شرکت اپل کنفرانس امسال خود را با صدای سیمین غانم، خواننده ایرانی قبل از انقلاب شروع کرد

شنیده شدن صدای سیمین غانم در کنفرانس‌ نرم‌افزاری امسال شرکت اپل فارسی‌زبان‌ها را شگفت‌زده کرد. در شروع این مراسم آهنگ در پس آفتاب از گروه اودزا پخش شد که در آن قسمت‌هایی از آهنگ سیب سیمین غانم ریمیکس شده است.
+143
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  گور دجال زار می بینم - نیده، ترکیه

  خیلی جلوی خودم را گرفتم که چیزی ننویسم اما نشد! آهنگ را در یوتیوب پیدا کردم و گوش کردم! غم و بهت تمام وجودم را گرفت، فقط سعی کردم گریه نکنم! خدا ریشه ملتی را بسوزاند که گذشته، حال، آینده و خاطراتم را سوزاند! مملکت را از دست شاه درآورد و سپرد دست آخوند پلید بد کردار!
  5
  76
  جمعه ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۶
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  زیاد اهل تعصب در موزیک و فوتبال این چیز‌ها نیستم.ولی سیمین غانم جای خود را دارد. بخصوص گل گلدون من. یادم می‌‌یاد آن زمان حتی مذهبی‌ها هم که گوش می‌‌دادند. یادشان می‌‌رفت. موزیک حرام است. گردن آن کسانی بشکند که سال ۵۷ این‌ها را از ما گرفتند و به جای آن محمد رسولا . آچی مچی گنجشگ روی بام. جمعه‌ها لیتر لیتر خون می‌‌بارد. استالین عقاب بلند پرواز به خورد ما دادند. امیدوارم روزی در ایران این‌ها دباره جای گرامی خود را در ایران پیدا کنند.
  9
  54
  جمعه ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۹
  ۴۵
  Vafadar - برلین، آلمان
  صداهایی مثل او اجازه خواندن در ایران ندارند.سیاسی کاری تا چه حد؟؟؟تازه صدای آقایان هم نبایدپخش بشود.
  9
  27
  جمعه ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۰
  ۴۵
  Vafadar - برلین، آلمان

  کدام خواننده مشکلی راحل کرده؟؟اگرهم چیزی به خیریه یا بنیاد بیماریهای خاص داده از مال حرامی که به او داده اند بخشیده.همانند فوتبالیستها.ده میلیارد میگیرند و بیست میلیون به خیریه میدهند!موسیقی بی کلام کافیست.وقتی پول حرام وارد زندگی بشود برکت از زندگی می رود ونکبت جایش را میگیرد.
  58
  2
  جمعه ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۷
  ۳۸
  رژیم عشقوحالگر - لندن، انگلستان
  [::گور دجال زار می بینم - نیده، ترکیه::]. داداش تو ترکیه پناهنده یو ان شدی؟الان خیلی سخت شده.پرونده ها رو پلیس ترکیه بررسی میکنه.از من میشنوی برگرد ایران.من یاد خاطراتم تو ترکیه افتادم.10-11سال پیش بود.😆😁
  15
  10
  جمعه ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۰
  ۵۹
  گور دجال زار می بینم - نیده، ترکیه
  [::رژیم عشقوحالگر - لندن، انگلستان::]. عزیز دلی، ممنون از توجه ات! دیر سالیست که در کشور ثالث هستم و به یاد آن روزگاران ، آی دی ام را انتخاب کردم !
  3
  19
  جمعه ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۶
  ۴۵
  Vafadar - برلین، آلمان
  همینکه گنجشکک اشی مشی و جمعه خونین رو که از نابترین ترانه ها هستند بدمیدونی یعنی چیزی نمیدانی.آن زمان آخوندهایی که فرزندان خواننده داشتند کم نبودند.مثل برادران جمال و عباس وفایی.دقیق مثل الان که سمیر زند فرزند یک آخنوند است.
  8
  2
  جمعه ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۳
  ۴۵
  Vafadar - برلین، آلمان
  از نظر من شعر و ترانه هایی که درآنها کلمه (دل) و (چشم سیاه)وامثال اینها وجود دارد،جزو ترانه های نازل و سخیفند.چون چیزی به معنای دل وجود ندارد.دل اگر همان قلب است که وظیفه اش در بدن فقط طپش است.وقتی مینویسی (دلم خواست)این مغز انسان است که چیزی را میخواهد نه قلبش.چشمی هم که سیاه باشد نداریم،قرنیه فردی که به (چشم سیاه)اطلاق بشود،درواقع قهوه ای تیره است.ترانه های دیگرهم یا از (من و تو)یا(تو بی من)میگویند که دنیای موسیقی پر از اینها شده.محصول قوی در ترانه همان جمعه خونین و گنجشکک اشی مشی هستند.
  16
  2
  جمعه ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۲
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  خیریه.مال حرام . موسیقی بدون کلام. خوش امادی با آیدی جدید. حالا کدام هستی ؟ خیار. آریا. میلیونر ؟ تازه چرا برلین ؟ برلین که برا شما مثل شهر قم لوط می‌‌باشد. معمولا یا در کانادا هستید یا آمریکا. البته تازگی‌ها اتریش مد شده.
  4
  3
  شنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.