افسر پلیس راه سرپرستی موقت طفل شیرخواره باقی مانده از یک تصادف مرگبار را به عهده پرفت

افسر پلیس راه بردسکن در اقدامی انساندوستانه  نگهداری از طفل شیرخوار به جا مانده از یک تصادف را بر‌عهده گرفت. به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز خراسان رضوی، هنگامی که واژگونی یک دستگاه خودروی سواری سمند در محور بردسکن  منجر به جان باختن یک سرنشین و مصدومیت چهار نفر دیگر از اعضای یک خانواده  شد، افسر گشت پلیس راه بردسکن در اقدامی انساندوستانه نگهداری از نوزاد شیرخواره یکساله بازمانده از این تصادف را تا زمان بهبود وضعیت جسمانی اعضای خانواده‌اش برعهده گرفت.

به گفته سرهنگ محمود مختاری فرمانده انتظامی شهرستان بردسکن، بعد از وقوع تصادف عوامل امدادی پنج مصدوم سانحه را به بیمارستان انتقال دادند و ستوان‌دوم علی اصغر جمال از افسران خدمتگزار پلیس راه این شهرستان، پس از هماهنگی‌های لازم با فرماندهی و خانواده کودک، دختربچه یک ساله را برای نگهداری موقت به خانه خود برد.

وی  که خود دو دختر 7 و 13 ساله دارد، لوازم مورد نیاز نوزاد را تهیه کرده و نوزاد را به همسرش سپرد. این مأمور وظیفه شناس بدون آنکه وظیفه‌‌ای در این ارتباط داشته باشد مهربانی را با همه وجود معنا کرد و تصویری زیبا از افسران پلیس راه به نمایش گذاشت.
+65
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۲
  مطالبه گر - تورنتو، کانادا

  هزاران درود بر تو
  0
  46
  ‌پنجشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۵:۱۳
  ۵۵
  hamidesabz - لندن، انگلستان
  این برای خانم اون افسر بسیار آزار دهنده خواهد بود که بعد از ایجاد حس عاطفی مادرانه به کودک باید رنج جدایی اش را متحمل بشود!
  7
  18
  ‌پنجشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۸
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  شرافت و انسانیت مرز ندارد و اصولا مرز نمی شناسد. درود من باین افسر باعاطفه
  1
  5
  ‌پنجشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.