یک پراید برای هر متر آپارتمان در نیاوران! + جدول قیمتها

آخرین آمار‌های رسمی متوسط ارزش خانه‌های منطقه یک را متری ۸۱ میلیون نشان می‌دهد. در نیاوران آپارتمان‌های زیر قیمت منطقه کم نیستند اما همزمان شاهد معامله واحدهایی هستیم که خرید هر مترشان معادل پراید صفرکیلومتر تمام می‌شود.

فرارو- قیمت آپارتمان در نیاوران می‌تواند دوبرابر ارزش خانه‌های منطقه یک باشد. طبق آمار‌های رسمی متوسط قیمت مسکن در منطقه یک متری ۸۱ میلیون است، اما در نیاوران که یکی از محله‌های این منطقه است، آپارتمانی را متری ۱۶۵ میلیون می‌فروشند که ارزش هر متر این خانه را باید برابر با قیمت فعلی پراید صفرکیلومتر بدانیم این آپارتمان ۱۲۰ متری امکاناتی مثل استخر، روف‌گاردن و اتاق خواب‌های مستر دارد و به‌همین دلیل قیمت کل آن نزدیک ۲۰ میلیارد تومان اعلام شده. در طرف مقابل قیمت آپارتمان در نیاوران می‌تواند از متوسط ارزش خانه‌های منطقه یک کمتر باشد. مثل واحدی که بدون انباری و پارکینگ فروخته می‌شود و مالک آن ارزش هر متر را ۷۰ میلیون درنظر گرفته است.

قیمت آپارتمان یکخوابه در نیاورانقیمت آپارتمان در نیاوران گاهی از متوسط ارزش خانه‌های منطقه یک کمتر است. مثل واحدی ۵۰ متری که دقیقا ۳.۵ میلیارد تومان فروخته می‌شود؛ یعنی متری ۷۰ میلیون تومان که این رقم ۱۱ میلیون کمتر از متوسط قیمت مسکن در منطقه یک محسوب می‌شود. البته آپارتمانی که درباره آن صحبت می‌کنیم طبقه زیرهمکف قرار دارد، بدون انباری و پارکینگ فروخته می‌شود و حدود ۲۰ سال از سن بنا آن می‌گذرد. مالک آپارتمان ۵۹ متری در نیاوران رقم فروش را پنج میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اعلام کرده است. یعنی تقریبا متری ۸۸ میلیون تومان که هفت میلیون بالاتر از متوسط قیمت مسکن در منطقه یک است. هشت سال از عمر بنا ساختمان می‌گذرد و واحد با امکانات کامل مثل انباری، آسانسور و پارکینگ فروخته می‌شود. آپارتمان ۵۳ متری که به اتاق خواب مستر مجهز است، پنج میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان آگهی شده و ارزش هر متر آن را باید کمی بیش از ۱۰۵ میلیون تومان بدانیم. این یکی سال ۸۳ ساخته شده و آسانسور، انباری و پارکینگ دارد.

قیمت آپارتمان دوخوابه در نیاورانقیمت آپارتمان در نیاوران می‌تواند دوبرابر ارزش خانه‌های منطقه یک باشد. درحالی که طبق آمار‌های رسمی متوسط قیمت مسکن در منطقه به متری ۸۱ میلیون تومان رسیده، آپارتمانی در نیاوران متری ۱۶۵ میلیون تومان آگهی شده است. مالک این آپارتمان ۱۲۰ متری قیمت را ۱۹ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعلام کرده و در توضیح این رقم به داشتن استخر و سونا، روف‌گاردن و اتاق‌خواب‌های مستر در آپارتمان اشاره کرده است. آپارتمان کلید‌نخورده ۹۵ متری را با قیمت ۱۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان می‌فروشند. این یکی هم تقریبا نوساز به‌شمار می‌رود و با آسانسور، انباری و پارکینگ فروخته می‌شود. آپارتمان ۱۰۰ متری در نیاوران با قیمت ۹ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان آگهی شده است. این واحد سال ۸۴ ساخته شده، آسانسور، انباری و پارکینگ دارد و ارزش هر متر آن را باید ۹۵ میلیون تومان درنظر بگیریم.

قیمت آپارتمان سه‌خوابه در نیاورانقیمت آپارتمان در نیاوران بابت واحد‌های سه‌خوابه معمولا شگفت‌انگیز است. مثلا واحد لوکس ۲۷۰ متری را نزدیک ۴۰ میلیارد آگهی کرده‌اند. این واحد که پارسال ساخته شده، دارای سه اتاق خواب مستر، سونا و جکوزی است و در ساختمان دوتا پارکینگ دارد. یا بین آپارتمان‌هایی که در محله نیاوران فروخته می‌شود با گزینه ۱۸۵ متری که سه اتاق خواب دارد روبرو می‌شویم که ۳۱ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان فروخته می‌شود و ارزش هر متر آن را باید ۱۷۰ میلیون تومان درنظر بگیریم. به گزارش فرارو، این واحد که سال ۹۷ ساخته شده، هنوز کلید نخورده و با آسانسور، انباری و پارکینگ به خریدار تحویل داده می‌شود. آپارتمان ۱۶۲ متری در نیاوران را حدود ۱۷.۵ میلیارد آگهی کردند. این واحد دو سال پیش ساخته شده، آسانسور، انباری و پارکینگ دارد و داخل ساختمان استخر، سونا و جکوزی وجود دارد.

ویژگی آپارتمان‌های واقع شده در محله نیاوران
+75
رأی دهید
-13

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  فانتوم2 - فالکنبری، سوئد
  کسی از فرانکفورتیون خبری نداره? چون واقعا کم پیدا شده و گفتم که نکنه رفته زبان جدیدی اختراع کنه و برگرده!
  8
  8
  جمعه ۰۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۲۷
  ۴۸
  فانتوم2 - فالکنبری، سوئد
  راستی در سایت خبری سوئد امروز مطلبی رو خوندیم که اگر شرایط گاز روسیه اینگونه پیش بره، در برخی نقاط آلمان مردم باید منتظر دوش آب سرد باشند و دگر از آب گرم خبری نیست،عجب بابا آلمان صنعتی و دوش آب سرد.
  13
  8
  جمعه ۰۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۰
  ۴۳
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان
  [::فانتوم2 - فالکنبری، سوئد::]. خوبه تو آلمان حداقل سقفی بالای سرشون هست اگرچه دوش آب سرد بگیرند با این قیمت‌های آپارتمان که خیلی از هموطنان همون سقف هم بالای سرشون نخواهد بود
  6
  16
  جمعه ۰۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۸
  ۴۸
  فانتوم2 - فالکنبری، سوئد
  [::سیمرغ ایران - برلین، آلمان::]. چه قدر عجله داری?الان چهار ماه که فقر و تورم اروپا استارت خورده ی کم زمان میبره به قله برسه، گر صبر کنی ز قوره حلوا سازی،دقیقا مثل سوئد که دهه ۹۰ میلادی امن ترین کشور جهان بود، و اما امروز ناامن ترین کشور اروپا و در اخبار خودت میبینی که هر روز شاهد تیراندازی و قتل مسلحانه در سوئد هستیم ،الان ی سری میان اینجا‌ میگن که خب مهاجران خارجی عامل این نا امنی در سوئد و اروپا هستند و اما ی سرچ کوچک در اینترنت گواه آن است که رئیس و روئسا تمامی گنگسترهای بزرگ در سوئد، سوئدی می باشند و نه خارجی.
  7
  6
  جمعه ۰۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.