حجاب اجباری؛ ابراهیم رئیسی: دولت مصمم به امر معروف و نهی از منکر است

بی بی سی: ابراهیم رئیسی رئیس جمهور ایران با اعضای ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر دیدار کرده و از رویکرد حکومت در این زمینه دفاع کرده و وعده اعمال بیشتر این سیاست را داده است.

آقای رئیسی گفته «دولت مصمم به امر به معروف و نهی از منکرات بویژه در مسایل اقتصادی و اجتماعی است.»

رئیس جمهور ایران گفته است که «متأسفانه گاهی مشاهده می‌شود برخی افراد تحت تأثیر جوسازی‌ها، از وظایف قطعی و قانونی خود سر باز می‌زنند که این امری خطرناک است چرا که دشمن از همین اهرم استفاده کرده و برای عقیم ماندن بسیاری از مسایل مهم کشور، با ایجاد جوسازی برخی مدیران را منفعل می‌کند.»

اعضای ستادی که ابراهیم رئیسی در جمع آنها سخنرانی کرده کاظم صدیقی رئیس ستاد و امام جمعه موقت تهران، محمدصالح هاشمی گلپایگانی دبیر، سرتیپ احمد وحیدی وزیر کشور، محمدمهدی اسماعیلی وزیر ارشاد، سرتیپ حسین اشتری فرمانده کل انتظامی کشور و عباس کعبی عضو مجلس خبرگان رهبری هستند.

مقام های ایران مهتمرین مصداق امر به معروف و نهی از منکر را اعمال حجاب اجباری عنوان می‌کنند. در هفته های اخیر مخالفت با حجاب اجباری از سوی شهروندان ایرانی بالا گرفته است. شهروندان ایرانی به نحوه عملکرد گشت ارشاد که مسئول اعمال حجاب اجباری است انتقاد دارند.

آیت الله علی خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی ایران هفته گذشته در یک سخنرانی گفته بود «به بهانه‌ حجاب و اینها باز قضیه‌ زن را مطرح کرده‌اند» و این موضوع «از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی همواره مطرح بوده است».

گشت ارشاد در موارد متعددی با اعمال خشونت با زنان رفتار می کند و حتی در یک مورد به سوی یک شهروند که از نحوه رفتار ماموران با همسرش ناراضی بوده دو گلوله شلیک کردند.
+14
رأی دهید
-96

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۲
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان

  آقای رئیسی گفته: «دولت مصمم به امر به معروف و نهی از منکرات بویژه در ارتباط با موهای زنان که هر تار مو باعث لرزش ستونهای اسلام است و اگر نهی نشود به فروپاشی اسلام می‌انجامد! 🥴 در مورد مسایل اقتصادی و اجتماعی ما هیچ مشکلی با اختلاسگران، دزدها و فریبکاران نداریم که آنها خودی هستند، همانطور که بالای ۱۲۰۰ سال مشغولند و باعث عظمت اسلام‌اند. 😖 .» او می‌افزاید: «متأسفانه گاهی مشاهده می‌شود برخی افراد تحت تأثیر جوسازی‌ها، از جنایات و دزدیها که در قوانین اسلامی چون خمس وجود دارد، سر باز می‌زنند که این امری خطرناک است چرا که دشمن از همین اهرم استفاده کرده و برای عقیم ماندن بسیاری از فاجعه‌های کشور که از طرف ما سالیان سال طراحی شده، دست بالا می‌گیرند. 🥴 همچنین با ایجاد جوسازی برخی مدیران نادان و بی‌سواد همچون من را منفعل می‌کنند.» 😤
  3
  51
  شنبه ۰۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۷
  خوش باور - تهران، ایران

  از یک بیسواد اکابری غربتی چه باید انتظار داشت ،این الاغ فرق بین شما و تو را نمی فهمد ده متر پارچه لوله شده بروی کله بی مفزش چیزی را عوض نمی کند ،در اصل تمام این حیوانات مغز آنها در قسمت میانی بدنشان قرار داد .،پس مانده سک خیابانی تمیز تر از افکار این حضرات است ،
  2
  37
  شنبه ۰۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد
  همه میدونن که تو با شیش کلاس سوادت فقط پادوی علی چلاق هستی و از خودت نظری نداری. تو فقط منتظری تا آغای مفعولت غذای شب قبلشو بالا بیاره تا تو روز بعد اونو نشخوار کنی! میگوئی که دولت مصمم به اجرای حجاب اجباریست! اوکی مردم هم مصمم هستند تا با عقاید متحجرانه شما زالو صفتان صیغه زاده مبارزه کنند. حتما خبر دارین که حتی زنان محجبه هم با حجاب اجباری مخالفند! پس بچرخ تا بچرخیم!!
  0
  4
  شنبه ۰۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.