مرد ایرانی در ترکیه پس از سوء قصد به جان همسرش خانه‌ را آتش زد و خودکشی کرد

ماموران آتش‌نشانی مشغول اطفای حریق در این آپارتمانیورونیوز: یک فرد پس از مجروح کردن همسرش با چاقو و آتش زدن خانه‌شان در اسکی‌شهر ترکیه خودکشی کرد.

به گزارش خبرگزاری آناتولی ترکیه، مشاجره بین حمید.س ۴۴ ساله و اهل ایران و همسرش فرینی.ر ۳۸ ساله و اهل بنگلادش در طبقه سوم آپارتمانی در محله سوتلوچه در نهایت به خودکشی ناموفق این مرد منجر شد. در پی این حادثه هر دو به بیمارستان منتقل شدند.

به گفته رسانه‌های محلی حمید.‌س نخست با چاقو به همسرش حمله کرد و سپس خانه را به آتش کشید.

تیم‌های پلیس منطقه تپه‌باشی که توسط همسایه‌ها از ماجرا با خبر و در محل حاضر شده بودند، در خانه را شکسته و وارد عمل شدند.

نیروهای پلیس توانستند زن مجروح را از منزل خارج کرده و به بیمارستان منتقل کنند. روی بدن این زن جراحت ناشی از حمله چاقو و سوختگی درجه ۳ نمایان بود.
این زن در حال حاضر تحت مداوا است و خطر جانی او را تهدید نمی‌کنداین زن در حال حاضر تحت مداوا است و خطر جانی او را تهدید نمی‌کند.

حمید س. عامل این حادثه نیز پس از مجروح کردن همسرش با چاقو، با زدن رگ دست خود اقدام به خودکشی کرد. نیروهای اورژانس او را به بیمارستان دولتی منتقل کردند.
+34
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  ab5534 - هلسینکی، فنلاند

  کسانی‌ که خودزنی می کنند در دوران کودکی در محیط پر مشغله یی بزرگ شده ا‌ند
  6
  40
  ‌سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۴
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  زندگی هزار و یک نوع مشکلات خاص خودش را دارد . مضافا باینکه همه چیز غریبه و غیر قابل درک باشد .مرد ایرانی زن بنگالی. سکونت ترکیه. حال تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل
  5
  31
  ‌سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.