تمسخر بوریس جانسون توسط زاخارووا: می‌توانی به عنوان زن دبیرکل ناتو شوی!

به گزارش ایسنا، ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه در کانال تلگرامش نوشته است: «هیچ‌چیزی نمی‌تواند مانع از این شود که بوریس جانسون ناگهان زن درون خود را کشف نکند!»

سخنگوی وزارت خارجه روسیه در کانال تلگرامی خود نوشت، بوریس جانسون می‌تواند به عنوان یک زن برای شرکت در رقابت دبیرکلی ناتو معرفی شود!

یکی از منابع خبرگزاری تاس در «موسسات بین‌المللی بروکسل» پیشتر گفته بود توافقی نانوشته میان اعضای ناتو وجود دارد تا دبیرکل آتی این ائتلاف نظامی یک زن و ترجیحا از کشورهای تازه پیوسته به این سازمان باشد.

هم‌چنین اعلام شده این احتمال وجود دارد که بوریس جانسون، نخست وزیر مستعفی انگلیس بخواهد بعد از کناره‌گیری از سمتش، برای دبیرکلی ناتو پیش قدم شود.

حالا ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه این موضوع را دستمایه شوخی قرار داده و در کانال تلگرامش نوشته است: «هیچ‌چیزی نمی‌تواند مانع از این شود که بوریس جانسون ناگهان زن درون خود را کشف نکند!»

وی افزود: تعداد جنسیت‌هایی که در کشورهای عضو ناتو به رسمیت شناخته شده این امکان را برای جانسون فراهم می‌کند تا یکی از آن‌ها را که بیشتر مناسب اوست، برای خود انتخاب کند!

زاخارووا همچنین نوشت: «حتی اگر ناتو، دبیرکل خود را از میان افرادی که خودشان را زن می‌نامند، انتخاب کند، آن افراد می‌توانند ناگهان مرد درونی خود یا یک جنسیت دیگر را کشف کنند!»

روابط میان انگلیس و روسیه حتی پیش از جنگ اوکراین تیره بود و با آغاز حمله روسیه، این روابط با حمایت قاطع جانسون از اوکراین و ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری این کشور بیش از پیش رو به وخامت نهاد.
+48
رأی دهید
-70

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  rahjoo - مازندران، ایران
  روسهای احمق تو مغز نداشته شون زن ینی تحقیر و عقب مونده!واقعا آیت اله پوتین یکی هست لنگه مفعول کبیر
  57
  70
  یکشنبه ۰۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۳۲
  ۵۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  صد رحمت به آدم چیز فهم. همیشه خوش داشتم اینجا نوشته زنم که این بوریسه در رخسارش آثار زنانگی هویدا هست ولی یارای بیانش رو نداشتم.
  47
  44
  یکشنبه ۰۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۶
  ۵۰
  Dozakhi - شفیلد، انگلستان

  این مگه خودش زن نیست ؟زن بودن انقدر بده؟ در مرام ملاهای عقب افتاده از روسیه بگیر تا ایران زن بودن یعنی حقارت یعنی درجه دو بودن.حتی زنها در این شرایط باورشون میشه که همینطور هستند.
  4
  28
  یکشنبه ۰۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۲
  ۴۲
  Buddliea - لندن، انگلستان

  حالا با این حرفت به خودت توهین کردی خانم چقدر احمق حرف زدن هم بلد نیست
  2
  22
  یکشنبه ۰۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۹
  ۱۰۵
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. حق با شماست یا فاطمه زهرا، البته اوج نبوغ و اعجاز متفکران اسلامی در این بود که برای پی بردن به اسرار درون وسیله ای را اختراع کردند بنام بشکه. و این قرص های ضد حامگی که از داروخانه زیر پله ای لندن خریداری می شد هم در حقیقت برای این بود حضرت امام وصیت فرموده بودند که ایشان را در داخل بشکه دفن کنند. اما گویا حضرت حجت الاسلام و المسلمین رفسنجانی این قرص را کش رفته بودند. دقیقا بهمین خاطر انقلاب از مستر خود منحرف شد و پروستات رهبر مسلمین جهان به عود کرد.
  2
  15
  یکشنبه ۰۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.