پرویز پرستویی به خامنه ای نامه نوشت!

پرویز پرستویی بازیگر سینما و تلویزیون که در سال های اخیر همواره واکنش هایش در شبکه های اجتماعی به حوادث و رویدادهای اجتماعی خبرساز بوده است، در نامه ای به رهبر انقلاب به ماجراهای پیش آمده در سفرش به آمریکا برای اکران یک فیلم مستند و حواشی پیش آمده پیرامون آن پرداخته است. متن نامه پرویز پرستویی به حضرت آیت الله خامنه ای به شرح زیر است:

سلام به محضر آیت الله سید علی خامنه ای

رهبر جمهوری اسلامی ایران

بنده حدود یک ماه پیش به دعوت گروه های صلح طلب آمریکایی برای نشان دادن فیلم مستندی به نام(( قصه های هزار و یک روز)) ساخته حبیب احمد زاده به آمریکا سفر کردم فیلمی که پیام اش صلح بود .

در چندین شهر آمریکا این فیلم به نمایش گذاشته شد ،که خدا را شکر با عکس العمل های خوب مردم هم مواجه شدیم ،چه آمریکایی و چه ایرانیان عزیز.

بماند که فقط در دو اکران با ۸ نفر شلوارک پوش و بیرق بدست و جیره خوار مواجه شدیم که با فحاشی و شعار مانع ورود مردم برای دیدن فیلم شدند که نتیجه ای هم نداشت.

وحتی موجب شد که بنده با یک نفر از آنها که یک قهرمان پوشالی دوپینگی جودو و آواره در آمریکا بود، درگیر شوم و کار به پلیس کشیده شود و…که هنوز هم پس لرزه آن تمام نشده و کار به کنگره هم کشیده شده که چرا به بنده ویزا داده اند، باز هم مهم نیست.

و هنوز در تمام رسانه های آنور آبی هم برنامه پُر کن شده ام و مدام توهین و سرزنش و نسبت های دروغ که مثلا بنده عضو موثر سپاه قدس هستم و….باز هم مهم نیست.

چرا که به قول حاج کاظم آژانس شیشه ای

من یک عهدی با خدای خودم بسته ام و پای همه چیز می ایستم

بنده به هیچ ارگانی وصل نیستم

نه دولتی ام

نه سپاهی

ولی با افتخار یک ایرانی ام

هنرمندم

یک آزاد اندیشم

رسالت ۵۵ سال فعالیت ام در عالم هنرخدمت به مردم بوده و هست و خواهد بود.

حال عرض اصلی ام این است:

بنده همه توهین ها و فحاشی و هتک حرمت را از جانب عده ای که به دروغ خود را مدافع مردم می‌دانند به تن میخرم ،اما حرف اصلی ام این است ،باور دارم که مملکت ما از ثروت خوبی برخوردار است

ما فقیر نیستیم

ما ندار نیستیم

ما کشور ثروتمندی هستیم، حتی اگر تا ابد در تحریم بمانیم

بزرگترین ثروت این مملکت مردم هستند که همیشه مدارا کرده اند و ایستادگی، و هیچوقت پشت به دولت و دولت هایی که آمدند و رفتند و هستند نکرده اند.

حال روا نیست معلم بجای بودن در مدرسه در خیابان ها از نداری شعار من رفاه ندارم بدهد

روا نیست مردم از نداری و تنگدستی در خیابانها گاز اشک آور بخورد و گلوله

مردم پول ندارند

توان خرید مرغ و ماکارونی و روغن ندارند

سفره هایشان خالی است

شرمنده زن و بچه هایشان هستند

جای مردم در کنار خانواده است نه زندان آنهم بخاطر نبود معاش

قسم به خون پاک شهدا

قسم به زخم های پینه بسته جانبازان

قسم به قلب پاک مردم

حاضرم مرا در میدان بزرگ شهر بدار آویزند

ولی مردم آبرو دار ایران زمین رفاه داشته باشند

مردم دلشکسته اند

از شما خواهانم

حکم رفاه ملت را با خون بنده امضا کنید

والسلام
+102
رأی دهید
-412

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۸
  P.O.P - تهران، ایران

  دستمالت دیگه با این همه مالیدن ساییده و نخ‌نما شد. سر چهار راه دیگه یه ترمز بزن یه چند تا نو بخر.
  23
  225
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  khyar - اوپسالا، سوئد

  وطن فروشانی مثل سبک مغزم ، زرشک از فرانکفورت و حمید کارتن خواب از لس انجلس ، حالا دیدید هر کی جلوی شما جیره خواره ها و مزد بگیران عربستان واستاد ادم این دولت و ‌خامنه ای نیست ؟. آزاده بودن توی خون بعضی ادمهاست همونجوری که وطن فروشی و نوکری و‌مزد بگیری توی خون شماهاست .و‌پرویز پرستویی حس وطن دوستیش گل کرد که توی لس انجلس توی خونتون چنان خوابوند زیر گوشتون تا عمر دارید یادتون نره. پس از اون هم علیرضا امیر قاسمی توی برنامه تپش پته سام رجوی و شما جیره مواجیب گیران را ریخت روی آب .
  216
  25
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  کو حق - ولینتون، نیوزلند

