معذرت خواهی رئیس سازمان صداوسیما از علی خامنه‌ای

 علی خامنه‌ای می‌گوید نیروی انتظامی نباید سرزنش می‌شدساعاتی پس از اظهارات رهبر جمهوری اسلامی که از عملکرد صداوسیما در ماجرای سرقت از صندوق امانات بانک ملی انتقاد کرده بود، رئیس این سازمان از علی خامنه‌ای عذرخواهی کرد.

علی خامنه‌ای در یک سخنرانی که روز ۲۲ خرداد انجام ولی متن آن روز سه‌شنبه ۳۱ خرداد منتشر شد، گفته که «نیروی انتظامی تعدادی دزد را در ۴۸ ساعت پس از دزدی دستگیر می‌کند؛ خب باید تشویق بشوند. در رسانه ملی خود ما جوری حرف زده می‌شود کأنه سرزنش می‌شوند».

او افزوده که این اتفاق «عمدی» نیست ولی «غفلت» است، که به گفته رهبر جمهوری اسلامی، «به سود دشمن تمام می‌شود».

پیمان جبلی، رئیس سازمان صداوسیما، که منصوب رهبر جمهوری اسلامی است، در نامه‌ای عذرخواهی کرده و گفته است که «فرزندان شما در رسانه ملی تذکر و گلایه شما را با گوش جان شنیدند. بدیهی است که جبران خواهد شد».

علی خامنه‌ای در حالی از نیروی انتظامی دفاع کرده است که حسین رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ، پیشتر اذعان کرده بود: سارقان پس از آن‌که ۱۴ ساعت بدون هیچ دردسری در شعبه بانک حضور داشتند، «روز بعد متوجه شدند که برخی از لوازم‌شان داخل شعبه بانک جا مانده است که دوباره می‌آیند و برخی را پاکسازی می‌کنند و برخی را نیز در نقاط مختلف بانک جاسازی می‌کنند».

سرقت از شعبه دانشگاه بانک ملی در حالی صورت گرفت که این شعبه با یک کلانتری و همین‌طور نهاد ریاست‌جمهوری در تهران فاصله چندانی ندارد و قاعدتا امنیت آن باید بیشتر باشد.
+4
رأی دهید
-63

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  خود پفیوز ش کی میخواد از ملت عذرخواهی کنه
  1
  40
  ‌چهارشنبه ۰۱ تیر ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۲
  ۴۰
  rahjoo - مازندران، ایران

  روزی میرسه که خامنه ای میگه غلط کردم و عذر می خوام و گریه میکنه ولی مردم نمی بخشن و در حالیکه جیغ میکشه مجازاتش می کنن! .
  5
  31
  ‌چهارشنبه ۰۱ تیر ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۵
  ۵۶
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  خیلی خری!
  1
  33
  ‌چهارشنبه ۰۱ تیر ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۴
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  حق با خامنه ای وسمه مال است. همه گندکاری های دستگاه را باید جارو کرد به زیر فرش. با این همه تاکنون چند خروار خاک زیر فرش جمع شده است.
  2
  10
  ‌چهارشنبه ۰۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۴
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.