«هالک ایرانی» در کمتر از ۲ دقیقه مقابل گوریل قزاق شکست خورد - ویدیوسجاد غریبی ملقب به «هالک ایرانی» در مبارزه پرسروصدای خود در دبی با مبارز قزاق، خیلی زود میدان را خالی کرد. جالب اینجاست که غریبی با مشت اول، حسابی از رقیب خود ترسید و مدام سعی در فرار داشت.

شکست غریبی در مبارزه با فایتری آماتور، فوتوشاپی بودن هالک ایرانی و تصاویری که او به اشتراک می گذارد را بیش‌تر نمایان کرد. پیش از این مبارزه او با مارتین فورد، پس از کری خوانی های فراوان لغو شده بود که بازتاب گسترده ای در میان کاربران ایرانی فضای مجازی داشت.

شکست «هالک ایرانی» در نخستین مسابقه واقعی
ثبت‌نام سجاد غریبی برای شرکت در جنگ سوریه به‌عنوان «مدافع حرم» عامل بحث‌های حاشیه‌ای گسترده‌ای درمورد این چهره اینستاگرامی شده بود

ایندیپندنت فارسی - سجاد غریبی، ورزشکار رشته وزنه‌برداری قدرتی (پاورلیفتینگ) و بدنساز ۳۰ساله‌ای که به‌نام «هالک ایرانی» شناخته می‌شود، در نخستین دقایق اولین مبارزه واقعی و رسمی خود با یک حریف آماتور قزاقستانی، ضربه فنی شد و شکست خورد.

سجاد غریبی با ویدیوها و تصاویری که از هیکل عظیم‌الجثه و قدرت‌نمایی‌هایش در فضای مجازی و به‌ویژه اینستاگرام منتشر می‌کند، در میان کاربران رسانه‌های اجتماعی به‌نام «هالک ایرانی» شناخته شده است. این عنوان از نام یک ابرقهرمان تخیلی داستان‌های مصور «مارول کامیکز» به‌اسم هالک (Hulk) گرفته شده و در واقع یک هیولای انسان‌نمای سبزرنگ و عظیم‌الجثه است که قدرت فراوانی دارد و قادر به کنترل خشم خود نیست.

«هالک ایرانی» یکشنبه‌شب، نهم مردادماه، برای مبارزه‌ با جومانوف آلمات باخیتوویچ، مشهور به «گوریل قزاق»، با موسیقی و نوای مداحی به رینگ مسابقه آمد، اما در کمتر از دو دقیقه ضربه‌فنی‌ (ناک‌اوت) شد و میدان را ترک کرد.

به گزارش رسانه‌های ایرانی، انتخاب مداحی به‌عنوان موسیقی ورود غریبی به میدان مسابقه، به‌مناسبت شروع ماه محرم قمری بوده است.

پیش‌تر قرار بود سجاد غریبی با مارتین فورد، بدنساز مشهور ۴۰ساله بریتانیایی که از او به‌عنوان «ترسناک‌ترین مرد دنیا» یاد می‌شود،‌ مبارزه کند؛ اما با وجود رجزخوانی‌های فراوان، آن مبارزه لغو شد و در نهایت «هالک ایرانی» نخستین مسابقه واقعی خود را مقابل «گوریل قزاق» تجربه کرد.

نشریه بریتانیایی «میرور» روز یکشنبه پیش از برگزاری مسابقه غریبی با حریف قزاقستانی، در گزارشی با عنوان «هالک ایرانی کیست؟» نوشت: «سجاد غریبی با تصاویری از هیکل و چهره وحشیانه‌اش به شهرت اینستاگرامی دست پیدا کرد، اما پس از تماشای ویدیوهایش می‌توان فهمید که اکثر تصاویر منتشرشده از او فتوشاپی‌اند.»

البته پیش از این هم بسیاری به فتوشاپی‌ و جعلی‌بودن تصاویر غریبی اشاره کرده بودند و حالا به نظر می‌رسد شکست مفتضحانه‌اش دربرابر حریف قزاق نیز شاهدی دیگر بر این مدعا باشد.

از سوی دیگر، ابراز علاقه و ارادت سجاد غریبی به قاسم سلیمانی و ثبت‌نامش برای شرکت در جنگ سوریه (۱۳۹۵) به‌عنوان «مدافع حرم» نیز عامل بحث‌های حاشیه‌ای گسترده‌ای درمورد این چهره اینستاگرامی است. در گزارش نشریه میرور نیز در این زمینه آمده بود: «ظهور سجاد غریبی زمانی آغاز شد که اعلام کرد برای مبارزه با داعش به سوریه می‌رود. او از حامیان سرسخت سردار سلیمانی بود و پس از آنکه تصاویر دروغینی از او با محتوای مبارزه با داعش منتشر شد، خودش پیشنهاد کرد که یکی از سربازان سلیمانی باشد. البته که هیچ‌گاه با درخواست او موافقت نشد.»
+143
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۴
  iRONiC - استکهلم، سوئد

  این طفلک بوکسور نیست کیسه بوکسه. آخرش هم جونشو سر گنده .....از دست میده
  2
  133
  دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Hooloo7 - گوتنبرگ، سوئد

  هر چی فکر کردم که یک خط راجبِ این (انگوری بیگل بیگل) بنویسم چیزی به ذهنم نرسید!
  2
  126
  دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۲
  لشکر ۹۲ زرهی اهواز - اهواز، ایران

