حکومت اعتراف اجباری بگیر جمهوری اسلامی

مسیح علینژاد با انتشار ویدیویی قدیمی در اینستاگرام پس از انتشار خبر دستگیری فردی مسلح به کلاشینکوف در مقابل خانه اش نوشت:
اینکه فقط در طول یک هفته چهار زن معترض به حجاب اجباری را با حجاب اجباری جلوی دوربین نشانده‌اید تا علیه خودشان و علیه من اعتراف کنند این پیروزی یک حکومت نیست. این نشان ضعف و ذلت آن حکومت است. سپیده رشنو‌ها تکثیر خواهند شد. بار اول نیست و بار آخر هم نخواهد بود که برای شکستن فرزندان این سرزمین و در راستای اهداف شوم خود حکومت به شگرد رسوای اعتراف اجباری در مقابل دوربین تلویزیون روی می‌آورد. هدف پاشیدن تخم ناامیدی و تفرقه‌ است. نمونه شاخص این سیاه بازی غیر انسانی و غیر اخلاقی، گفتگویی مادر و پسری بود که در سال سیاه ٦٠ از تلویزیون جمهوری اسلامی پخش شد. مادر محمود طریق السلام با استفاده از شکست مقاومت پسرش در زندان، تمام معیارها، احساسات و مهر مادری را (که حکومت اسلامی مدام آنرا ترویج و تشویق می‌کند) زیرپا گذاشت و از خمینی میخواست که پسرش را اعدام کند. محمود طریق السلام اعدام شد و مادرش از سوی امامش لقب مادر نمونه را گرفت. پس از آن، اعترافات پس از شکنجه مانند سریال مکررأ از تلویزیون پخش می‌شد. ولی فقیه قصد داشت عواطف انسانی را در مقابل ایدئولوژی‌اش بی ارزش نشان دهد. فارغ از اینکه مردم سالهاست که ارزشهای این حکومت را به هیچ گرفته اند. حال با اوج گرفتن مبارزات حق‌طلبانه و بخصوص شجاعت رو به افزون زنان علیه حجاب اجباری، پایه های حکومت زور و جهل به لرزه افتاده است، آقایان مجبور شده اند تا دوباره بسراغ یکی از ابزارهای ایجاد وحشت، بسکوت کشاندن و سرکوب دوران طلایی امامشان بروند. غافل از آنکه که دیگر این ترفندها اثر نخواهند داشت و اینگونه برنامه سازی ها به ضد خودشان عمل خواهند کرد.
+69
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۲
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان

  بدیل حکومت دینی و طایفه‌ای مبتنی بر شمشیر و خون و پنهانکاری و دروغ چیزی جز "حکومت عرفی" بجای دینی، ملت بجای طایفه‌، تخصص بجای شمشیر، حقوق بجای خون، شفافیت بجای پنهانکاری و صداقت و راستگویی بجای دروغ نمی‌تواند باشد. مخالفان جمهوری اسلامی نه در حرف بلکه در عمل و نه فقط در مباحث سیاسی بلکه در شغل‌ و زندگی روزانه‌ی خود می‌بایست به این سیستم فکری مدرن که دموکراسی‌های موجود بر اساس آن شکل گرفته‌اند، مجهز باشند. ✌️
  2
  34
  دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۴:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.