فال روز جمعه ۲۹ جولای - ۷ مرداد

فروردین
 
امروز صبح به علت مشکل مالی که دارید ممکن است عصبی باشید. تا ظهر ممکن است دوستی را ملاقات کنید و پولی که نیاز دارید را به شما قرض دهد. زمان خوبی برای انجام کارهای تجاری نمی باشد، زیرا که شانس موفق شدن شما بسیار کم است. ممکن است دچار مشکل قانونی شوید. احتیاط کنید
میر من خوش می‌روی کاندر سر و پا میرمت***خوش خرامان شو که پیش قد رعنا میرمت
گفته بودی کی بمیری پیش من تعجیل چیست***خوش تقاضا می‌کنی پیش تقاضا میرمت
تعبیر:زمانه روی بد خود را به تو نشان می دهد. همه چیز را از تو پنهان کرده به فتنه ها توجه نداشته باش فعلا" سیر نزولی را طی می کنی و این برایت دردآور است. برای رهایی از این ورطه، دست به دعا بردار. نمازت را سر وقت بخوان. متوسل به ائمه شو تا نجات پیدا کنی.

اردیبهشت
 
امروز احساس می کنید که با همه چیز در اطراف تان قطع ارتباط کرده اید و نیاز دارید که تغییراتی را در زندگی تان ایجاد کنید. به نظر می رسد که دیگر نمی توان بر روی پولی که می خواستید بگیرید حساب کنید. آرام باشید! به عبارت دیگر ممکن است با شمار زیادی از افراد دعوا کنید.
دل می‌رود ز دستم صاحب دلان خدا را***دردا که راز پنهان خواهد شد آشکارا
کشتی شکستگانیم ای باد شرطه برخیز***باشد که بازبینیم دیدار آشنا را
تعبیر: اینقدر ظاهربین نباش. ظواهر تو را فریب داده اند و بابت این مسئله از تو سوئ استفاده می کنند. فکر می کنی اگر جواب رد بشنوی میمیری و شفای دردت را فقط رسیدن به یار میدانی. هر چند که او کوچکترین توجهی به تو ندارد. خودت را خسته نکن.

خرداد
 
به نظر می رسد که نیاز دارید تغییراتی را در خانه ایجاد کنید و تمایل دارید که مبلغ عمده ای پول صرف کنید. باید احتیاط کنید زیرا امروز برای خرید و فروش روز خوبی نمی باشد. احتمالا بخواهید که نظرات شریک عاطفی تان را بپرسید و توصیه های بستگان تان را در نظر بگیرید. حس ششم تان امروز قابل اطمینان نیست.
صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را
شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را
تعبیر:بخت و اقبال بیدار شده است. خشونت و غضب را از خودتان دور کنید. عده ای به شما کمک می کنند دست آنها را پس نزنید. عاقبت خودتان را به زر نفروشید. ناامیدی باعث پریشانی تان شده است. این گوی و این میدان همت طلب کنید تا خداوند نیز شما را یاری فرماید.

تیر
 
 شما شخصی فعال، موقر، اجتماعی و خونگرم، دارای اعتماد به نفس، با صداقت، مهربان و همیشه آماده ی کمک به دیگران هستید و دوست دارید که از زندگی بیشترین لذت ممکن را ببرید. شما در بیان احساسات خود نسبت به افرادی که دوست دارید زیاد خوب عمل نمی کنید و ولخرجی و تنبلی هایتان همیشه باعث می شوند که مورد انتقاد اطرافیان خود قرار بگیرید. آنهایی که بیماری های مزمن دارند باید توجه بیشتری به وضعیت سلامتی خود داشته باشند و به هیچ وجه در مصرف داروهایشان کوتاهی نکنند.
خسروا گوی فلک در خم چوگان تو باد***ساحت کون و مکان عرصه میدان تو باد
زلف خاتون ظفر شیفته پرچم توست***دیده فتح ابد عاشق جولان تو باد
تعبیر: آنقدر در حال و هوای یار به وصال فکر کرده ای که زندگی را فراموش کرده و تمام سختی ها را به جان خریده ای. دل . دیده ات را با گریه به تاراج داده دیگر اشکی باقی نمانده است. هر چه مقدر و قسمت باشد همان می شود. امیدت را هیچ وقت از دست نده چون خداوند ارحم و الراحمین است.

