آر.کلی، خواننده آمریکایی و برنده جایزه گرمی به ۳۰ سال زندان محکوم شد

صدای آمریکا: «آر.کلی»، خواننده آمریکایی و برنده جایزه گرمی در یک دادگاه فدرال در نیویورک به ۳۰ سال زندان محکوم شد.

جنیفر بونژان، وکیل او در دادگاه به قاضی گفت که او باید «نه بر اساس احساسات»، بلکه بر اساس «ماهیت» اتهاماتی که او در ماه سپتامبر به آن محکوم شد، حکم دهد.

او تأکید کرد که کلی به عنوان یک نابغه موسیقی شناخته شده است و به زندگی پرآشوب او در دوران کودکی اشاره کرد که خود قربانی آزار جنسی شده است و گفت او محصول دوران کودکی‌اش است.

وکیل آر.کلی همچنین گفته بود که درک دولت از «محدوده مجازات مناسب» ناقص است و خواستار مجازات کمتر از ده سال شده بود.

دادستان های فدرال در نامه محکومیت خود نوشته بودند که آقای کلی هیچ پشیمانی از خود نشان نداده است و به مدت چندین دهه، «بی اعتنایی بی رحمانه‌ای» به تأثیر سوء استفاده خود بر قربانیان نشان داده است.

آنها همچنین استدلال کرده بودند که رفتار کلی ناشی از «خودشیفتگی» و این باور بوده است که استعدادش در موسیقی او را از تبعیت از قانون مبرا می‌کند.

در طول محاکمه شش هفته‌ای آر. کلی، دادستان‌های فدرال، ۴۵ شاهد را فراخواندند اما محور اصلی پرونده دادستانی بر مجموعه‌ای از جرائم دو دهه گذشته او متمرکز بود از جمله اینکه این خواننده آمریکایی، رهبری گروهی تبهکار را بر عهده داشت که‌ زنان و دختران نوجوان را برای روابط جنسی غیرقانونی جذب می‌کرد، و در بسیاری از موارد او شخصا آنها را مورد آزار و سواستفاده جنسی قرار داده است.

این خواننده که نام کامل او رابرت سیلوستر کلی است، یکی از مشهورترین هنرمندانی است که در جریان جنبش «من هم» به اتهام آزارهای جنسی و تجاوز محاکمه می‌شود.
+21
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  rahjoo - مازندران، ایران
  چ وکیل بی شرفی داره این آر کلی !. یارو در خودکامگی کامل فرو رفته و بنظرم باید تبعید شه به ی جزیره پر از تنهایی ،تا بفهمه ادمهای دیگه اسباب بازیش نیستن و بدون اونا جر میخوره
  0
  14
  جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ - ۰۶:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.