کودک ۳ ماهه پس از چند ساعت رها شدن در خودروی والدین, جان باخت

 به طور متوسط ​​سالانه ۳۸ کودک در ماشین های داغ جان خود را از دست می دهند.  یورونیوز: پلیس پنسیلوانیای آمریکا اعلام کرد یک پسر ۳ ماهه روز پنجشنبه پس از اینکه «چند ساعت» در ماشین والدینش رها شده بود، جان باخت.

 بر اساس اعلام سرویس ملی هواشناسی، حداکثر دمای روز پنجشنبه ۳۳ درجه بود. به گفته مقامات، اقدامات تیم پزشکی در صحنه ناکام ماند و این کودک جان داد.

به گزارش موسسه «کودکان و خودرو» این نوزاد پنجمین کودکی بود که امسال به دلیل گرم شدن هوا در خودرو در ایالات متحده جان خود را از دست داد.

به گفته پلیس یک کودک ۱ ساله نیز روز ۱۹ مه که دمای هوا به ۳۳ درجه سانتیگراد رسیده بود در یک وسیله نقلیه در تنسی جان باخت.

پیش از آن نیز یک دختر ۸ ماهه در ۳ مه در حالی که پدرش در یک ایستگاه پلیس در جورجیا در بازداشت بود، برای ساعت‌ها در ماشین رها شده بود و جان باخت. به گزارش سرویس هواشناسی، دمای هوا در آن روز در آتلانتا به ۳۰ درجه رسید. پدر این دختر در ارتباط با مرگ او به قتل درجه دو متهم شد.

به گفته موسسه «کودکان و خودرو» حتی اگر پنجره‌ها کمی باز بماند، بازهم دمای داخل خودرو در عرض چند دقیقه می‌تواند به بالای ۴۰ درجه سانتیگراد برسد. بدن کودک تا پنج برابر سریع‌تر از بزرگسالان گرم می‌شود.

به طور متوسط ​​سالانه ۳۸ کودک در ماشین های داغ جان خود را از دست می دهند.
+8
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.