امبرد هرد: در زمان ازدواج با جانی دپ کارهای وحشتناکی انجام دادم

امبر هرد در مصاحبه‌ای اذعان کرد، هنگامی که با جانی دپ در ارتباط بوده است، کارهای وحشتناکی با او انجام داده و سخنان ناخوشایندی به او گفته است.

هرد در مصاحبه‌ای با «ان‌بی‌سی نیوز» گفت، هنگامی که با همسر سابق خود در ارتباط بوده، به‌گونه‌ای رفتار کرده که برخی اوقات، خود را نیز نمی‌شناخته است.
هرد ادعاهای خود را پس نگرفت
بازیگر شناخته شده فیلم «آکوامن» در این مصاحبه، بر ادعاهای خود مبنی بر آزار جسمی و روحی جانی دپ علیه او تأکید کرد و گفت، تا وقتی که زنده است روی حرف خود می‌ماند.

هنگامی که ساوانا گوتری، مجری برنامه «تودی» از هرد پرسید، آیا او به جانی دپ حمله فیزیکی انجام داده است؟ هرد در ابتدا منکر این قضیه شد، اما سپس تصریح کرد: «در طول رابطه خود صحبت‌ها و کارهای وحشتناکی انجام دادم.»
«مرگ بر امبر»
در بخش دیگری از این مصاحبه که تنها بخشی از آن منتشر شده است، امبر هبرد به روزهای برگزاری دادگاه اشاره کرد. روزهایی که به گفته او، هنگامی که به سمت محل دادگاه می‌رفته، عده زیادی از هواداران جانی دپ را در خیابان دیده که نوشته‌هایی با شعارهای توهین‌آمیزی مانند «مرگ بر امبر» را حمل می‌کردند.

او از احساسات خود هنگامی که شعار طرفداران جانی دپ را دید نیز صحبت کرد.

هرد به مجری برنامه گفت: «این تحقیرکننده‌ترین و وحشتناک‌ترین تجربه‌ای بوده که داشته‌ام.»

او افزود: «هیچ‌گاه مثل آن لحظات احساس نکرده بودم که انسانیتم از من گرفته شده است، احساس کردم که کمتر از یک انسان هستم.»

هرد مدعی شد که دادگاه، از افرادی که به‌شدت طرفدار شخصیت جانی دپ در فیلم «دزدان دریایی کارائیب» بودند، مملو بوده است.
«کار وکلای جانی دپ بهتر بود»
امبرد هرد درباره عملکرد وکلای جانی دپ نیز اظهارنظر کرد و گفت، وکلای او «در پرت کردن حواس هیئت منصفه از موضوعات واقعی عملکرد بهتری داشتند.»

شایان ذکر است که جانی دپ علیه همسر سابق خود، پرونده‌ای قضایی باز کرد و خواستار غرامتی 50 میلیون دلاری شد. به گفته دپ، پس از این‌که امبر هرد در سال 2018 و در مقاله‌ «واشینگتن‌پست»، تجربه خود را از خشونت خانگی نوشت، به شهرت دپ خدشه‌ وارد شد.

با جود این‌که امبر هرد در این مقاله اسمی از همسر سابق خود نبرده بود، اما به گفته دپ، همین کار برای آسیب‌رساندن به شهرت او کافی بود.

دادگاه رسیدگی به پرونده این دو نفر، در نهایت حکم داد که هر دو مسئول پیامد‌های اتهاماتی هستند که علیه همدیگر مطرح کرده‌اند. با این وجود، بر اساس حکم هیئت منصفه، جانی دپ غرامت بیشتری دریافت خواهد کرد.
+43
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  مجتبی بصیر - لندن، انگلستان
  زیبایی و جذابیت تاثیر گذاره در همه موارد .
  0
  0
  یکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.