رسانه پرتغالی: مهدی طارمی برای بازگرداندن کی روش به تیم ملی تلاش می کند

ایران وایر: یک رسانه پرتغالی مدعی شده است، «مهدی طارمی» مهاجم تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پورتو پرتغال، برای بازگشت «کارلوس کی‌روش» سرمربی پیشین این تیم به ایران، تلاش می‌کند.

نشریه «آبولا» پرتغال در گزارشی ادعا کرده که مهدی طارمی، بعد از شکست تیم ملی ایران مقابل الجزایر علیه «دراگان اسکوچیچ» سرمربی تیم ملی با همدستی بازیکنان کلیدی ایران موضع گیری کرده و خواهان برکناری سرمربی کنونی تیم ملی ایران شده است.

در بخشی از این گزارش، به فضای متشنج اردوی تیم ملی ایران پس از شکست مقابل الجزایر اشاره شده و نوشته شده است: «مهاجم پورتو و سایر افراد در تیم ملی تلاش هایی  خواهند کرد تا حرکت‌هایی را برای کنار گذاشتن دراگان اسکوچیچ و بازگرداندن کارلوس کی روش انجام دهند.»

پس از دیدار تیم ملی ایران و الجزایر، «حمید سجادی» وزیر ورزش و جوانان ایران با شش بازیکن تیم ملی دیدار کرد که مهدی طارمی یکی از این بازیکنان بود. رسانه‌های ایران نیز خبر دادند که مشاور حمید سجادی که پیش از این مدیر رسانه‌ای تیم ملی فوتبال ایران بود، برای بازگرداندن کارلوس کی‌روش، تلاش می‌کند.

مهدی طارمی پیش از این نیز در پی پاسخ دادن به ادعای دراگان اسکوچیچ از تیم ملی کنار گذاشته شده بود. دراگان اسکوچیچ گفته بود که بازیکنان ایران تاکتیک پذیر نیستند و مهدی طارمی در توییتر خود مدعی شد مشکل از تاکتیک پذیر نبودن بازیکنان نیست و مشکلات را باید «جایی دیگر» جست‌وجو کرد.
+35
رأی دهید
-15

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.