ناخوشایندی را از یک پروژه ای برای شما بیاورد.
حسن تو همیشه در فزون باد***رویت همه ساله لاله گون باد
اندر سر ما خیال عشقت***هر روز که باد در فزون باد
تعبیر:زمانه روی بد خود را به تو نشان می دهد. همه چیز را از تو پنهان کرده به فتنه ها توجه نداشته باش فعلا" سیر نزولی را طی می کنی و این برایت دردآور است. برای رهایی از این ورطه، دست به دعا بردار. نمازت را سر وقت بخوان. متوسل به ائمه شو تا نجات پیدا کنی.

مرداد
 
امروز صبح ممکن است کارهای مربوط به ارث و میراث را انجام دهید. امشب اماده یک سفر به همراه شریک عاطفی تان می شوید این سفر برای حل مشکلات خانوادگی تان می باشد. زمان مطلوبی برای برنامه ریزی آینده می باشد و فرصت عالی دارید که برنامه های تان را اجرا کنید.
ای شاهد قدسی که کشد بند نقابت***و ای مرغ بهشتی که دهد دانه و آبت
خوابم بشد از دیده در این فکر جگرسوز***کاغوش که شد منزل آسایش و خوابت
تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

شهریور
 
برای امروز برنامه ی فشرده ای قرار ندهید. امروز صبح ممکن است مجبور باشید که چندین کار را با هم انجام دهید. حتی مجبور هستید که مشکلات مالی خانواده تان را حل کنید. به حس ششم تان اطمینان کنید.
روضه خلد برین خلوت درویشان است***مایه محتشمی خدمت درویشان است
گنج عزلت که طلسمات عجایب دارد***فتح آن در نظر رحمت درویشان است
تعبیر:بیش از این طمع نکن چون حریفان از تو پیشی می گیرند. بر مبنای هوی و هوس کاری را انجام نده چون عاقبت خوشی در پی ندارد. آن مرادی که مدت هاست دنبالش می گردی به زودی خواهی یافت. انسانیت و شرف خود را در گرو این کار نگذار.

مهر
 
احتمالا شروع کنید به برنامه ریزی برای یک کار جدیدی که دربارش قبلا فکر کرده اید. دوستان و شریک عاطفی تان از شما بسیار حمایت خواهند کرد و توصیه های مفیدی به شما ارائه می دهند. امروز بعد از ظهر ممکن است با شخصی از خانواده بحث کنید. باید ارامش خود را حفظ کنید و شرایط به زودی به حالت اول باز خواهد گشت. سعی کنید که خانواده تان را نادیده نگیرید. حداقل می توانید به آن ها گوش دهید.
به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است***بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است
گرت ز دست برآید مراد خاطر ما***به دست باش که خیری به جای خویشتن است
تعبیر: توکل به خدا کن. در کاری که انجام می دهی بدی وجود ندارد و عاقبت بسیار خوبی دارد. قبول کن چیزی را از دست نمی دهی. غصه نخور. شاد باش که به مقام و پول یکجا دست پیدا می کنی. از پند دیگران ناراحت نشو. عمرت هم طولانی است.

آبان
 
ممکن است با مشکلات عاطفی مواجه شوید، و مجبور باشید که تصمیمات مهمی بگیرید. می توانید برای آینده برنامه ریزی کنید، از دانش های نظری خود نهایت بهره را ببرید. نتایج کارهای تان به زودی نمایان خواهد شد و پول های خوبی دریافت خواهید کرد. باید از هر گونه حدس و گمان مالی امروز اجتناب کنید.
میر من خوش می‌روی کاندر سر و پا میرمت***خوش خرامان شو که پیش قد رعنا میرمت
گفته بودی کی بمیری پیش من تعجیل چیست***خوش تقاضا می‌کنی پیش تقاضا میرمت
تعبیر: خویب های و محسناتتان همه را مجذوب خود ساخته و این یکی ار دلایل خوبی باطن شماست. دوستان و آشنایان جملگی شما را دوست دارند و هواخواهتان هستند. همه در مقابلتان خودشان را کوچک می دانند. فتنه را خاموش و آشتی ها را برپا می سازید. کسی از شما ناراحتی ندارد. همه در حق شما دعا و ثنا می گویند.