مرداد
 
دیگران احتمالا از ایده های شما قدردانی نکنند ولی نباید بر روی شما و خوشبینی تان اثر بگذارد. روز خوبی برای ملاقات های تجاری نیست، اما با شریک عاطفی تان زمان عالی را امشب سپری خواهید کرد.
رواق منظر چشم من آشیانه توست***کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست
به لطف خال و خط از عارفان ربودی دل***لطیفه‌های عجب زیر دام و دانه توست
تعبیر:زمانه روی بد خود را به تو نشان می دهد. همه چیز را از تو پنهان کرده به فتنه ها توجه نداشته باش فعلا" سیر نزولی را طی می کنی و این برایت دردآور است. برای رهایی از این ورطه، دست به دعا بردار. نمازت را سر وقت بخوان. متوسل به ائمه شو تا نجات پیدا کنی.

شهریور
 
مشارکت های تان امروز به نظر عالی می رسد. عصبانیت موجب اشتباه شما در محیط کاری می شود. باید آرام باشید و از بحث و دعوا با همکاران تان اجتناب کنید.
ز گریه مردم چشمم نشسته در خون است***ببین که در طلبت حال مردمان چون است
به یاد لعل تو و چشم مست میگونت***ز جام غم می لعلی که می‌خورم خون است
تعبیر:چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

مهر
 
امروز صبح ممکن است مود خوبی نداشته باشید زیرا که در محیط کاری تان با مشکلاتی روبه رو شده اید. یکی از دوستان نزدیک می تواند به شما کمک می کند که مشکلتان را حل کنید. امروز بعد از ظهر می توانید تغییراتی را در خانه ایجاد کنید. اعضای خانواده تان از ایده های تان حمایت خواهند کرد.
آخر به چه گویم هست از خود خبرم چون نیست***وز بهر چه گویم نیست با وی نظرم چون هست
شمع دل دمسازم بنشست چو او برخاست***و افغان ز نظربازان برخاست چو او بنشست
تعبیر:آبی که ریخته شد دیگر جمع نمی شود. کاریست که انجام شده در صدد باش تا جبرانش کنی. هیچ سر بی گناهی بالای دار نمی رود. شما از این ورطه نجات پیدا می کنی. کدورت را با صفای دل به خوبی جواب بده. بندها باز می شوند و تو به آزادی خواهی رسید.

آبان
 
به نظر می رسد که مود خیلی خوبی دارید و خوشبین هستید. اما باید بیشتر به نیازهای تان توجه کنید. و بی دقتی نکنید. در هر کاری که امروز انجام می دهید دقت کنید. امروز در خطر گرفتار شدن در مشکلات قانونی هستید.
شنیده‌ام سخنی خوش که پیر کنعان گفت***فراق یار نه آن می‌کند که بتوان گفت
حدیث هول قیامت که گفت واعظ شهر***کنایتیست که از روزگار هجران گفت
تعبیر:رسیدن خبر خوش نزدیک است که نوید فتح و خوشبختی می دهد. از حریفان و رقیبان نترس. خداوند فتنه ی آنها را خنثی می کند. بخت با توست، اطرافیانت تکیه گاه محکمی برای تو خواهند بد. به جای غرور وقار داشته باش.