  من نمیدونم این بدبخت فلک زده رو کی گول زده گفته تو قهرمانی هالکی خوش هیکلی که حالا اینجوری هی کتک میخوره و آبروریزی میکنه و عین خیالش نیست
  4
  114
  دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  Parsina - بروکسل، بلژیک

  این نادان بی مهارت خودش مسخره و مضحکه مردم کرده و با رانت پاچه خواری و فتوشاپ خواست یه کاری واسه خودش دست و پا کنه که مانند یه بادکنک با یه سوزن ترکید . نه آشنایی به بوکس داره و نه فیزیک کیک بوکس ۰ بیچاره فقط مشت پرت میکنه ولی دیگه بای بای
  2
  105
  دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۲
  Butler - سیدنی، استرالیا

  دقیقا. اینجور مبارزه ها به دلیل اسپانسرینگ و حق پخش و اینجور چیزا به بازنده هم پول میدن سجاد پنگوئن هم میره تهش 2 دقیقه مث سگ کتک میخوره بعدشم پولشو میگیره و میره تو هیئت سینه میزنه ..
  3
  103
  دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  از فیلم درگیری این خیکی با مارتین فورد معلوم بود که این بابا اصلا اینکاره نیست و در فیلم وزن کشی قبل این مسابقه هم معلوم بود که این یارو با دوتا مشت نفله میشه وتمام رجز خونیها وحرکاتش الکی هستش. صحنه وارد شدنش به رینگ واقعا خنده دار بود انگار زیربقل هاش هندونه حمل میکرد.
  1
  80
  دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  behzad2010 - رتردام، هلند

  دقیقا مثل جمهوری کثیف اسلامی هارت و پوتی بیشتر نیست
  5
  107
  دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  رک و راست - لندن، انگلستان

  ببین بنده خدا واسه یه لقمه نون به چه دریوزگى افتاده. نون خوردن از راه شارلاتان بازى این چیزها رو هم داره..
  1
  85
  دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  Amiranko - کیف، اوکراین

  نمونه بارزی از جامعه ما! دروغ،کاسه لیسی ،خودبزرگ بینی و در پایان شکست!
  5
  90
  دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۱
  خداوند - آسمان، ایران

  مثلا خبر داغی بود یا ما تعجب کردیم!؟. خدا به پدر و مادر این صبر بده 🥲
  3
  66
  دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  kourosh2369 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  چارلی چاپلین از این قشنگتر بوکس بازی میکنه
  3
  51
  دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  حاج مهدی مین روب - تهران، ایران

  این بنده خاص خدا یه مربی یه مشاور یه نفر دلسوز نیاز داره تا بهش الفبای مبارزه رو یاد بده ، بین مبارزه و قلدری در فضای مجازی و زندگی حقیقی خیلی فاصله زیاده ، متاسفانه فضای مجازی تولید کننده و سازنده غولهای کاغذی شده ، امیدوارم دنیا این طفل معصوم و فریب خورده رو به دلیران ایران وصل نکنن
  4
  32
  دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  سجاد جان، نخوردیم نون گندم، دیدیم دست مردم. برات نوشته کردم اینکاره نیستی. تکنیک پکنیک یوخدی.
  11
  31
  دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  samisan - توکیو، ژاپن

  این مرتیکه مزخرف گفتم که اون شکم رو جمع کن اخه بیشعور دوزاری تو یک هفته بوکس هم کار نکردی اخه شما چرا ابرو حیثیت ندارین یا مثل اخوندها بی خاصیت شدی
  2
  23
  دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۵
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  این موجود هم چیزی است در قد و قواره رستم که یلی بود در سیستان - منش کرده ام رستم داستان. موجودات که در عالم خیال دنیا حریفشان نیست. تیر را می گذارند داخل کمان می کشند و هشتاد فرسخ آنطرفتر تیر چهل متر داخل زمین فرو می رود، بعد که میروی ببینی آن زمین مورد ادعا کجاست، می بینی عده ای سوسیال بگیر دست بگدایی دراز کرده اند.
  8
  6
  دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  این چاقالوی گنده فکر کرده که بعلت بازوی کلفت میتواند به این نوع بوکس بپردازد که در آن پاها هم مثل دست ها مبارزه میکنند. این بابا اصلا نمیداند که تکنیک چیست حتی در حد گارد گرفتن و بعد عقب کشیدن. یعنی حتی این مقدمات را هم که فقط در یک جلسه یاد میدهند را بلد نیست
  1
  8
  دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  ارش یک دوست - تبریز، ایران
  مرتیکه اشغالِ بی ابروی فوتوساپی....جمع کن برو گمشو دنبال کار و زندگیت از این ..خوریا دیگه نکن،،از اون اول معلوم بود فقط باد هستی و به جای کیسه بوکس از تو استفاده میکنن، اخه گ... تو میخواستی با مارتین بری تو رینگ بوکس، اینم اینجوری؟ با اون که دیگه نمیشد ازش دَر بری...یعنی خاک تو سرت که کل دنیا فهمیدن چه.. هستی ولی خودت هنوز تو دنیای فوتو شاپ میچرخی،،اصلا کی گفته این هالک هستش،،از این به بعد بگین.،، سجاد تاپاله،،، مسخره
  0
  5
  دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  احمد قمی - قم، ایران
  اخه الدنگ مگرنگفتم ابروی نداشته مان رانریز رفتی به فنارفتی وابروی 85 میلیون نفر رو به بازی گرفتی خیال کردی همه چیز مثل عکسهات فتوشابه برو بمیر الدنگ
  0
  1
  ‌چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۵:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.