فرزانه آذرفام؛ با بازجو خبرنگار جدید صدا و سیما آشنا شوید

گوهر عشقی، مادر ستار بهشتی کارگر و وبلاگ نویس کشته شده در زندانهای جمهوری اسلامی، طی یک پیام ویدئویی به ادعاهای کذب فرزانه آذرفام؛ بازجو خبرنگار صدا و سیمای جمهوری اسلامی در برنامه خبری ۲۰:۳۰ مورخ هشتم تیر ماه، در مورد مخالفان جمهوری اسلامی و خانواده‌های دادخواه واکنش نشان داد.

گوهر عشقی خطاب به این بازجو خبرنگار گفت: می‌خواستم تو را دخترم خطاب کنم، اما من اگر دختری مانند تو داشتم روزی هزار بار آرزوی مرگش را می‌کردم. چرا که تو هر لحظه؛ هزاران بار باعث لعن و نفرین برای پدر و مادر خود هستی.
مادر جاویدنام ستاربهشتی تاکید کرد: ما بازیگر نیستیم، بازیگر علی خامنه‌ای است که ۴۳ سال است مردم ایران را به بازی گرفته است.

گوهر عشقی گفت: خانم به سمت مردم ایران برگرد و نان در خون جوانان ایران نزن و نخور، در تمامی این سال‌ها که حکومت فرزندان ما را پرپر کرد، کجا بودی؟ فرزند من ۴ روزه کشته شد. وقتی که در کف خیابان جوان‌های مردم را به رگبار بستند و کشتند، هواپیمای اوکراینی را با موشک زدند، جوانان آبادان و خانواده‌های آبادان را با فروریختن متروپل بدبخت و بیچاره کردند، تو کجا بودی؟
وی خطاب به کسانی که فکر می‌کنند حکومت ماندگار است نیز گفت: شما مثل دستمال‌های یکبار مصرف برای این حکومت هستید، درست مثل سعید امامی که با داروی نظافت کشته شد. این حکومت رفتنی است.

بانو عشقی، در پایان خطاب به آن خبرنگار حکومتی گفت: خانمی که نان در خون جوانان ما میزنی؛ این حقوق بشر جمهوری اسلامی است؟ جوان من ۴ روزه کشته شد، من گوهر عشقی مادر ستار بهشتی جوانم را ۴ روزه بیگناه کشتند.

وی در پایان تاکید کرد: جمهوری اسلامی نابود خواهد شد.

ستار بهشتی در سال ۱۳۹۱ به دلیل انتشار مطالب انتقادی از جمهوری اسلامی در وبلاگ خود توسط پلیس امنیت سایبری بازداشت شد و بر اثر آسیب‌های ناشی از شکنجه در طول بازداشت، جان خود را از دست داد.

دادگاه مرگ ستار بهشتی را «قتل شبه عمد» تشخیص داد و قاتل او را که از مأموران نیروی انتظامی بود، به سه سال زندان محکوم کرد.

در حکم نهایی دادگاه‌، اکبر تقی‌زاده، مامور پلیس فتای نیروی انتظامی و متهم اصلی پرونده قتل ستار بهشتی به سه‌سال حبس، ۷۴ ضربه شلاق و دو سال اقامت اجباری در برازجان محکوم شد.

پس از مرگ ستار بهشتی، ۴۱ زندانی سیاسی زندان اوین در نامه‌ای شهادت دادند که او در روزهای ۱۰ و ۱۱ آبان در بند ۳۵۰ زندان اوین بوده، در حالی‌ که به شدت شکنجه شده بود و آثار شکنجه‌های مختلف بر تمام بدنش مشخص بوده است.
+112
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  Ashkan60 - لندن، انگلستان

  نوبت خودت هم بزودی فرا میرسه خانم بازجو خبرنگار که سفارشی ملت به خدمتت برسند و طعم شیرین حقوق بشر از نوع حاکمیت آخوندی را بهت بچشانند.
  2
  53
  ‌سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.