آذر
 
امروز صبح ممکن است احساس کنید که با یک خانم در خانواده دچار سوتفاهم شده اید. باید از ملاقات با دوستان تان و بستگان اجتناب کنید. احتمالا عصبی باشید و مود آن ها را نیز خراب کنید. از هر گونه حدس و گمان مالی اجتناب کنید فرصت موفق شدن تان امروز خیلی کم است.
ساقی به نور باده برافروز جام ما***مطرب بگو که کار جهان شد به کام ما
ما در پیاله عکس رخ یار دیده‌ایم***ای بی‌خبر ز لذت شرب مدام ما
تعبیر:هر چقدر کوشش کنی همانقدر نتیجه می گیری. به امی این نباش که از غیب برایت کاری انجام شود. همه چیز برای موفقیت مهیاشت کمی همت لازم است. کوچکترین خلافی باعث می شود هر چه را به دست آورده ای از دست بدهی. پایت را از گلیم خویش درازتر نکن. خداوند گواه بر اعمال توست. تلاشت را بیشتر کن، عمر زودگذر است. شما ذکرت سلامتی برای دیگران و خود باشد.

دی
 
امروز صبح با شریک عاطفی تان به دلیل مشکلات مالی دعوا خواهید کرد. یکی از دوستان تان از شما می خواهد پولی که قرض گرفته بودید را برگردانید اما به نظر می رسد که شما نتوانسته اید به قول خود عمل کنید. امروز بعد از ظهر می توانید مشکلات تان را حل کنید زمانی که یکی از بستگان پولی را که نیاز دارید را به شما می دهد.
ساقی به نور باده برافروز جام ما***مطرب بگو که کار جهان شد به کام ما
ما در پیاله عکس رخ یار دیده‌ایم***ای بی‌خبر ز لذت شرب مدام ما
تعبیر:به سهولت و راحتی به مقام و مادیات نخواهی رسید. همه چیزت باید در حد کمال باشد. باطن خوب، کار حلال، هوشیاری و تقوی، در این صورت است که به هدف خواهی رسید و به هر مقام و منزلتی که رسیدی سر تعظیم در برابر خداوند فرود آر وگرنه باز همه چیز را از دست خواهی داد.

بهمن
 
رئیس تان تمایل دارد که در محیط کار ناراحتی ایجاد کند و موجب تنش در محیط کار می شود. آرام باشید و از دعوا با همکاران تان اجتناب کنید. می توانید امشب را با خانواده سپری کنید. به همراه شریک عاطفی تان، می توانید مشکلات مالی که مدت ها شما را اذیت کرده است را حل کنید x
مدامم مست می‌دارد نسیم جعد گیسویت***خرابم می‌کند هر دم فریب چشم جادویت
پس از چندین شکیبایی شبی یا رب توان دیدن***که شمع دیده افروزیم در محراب ابرویت
تعبیر:هر چقدر کوشش کنی همانقدر نتیجه می گیری. به امی این نباش که از غیب برایت کاری انجام شود. همه چیز برای موفقیت مهیاشت کمی همت لازم است. کوچکترین خلافی باعث می شود هر چه را به دست آورده ای از دست بدهی. پایت را از گلیم خویش درازتر نکن. خداوند گواه بر اعمال توست. تلاشت را بیشتر کن، عمر زودگذر است. شما ذکرت سلامتی برای دیگران و خود باشد.

اسفند
 
ممکن است به دلیل اینکه سخت کار می کنید و کسی قدردان زحمات شما نیست ناراحت باشید. احتمالا بخواهید که بیشتر متعادل باشید. امروز بعد از ظهر خبر خوبی از سمت بستگان دریافت می کنید که مودتان بهبود می یابد.
روزه یک سو شد و عید آمد و دل‌ها برخاست***می ز خمخانه به جوش آمد و می باید خواست
نوبه زهدفروشان گران جان بگذشت***وقت رندی و طرب کردن رندان پیداست
تعبیر: یاد ایام قدیم دلت را شاد می کند. به یاد روزهایی می افتی که صبح و شام آزاد بودی. درد دل زیادی داری و به دنبال یک هم راز و هم سخن می گردی. خود را ضعیف می پنداری اما دلت قوی است. حالا می فهمی که نصیحت بزرگان چقدر باعث موفقیتت شده. تمام خاطرات با قید تاریخ روی قلبت حک شده است و تو تا آخر عمرت به نیک نامی و کامروایی زندگی می کنی..
+7
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.