آذر
 
امروز صبح فرصت خوبی دارید که کار جدیدی را پیدا کنید و یا ترفیع بگیرید. مسئولیت های بیشتری را به عهده خواهید گرفت و درآمدتان نیز افزایش خواهد یافت. باید نظر شریک عاطفی تان را جویا شوید. باید همچنین به توصیه های افراد سالمند و افراد باتجربه بیشتر اطمینان کنید x
خیال روی تو در هر طریق همره ماست***نسیم موی تو پیوند جان آگه ماست
به رغم مدعیانی که منع عشق کنند***جمال چهره تو حجت موجه ماست
تعبیر:به سهولت و راحتی به مقام و مادیات نخواهی رسید. همه چیزت باید در حد کمال باشد. باطن خوب، کار حلال، هوشیاری و تقوی، در این صورت است که به هدف خواهی رسید و به هر مقام و منزلتی که رسیدی سر تعظیم در برابر خداوند فرود آر وگرنه باز همه چیز را از دست خواهی داد.

دی
 
حس ششم تان به شما کمک می کند که تغییراتی را در زندگی اجتماعی تان ایجاد کنید. ممکن است مجبور باشید که به چندین سفر کوتاه به همراه دوستان تان بروید. سعی کنید از مزیت های امروز استفاده کنید! نتایج به زودی نمایان خواهد شد. به یاد داشته باشید که به استراحت بیشتری نیاز دارید!
لعل سیراب به خون تشنه لب یار من است***وز پی دیدن او دادن جان کار من است
شرم از آن چشم سیه بادش و مژگان دراز***هر که دل بردن او دید و در انکار من است
تعبیر:بخت و اقبال بیدار شده است. خشونت و غضب را از خودتان دور کنید. عده ای به شما کمک می کنند دست آنها را پس نزنید. عاقبت خودتان را به زر نفروشید. ناامیدی باعث پریشانی تان شده است. این گوی و این میدان همت طلب کنید تا خداوند نیز شما را یاری فرماید.

بهمن
 
می توانید برای کسب و کاری برنامه ریزی کنید که باعث بهبود شرایط مالی تان می شود. روابط با دوستان و بستگان تان بسیار خوب پیش می رود. امروز بعد از ظهر، مهمان های غیر منتظره ای خواهید داشت که شما را بسیار خوشحال می کند. باید بیشتر به افرادی که در اطراف تان هستند توجه کنید.
صوفی بیا که آینه صافیست جام را***تا بنگری صفای می لعل فام را
راز درون پرده ز رندان مست پرس***کاین حال نیست زاهد عالی مقام را
تعبیر: خیلی غمگین هستی. فکر می کنی همه تو را فراموش کرده اند و دیگر وفا وجود ندارد. تدبیری برای غم خود کن. رازت را به کسی نگو. فعلا" در دام بلا هستی که با سعی خودت نجات پیدا می کنی. به عنایت خداوند امیدوار باش.

اسفند
 
در بخش های اجتماعی و عاطفی موفق خواهید شد. امروز بعد از ظهر اخبار خوبی دریافت می کنید که برنامه های تان را تغییر می دهد. روز خوبی برای برنامه ریزی آینده می باشد. باید به حس ششم تان اطمینان کنید.
خیال روی تو در هر طریق همره ماست***نسیم موی تو پیوند جان آگه ماست
به رغم مدعیانی که منع عشق کنند***جمال چهره تو حجت موجه ماست
تعبیر:گم کرده ی خود را پیدا می کنی. وعده ی دیدار نزدیک است. هوشیار باش. خبر خوبی به تو خواهند داد. با مشکلات بجنگ و از بخت خود گله نداشته باش بعد از هر تاریکی روشنایی هست . سعی کن عقلت بر قلبت غلبه داشته باشد. با این حال فکر نکن همه ی خوبی ها در تو جمع شده و عاری از هرگونه بدی هستی..
+11
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.