انسیه خزعلی، معاون امور زنان و خانواده: ما اصلا «گشت ارشاد» نداریم

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری ایران می‌گوید «ما اصلا گشت ارشاد نداریم این‌ها پلیس امنیت اجتماعی است که به همه مسایلی که خلاف قانون یا جرم باشد، می‌پردازد و ممکن است به برهنگی بپردازند که آن هم در قانون جرم است».

به گزارش انتخاب،انسیه خزعلی شب گذشته در یک برنامه رادیویی گفته «شاید ۱۰ درصد از مواردی که نیروی انتظامی برخورد می‌کند درباره مسأله پوشش است آن هم درباره بی‌حجابی و برهنگی است وگرنه اکثر برخورد‌های نیروی انتظامی با مسأله سرقت، زورگیری مواد مخدر و... مواردی است که واقعا ضامن امنیت ماست مربوط می‌شود».

او همچنین با اشاره به اتفاق‌های اخیر در برخورد گشت ارشاد با زنان گفته «جایگاه پلیس امنیت باید حفظ شود، چون اقتدار آن‌ها باعث می‌شود خانم‌ها با امنیت تردد کرده و مردم حس آرامش کنند».

خانم خزعلی درباره خبرهای گشت ارشاد معتقد است «بسیاری از این موارد بزرگ‌نمایی است و در شبکه‌های اجتماعی بد القا می‌کنند».

در روزهای گذشته، انتشار ویدئوهایی از برخورد ماموران گشت ارشاد با شماری از زنان «بد حجاب» واکنش‌های تندی را از سوی مردم و تعدادی از روحانیون و مراجع تقلید سرشناس از جمله آیت‌الله جوادی عاملی به دنبال داشت.آقای جوادی عاملی هفته گذشته گفت «مساله حجاب با فشار سرنیزه حل نمی‌شود».
+1
رأی دهید
-105

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۲
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان

  ما گشت ارشاد نداریم، اون گشت، گشت مزاحمت و فضاحت است، بطوریکه دختره با مشکلات عصبی مواجه شود و خانواه اون زن را هم زجر‌کش کنیم! 😤
  1
  66
  ‌چهارشنبه ۰۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Chokam - ری، ایران

  راست میگه گشت ارشاد نمیخواد، درو باز کرده هر چه ات و اشغال رو ریخته توی مغز مردم. بی دلیل نیست اینهمه بانکه توی ایران، رکوردار بانک توی دنیان. چنین ملتی اصلا نیاز به گشت نداره،خودش به دست وپای خودش زنجیرکرده،باانواع اقسام قرض وقول بدهی یه برده کامل شدن،حتی پولدارها،حتی آگاهان، روز تعطیلشون هم آزاد نیستن، کاربکن برده
  5
  39
  ‌چهارشنبه ۰۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  احمد قمی - قم، ایران

  انقدراینها از مردم دورند هتما ودر کشور نیستند که نم بینند.
  5
  37
  ‌چهارشنبه ۰۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۷
  خوش باور - تهران، ایران

  دریدگی و پررویی این فاضلابها حد و مرز نمی شناسد . اسپرمی که جماعت را درست کرده از پس مانده خالص سک تهیه شده است
  6
  29
  ‌چهارشنبه ۰۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران
  شما اصلا انسانیت ندارید
  5
  24
  ‌چهارشنبه ۰۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  arian1 - ابادان، ایران

  این فاحشه معلوم نیست که صیغه چند تا آخوند بوده که چنین شغل و مقامی بهش دادند. در لجن زار حکومت اسلامی بایستی دقیقا مانند این زن فاحشه دروغگو و وقیح باشی تا جایی در سفره انقلاب داشته باشی.
  5
  25
  ‌چهارشنبه ۰۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.