دختر ۲ ساله تهرانی در اثر «پنچری عمدی» آمبولانس جانش را از دست داد

منابع خبری در ایران از مرگ یک دختر دو ساله در تهران به دلیل پنچری آمبولانس خبر داده‌اند‌. این رسانه‌ها گفته‌اند این پنجری «عمدی» بوده است.

روز گذشته ۲۴ خرداد نیروهای اورژانس تهران برای احیای یک دختر دو ساله که دچار ایست قلبی-تنفسی شده بود به خیابان بهشتی اعزام شدند. اما پس از احیا و زمانی که قصد انتقال کودک با آمبولانس را داشتند متوجه آسیب عمدی منجر به پنچری به دو لاستیک خودرو شدند.

خبرگزاری تسنیم نوشته است که شرایط ترافیکی خیابان شهید بهشتی و نبود جای پارک مناسب و حال وخیم دختربچه دو ساله موجب شد تا نیروهای اورژانس تهران برای نجات جان بیمار، آمبولانس را در خط ویژه با رعایت اصول ایمنی و تردد خودروهای دیگر پارک کنند.

خبرگزاری صداوسیما گزارش کرده است که امدادگران اورژانس برای انتقال کودک درخواست آمبولانس دیگری کردند اما طولانی شدن روند انتقال به‌ دلیل اتفاق به‌ وجود آمده باعث وخامت مجدد حال کودک شد و او جانش را از دست داد.

اداره حقوقی مرکز اورژانس تهران گفته است پرونده این کودک را در مراجع قضایی پیگیری می‌کند.
+61
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  تیتر با موضوع نمی خواند. در این رویداد من پنچری عمدی نمی بینم
  37
  5
  ‌چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۷
  ۴۴
  کو حق - ولینتون، نیوزلند

  طوف تو شرفه نداشته او که پنچر کرده ولی اون اگه میدونست این فقط ظاهرش آمبولانس و هیچ تجهیزاتی توش نیست این کارو نمیکرد
  2
  36
  ‌چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۷
  ۳۴
  فیل آگاه - لندن، انگلستان

  همه جای دنیا دیگه میدونن که ماشین پلیس، آمبولانس، دکتر کشیک ، اتیش نشانی و کلا اینگونه وسایل کمک رسانی با حفظ نکات ایمنی میتونن پیرو قوانیین راهنمایی و رانندگی نباشن. اون شخصی که پنچر کرده این عذاب وجدان رو تا آخر عمر داره البته اگه وجدانی داشته باشه
  2
  54
  ‌چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۶
  ۳۶
  siavash786 - آمریکا، ایالات متحده امریکا
  این از قوانین ایران نیست که اگر آمبولانس یا ماشین شخصی خلاف پارک کرد شما آنرا پنچر کنید بلکه بی نظمی و بی کفایتی رژیم است که متاسفانه در رژیم گذشته هم بود ولی هیچوقت نشنیدم که آمبولانس را پنچر کنند. بعضی از کشورها وقتیکه کسی به اورژانس زنگ میزنند اولین پلیس زودتر در محل حاضر میشود اما در ایران همسایه زودتر میرسد اما نه برای کمک و همدردی .
  8
  4
  ‌چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.