سام اصغری برای نخستین بار درباره تجربه سقط جنین همسرش و آرزوی پدر شدن خود سخن گفت

بریتنی اسپیرز و دوست پسر ایرانی تبارش سام اصغری در سواحل میامیصدای آمریکا:سام اصغری نامزد ایرانی بریتنی اسپیرز، خواننده مشهور موسیقی پاپ، سرانجام سکوت خود را شکست و برای نخستین بار درباره تجربه سقط جنین این زوج، و آرزوی پدر شدن خود سخن گفت.

بریتنی اسپیرز و سام اصغری که پس از نامزدی، در انتظار نخستین فرزند خود بودند، ماه گذشته اعلام کردند که او را از دست دادند.

این مربی شخصی آمادگی جسمانی و بدن‌سازی که به‌عنوان بازیگر و مدل نیز فعالیت می‌کند، به تارنمای هنری «جی‌کیو»، گفت که پدر شدن، «لذت زندگی او» است، و آنها تصمیم گرفته‌اند تا با صحبت درباره تجربه سقط جنین به عادی‌سازی این گفتمان در جامعه کمک کنند.

سام اصغری با اشاره به اینکه صحبت درباره این تجربه یک حرکت «مثبت» است، گفت که «این چیزی است که برای بسیاری از افراد اتفاق می‌افتد»، و اذعان کرد که «گام بعدی» رسیدن یک نوزاد است و او «می‌خواهد که یک پدر جوان» باشد.

این هنرمند ایرانی با بیان اینکه در ابتدا غمگین بود، گفت که شنیدن «یک پیام زیبا» باعث تغییر روحیه‌اش شد و حالا به آینده امیدوار است.

سام اصغری با اشاره به اینکه فردی به او گفت که «وقتی بچه آماده شد، می‌آید»، تأکید کرد که «این یک فرآیند عادی است و بدن شگفت‌انگیز زن به تدریج خود را التیام می‌بخشد، و هنگامی که کودک آماده شد، زمان مناسب فرا خواهد رسید.»

او همچنین درباره چگونگی خواستگاری خود از بریتنی اسپیرز نیز توضیحاتی داد.

به گفته سام اصغری او به دلیل احترام زیادی که برای بریتنی اسپیرز قائل بود، یک حلقه نامزدی با «برش شاهزاده خانم» (طراحی خاصی به شکل مربع) را برای «یک شاهراده خانم واقعی» خرید.

او در ادامه افزود که بریتنی اسپیرز به چیزهای «فوق‌العاده بزرگ و مشهور» علاقه‌ای ندارد.

سام اصغری اشاره‌ای به جزئیات خواستگاری نکرد و گفت که این لحظات فقط بین او و بریتنی است و قصد ندارند تا درباره آن سخنی بگویند.

او در این مصاحبه گفت که این زوج هنری تاریخ ازدواج خود را تعیین کرده‌اند.
+42
رأی دهید
-54

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد
  خب اینکه مشکلی نیست! بریتنی یه بار دیگه بهت اجازه ورود داده! بزن ببینیم اینبار چکار میکنی!
  4
  4
  جمعه ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.