شرکت سام اصغری، ستاره ۲۸ ساله دنیای مد و سرگرمی در تست فیلم های ابر قهرمانی

این ستاره ایرانی چیزی نمانده بود شانس ملاقات با بریتنی را از دست بدهد سام اصغری، ستاره ۲۸ ساله دنیای مد و سرگرمی، اخیرا برای شرکت در تست فیلم‌های ابرقهرمانی دنیای مارول، ویدیوهایی از خود را برای شرکت مارول استودیوز ارسال کرد.

سام که زاده تهران است، دلش می‌خواهد به الگویی مثبت برای مردان جوان ایرانی تبدیل شود.
آن‌طور که یک منبع آگاه در روز یکشنبه، ۱۹ ژوئن ۲۰۲۲، به روزنامه سان گفت، سام که به‌تازگی با بریتنی اسپیرز، ستاره پاپ، ازدواج کرده است، «قصد دارد برای مردان جوان ایرانی نقش الگویی مثبت را بازی کند؛ نه تصویر شرورهایی که معمولا از آن‌ها نشان داده می‌شود.»
این مدل و بازیگر خوشتیپ ایرانی که دل شاهدخت موسیقی پاپ آمریکایی را ربود و او را به خانم اصغری تبدیل کرد، مدت‌ها است که روی مهارت‌های مبارزه در فیلم‌های سینمایی، هنرهای رزمی ترکیبی و بدلکاری کار می‌کند.

سام اصغری در سال ۲۰۱۶، هنگام بازی در موزیک‌ویدیو ترانه Slumber Party بریتنی اسپیرز با او آشنا شد.
به گفته سام که پیش از همکاری با بریتنی، در موزیک‌ویدیو Work From Home از فیفت‌هارمونی و تای‌دولا نیز به عنوان یک کارگر جذاب حضور پیدا کرده بود، چیزی نمانده بود شانس ملاقات با بریتنی را از دست بدهد: «من قبلا به‌ دلیل بازی در یک موزیک‌ویدیو شناخته شده بودم و برای همین هم این دیگر کاری نبود که دلم بخواهد انجام دهم. می‌خواستم بازیگر تلویزیون باشم. می‌خواستم فیلم بازی کنم. دلم نمی‌خواست یک موزیک‌ویدیو دیگر کار کنم و به عنوان بازیگر موزیک‌ویدیوها شناخته شوم. اما یکی از دوستان خوبم که روی پروژه‌ای مشغول کار بود، مرا به تیمی معرفی کرد که قرار بود از بین آن‌ها، فردی به عنوان نقش اصلی آهنگ Slumber Party بریتنی انتخاب شود.»
«[همسر کنونی من] خودش شخصا عکس مرا برای این موزیک‌ویدیو انتخاب کرد. دوستم هم با من تماس گرفت و گفت که باید در این کار شرکت کنی؛ به من اعتماد کن! خودت هم همین را می‌خواهی. من اصلا نمی‌دانستم کار برای چه کسی است؛ چون پروژه سری بود. بنابراین به خاطر دوستم سر آن کار رفتم و همه‌چیز از همان‌جا آغاز شد.
+52
رأی دهید
-18

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  nooshin tehrani - روم، ایتالیا

  برای چی با زنیکه نزدیک به پانزده سال از خودت کوچکتره ازدواج کردی؟ واسه همین دیگه. پس به جنب
  57
  13
  ‌چهارشنبه ۰۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۶
  ۴۳
  hsassan - بستون، ایالات متحده امریکا
  [::nooshin tehrani - روم، ایتالیا::]. ایتالیا هم رفتی هنوز ادب یاد نگرفتی؟
  7
  23
  ‌چهارشنبه ۰۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۴
  ۵۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک
  [::nooshin tehrani - روم، ایتالیا::]. در همین دیار کفر هستند نوجوانانی که خود را در اختیار تام زنهای مسن گذاشته و این را منبع کسب درآمد برای ریختن پیسه به حساب پس‌انداز خود قرار داده‌اند.
  23
  7
  ‌چهارشنبه ۰۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۷
  ۶۵
  اقای شاکی - برمن، آلمان
  [::nooshin tehrani - روم، ایتالیا::] بتوچه، تو رختخواب مردم هم کار داری. از ج.ا بدتری تو.
  7
  20
  ‌چهارشنبه ۰۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۹
  ۵۶
  nooshin tehrani - روم، ایتالیا
  [::nooshin tehrani - روم، ایتالیا::]. پانزده سال بزرگتر
  8
  11
  ‌چهارشنبه ۰۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۰
  ۳۸
  رژیم عشقوحالگر - لندن، انگلستان
  یکی از حرفهایی که تو اینستاگرام واسه سام نوشته بودن این بود : عروس مون آمریکاییه :-)
  1
  13
  ‌چهارشنبه ۰۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۵
  ۳۶
  سارا فردوس - منچستر ، انگلستان
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک. عرضه ش رو داره میره زن میلیونر معروف میگیره. تو هم اگه عرضه داری برو یکی رو واسه خودت پیدا کن که از رو حسرت و حسادت و عقده چرت و پرت نگی. کلا مخت شدیدا تاب داره. خدا شفات بده. 😂
  1
  12
  ‌چهارشنبه ۰۱ تیر ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۳
  ۳۶
  سارا فردوس - منچستر ، انگلستان
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک. تو‌ خودت تو دیار کفر (دانمارک ) چی کار میکنی؟ اگه خیلی ناراحتی برگرد دیار خودتون (کابل ) تا دوستان طالبان ازتون پذیرایی جانانه کنن. یه زن طالبانی جوان هم واست بستونن.
  3
  11
  ‌چهارشنبه ۰۱ تیر ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۴
  ۴۷
  سوسمار ولایت - دهلی، اتریش
  نقش مثبت ایشون جیگولو بودن هستش، به ماها یاد میده با زنان پیر دوست شیم تا پولی به جیب بزنیم و از هیکل و قیافه ای که داریم سود استفاده را ببریم. پدر جیگولوهای ایران حسام اصغری ، .....
  6
  4
  ‌پنجشنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۱ - ۰۱:۱۳
  ۴۷
  سوسمار ولایت - دهلی، اتریش
  من با جیگولو شدن دوستمون مشکلی‌ندارم. اما ایشون اوجش همین هست که با مادر‌بریتنیسپیرز زندگی کنن. درکش هم میکنم، با اون زن روانی‌و هسکل‌داغون واقعا ۱۰۰ میلیون دلار هم باشه کم هست . اگر بریتنی اسپیرز قبل بچه و شوهر و تو جوانی میزد ، ایشون میشد الگوی من. اما الان بیشتر نقش جیگولو داره . الگو ژیگولو شوگر مامایه حالتش
  7
  3
  ‌پنجشنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۱ - ۰۱:۱۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.