محمد دایی: پول طارمی را عوض کرده است و باعث شده گذشته خود را فراموش کند

علی دایی به همراه برادرش محمد داییانصاف نیوز: پول طارمی را عوض کرده است و باعث شده او گذشته خود را فراموش کند ؛ این ادعاهای مربی سابق پرسپولیس محمد دایی برادر بزرگنر علی دایی است.

به گزارش انصاف ورزشی، مصاحبه مهدی طارمی با عادل فردوسی پور که توسط سایت فوتبال ۳۶۰ منتشر شده است حواشی گوناگونی را به دنبال داشته است.

طارمی در بخشی از این مصاحبه اشاره می‌کند که محمد دایی مربی وقت پرسپولیس گفته است که او کم رو است و بدرد پرسپولیس نمی‌خورد.

این صحبت ها باعث واکنش شدید محمد دایی شد و وی اشاره کرد که پول طارمی را عوض کرده است و باعث شده او گذشته اش را فراموش کند.

«خبرورزشی» صحبت های دایی را این گونه روایت می‌کند:

«طارمی از کجا شنیده که گفتم به درد پرسپولیس نمی‌خورد؟ در آستارا به طارمی تشر زدم و خواستم در فوتبال پر رو باشد. وقتی علی دایی بازیکنی را پسندیده من نمی‌گویم به درد نمی‌خورد. آقایان به جایی که می‌رسند گذشته خودشان را فراموش می‌کنند. اگر طارمی به درد نمی‌خورد وجودش را داشتم به علی بگویم. طارمی در این مصاحبه نشان داد که چه شخصیتی دارد.

آقای طارمی! تو حتی به کسی که مدیون او هستی توهین کردی. به طارمی گفتم پر روی فوتبالی باشد نه اخلاقی! این معجزه پول است که آقایان گذشته خود را فراموش می‌کنند.

او در مورد دکتر صمد ابراهیمی که نقش اصلی را در شکوفا شدنش داشت گفت «آقایی به اسم ابراهیمی»! در حالی که طارمی هرچه دارد از صمد ابراهیمی است اما آنطور در موردش صحبت کرد.

این رفتارها و این صحبت‌ها معجزه پول است. پول کاری می‌کند که آدم‌ها گذشته خود را فراموش کنند. برای من صحبت‌ها و رفتارهای طارمی واقعا جای تعجب داشت و دارد.»

باید دید مهدی طارمی یا علی دایی به این ماجرا واکنشی خواهند داشت یا خیر هرچند گفتنی است طارمی در ادامه صحبت هایش با فردوسی پور حسابی از علی دایی تعریف نیز کرد و نقش او را در معرفی خود به سطح اول فوتبال ایران یادآور شد.
+12
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Persiangulfforever - ویکفیلد، انگلستان
  شما رو به خدا اینقدر جو بد براى فوتبالیستهاى تیم ملى ایجاد نکنید. دعواهاتونو بگذارید واسه بعد از جام جهانى. من نمیدونم این مردم مغز خَر خورده اند هر روز به یک نوع به هم گیر میدن. نه اینکه فدراسیون و وزارت ورزش خیلى کمک به آماده سازى تیم ملى کرده حالا هر ننه قمرى به خاطر یه چیز هاى پیش و پا افتاده جنجال راه میندازند. بابا لطفا زیپ دهنتونو بکشید تا بعد از اتمام جام جهانى بعدش هر چى درىورى خواستید نثار همدیگه کنید. بسه دیگه هلاکمون کردید و جام جهانى رو کوفتمون کردید.
  7
  21
  ‌پنجشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۶:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.