مرد معتاد همسرش را در برابر چشم فرزندانش با ۱۷ ضربه کارد کشت

 مرد معتاد همسرش را با ۱۷ ضربه کارد کشت.مرد معتادی که در یک جنایت وحشتناک، همسرش را با ۱۷ ضربه کارد به قتل رسانده بود، خیلی خونسرد با پلیس تماس گرفت و صحنه جنایت را در حضور قاضی ویژه قتل عمد تشریح کرد.

صبح پنج شنبه گذشته، مردی خونسرد با پلیس ۱۱۰ تماس گرفت و مدعی شد همسرش را در خیابان حر عاملی به قتل رسانده است! در پی دریافت این خبرگروهی از نیرو‌های تجسس عازم نشانی محل جنایت شدند و صحنه عجیبی را دیدند.
پیکر غرق در خون زن جوان در حالی روی رختخواب‌های پهن شده در کف اتاق افتاده بود که کودک ۲ ساله و نوزاد ۲۰ روزه‌ای که دیگر توان گریه نداشتند با صورت‌های خیس نفس نفس می‌زدند!

لحظاتی بعد مراتببه قاضی ویژه قتل عمد اعلام شد و بدین ترتیب با حضور قاضی در «پلاک ۶» تحقیقات قضایی و پلیسی ادامه یافت. قاتل خونسرد که خود با پلیس تماس گرفته بود، درباره چگونگی وقوع این جنایت وحشتناک  گفت: از ازدواج قبلی خودم یک فرزند داشتم که همسرم به خاطر اعتیادم از من طلاق گرفت.

بعد با «معصومه» ازدواج کردم که یک فرزند ۲ ساله و نوزاد ۲۰ روزه دارم، اما به جز شب اول ازدواج همواره مرا آزار می‌داد مثلا به من می‌گفت: «هادی و مجید» مرا کتک می‌زنند! به او می‌گفتم من حساس هستم این حرف‌ها را به من نگو!

متهم این پرونده جنایی ادامه داد: من چیزی از همسرم ندیدم، ولی حرف‌هایی می‌زد که مرا آزار بدهد. امروز (صبح پنج شنبه گذشته) هم او را از خواب بیدار کردم تا بچه را شیر بدهد، ولی او فقط انرژی منفی می‌داد.

به او گفتم دیگران سر صبح انرژی مثبت می‌دهند حالا تو! ... که در همین هنگام مرا هل داد و من هم با کارد آشپزخانه به جانش افتادم! اگرچه فریاد می‌زد نزن، تقصیر من است! ولی دیگر کار از کار گذشته بود و من او را با ۱۵-۱۰ ضربه کارد مقابل چشمان وحشت زده کودکانم به قتل رساندم ...
گزارش روزنامه خراسان حاکی است: در بررسی صحنه جنایت، مشخص شد که متهم با ۱۷ ضربه کارد در حالی همسرش را روی رختخواب کشته است که احتمالا تحت تاثیر توهم قرار دارد.
در همین حال اطرافیان محمد تقی – س (متهم به قتل) از سابقه بستری بودن وی در مرکز روان پزشکی ابن سینا خبر دادند؛ بنابراین گزارش، با پایان مراحل تحقیق در محل وقوع جنایت، متهم مذکور که هنوز هم بسیار خونسرد رفتار می‌کرد، با دستور قاضی  در اختیار کارآگاهان اداره جنایی آگاهی قرار گرفت تا بررسی‌های بیشتری درباره ادعا‌های متهم و انگیزه وی از این جنایت وحشتناک  انجام شود.
+3
رأی دهید
-6

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.