  اگر این نامه صحت داشته باشه آغا جواب میده ساندیس تمام شده تو دوغ تو بنوش
  14
  214
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  دانای نادان - آمستردام، هلند

  خاک تو سر احمقت، که هنوز نفهمیدی تمام اون بدبختی‌ها که یکی یکی شمردی رو از همین رهبر جمهوری اسلامی داریم.آخه باز هم بیشعور ، رهبرت چه جوری میخواد با یه حکم همه چیز رو درست کنه؟ تا زمانی که پرچم جمهوری اسلامی تو این کشور برفراشته است ، کشور رنگ آبادی و مردم رنگ خوش بختی رو نخواهند دید و مسئولین دائما فقط به فکر نجات کشور خواهند بود.
  14
  220
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  arya_japan - توکیو، ژاپن

  برای علی چلاق نامه فدایت شوم نوشته ؟؟؟؟ خخخخخخ
  15
  182
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  rahjoo - مازندران، ایران

  منطق یک مسلمان و بویژه شیعه علوی،چون حریف منطق طرف نشد بهش دوپینگی اواره وشلوارک پوش نسبت میده!. چقدر عمو پرویز لمپن و اهل سوزش هست!. شکایت مردم رو بردی پیش ضحاک؟!! خودت ک خوب میدونی تخم فساد رو تو ایران خامنه ای کاشته و بعد برا تطهیر خودت پیش اون دسته ک کمی برات دودل شدن خوش رقصی می کنی؟!برو دیگه که از کت و کول مردم افتادی به زمین پستی و بی شرفی!. برو حاج کاظم
  17
  164
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  تحت تعقیب وزارت - لندن، انگلستان

  پرویز پزستویی پی پی خورد که نامه نوشت .
  17
  157
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان

  بنده به هیچ ارگانی وصل نیستم نه دولتی ام نه سپاهی!!! به قول معروف کسی که مثل اردک پرواز میکنه مثل اردک صدا درمیآره مثل اردک هم راه میره خب خود اردک دیگه!!
  12
  143
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  البته این نمایش دادن ها و ادعای مردم دوستی و چرند نویسی ایشان برای احمق هایی چون خیار و بادمجان است که احساساتی بشوند و گمان کنند که جیره ای که سپاه سایبری برایشان مقرر کرده نان حلال است!
  10
  128
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  Aztek - قم، ایران

  [::khyar - اوپسالا، سوئد::]. برادر عزیز خود این نامه آشکارا نشون میده که ایشون آدم جکومت و خامنه ایه . دیگه چطوری بگه؟
  15
  137
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  cardenas - مادرید، اسپانیا

  پرویز، یعنی درکش برات اینقدر مشکله که نمیتونی بفهمی این آخوندا چرا این مملکت و مردم رو به این روز انداختن؟ یا خودتو زدی به نادونی؟ یعنی تو هنوز نمیدونی اینا چه جوری به حکومت رسیدن و چه جوری این حکومت رو برای خودشون نگهداشتن. یعنی تو از کشتار و دزدی و تجاوز و غارتشون تو این چهل و سه سال هیچی نمیدونی؟ متاسفم برات.
  7
  133
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  چطوره که این رهبر الدنگ شما نامه های شما رو میخونه ولی نامه های 80 میلیون ایرانی رو نمیخونه؟ یعنی اون چشمای بابا قوری شده ش خم شدن مردم در سطلهای آشغال رو نمیبینه؟ خاک بر سر همچین رهبری و خاک بر سر تو که برای همچین رهبر مفعولی نامه مینویسی! دستمالتو عوض کن!
  6
  113
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Hooloo7 - گوتنبرگ، سوئد

  خاک بر سرت کنن! همون یذره آبرو یی که میتونستی با سکوت واسه خودت نگاه داری رو هم از بین بردی!. دیگه دهه ۶۰ نیست که از این واژه‌های پست استفاده کنی مثل شلوارک پوش، جیره خوار و. برای کم ارزش نشون دادن مخالفین که بیش از ۸۵% مردم ایران هستن، یوتیوب و اینترنت همه چیزو روبروی چشم مردم قرار داده، کارتون تمومِ بزودی.
  7
  113
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  پرستوئی بدجنس نیست ولی خام مغز است زیرا روی قبری نوحه میخواند که در ان مرده ای نخفته است. عامل تمام مشکلات ایران جماعت فاشیست های شیعی هستند و حالا آویزان شدن به آن ها از ان حرف های مسخره است. مثل اینکه از قاتل بخواهید که خودش را مجازات کند.
  13
  79
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  واقعا تف به آبروی نداشتت که مثل بدبختها شکایت بردی به یک ملای جنایتکار که باعث همه بدبختی های ملته بعد یکی به نعل میزنی یکی به تخته واقعا که مارمولک وسط بازی هستی اما دیگه مردم شناختنت بیشتر همش نزن که بوی گندش بیشتر و بیشتر میشه
  11
  97
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  الف.بامداد - برلین، آلمان

  فرامرز صدیقی در مصاحبه ای گفته که کسی که ابتدای انقلاب اورا لو داد و به اصطلاح فروخت همین پرویز پرستویی بود.فرامرز صدیقی همان کسی است که با فرشته جنابی فیلم برهنه تا ظهر با سرعت را بازی کرده بود.والبته بخاطر مضمون سیاسی فیلم توقیف شد.هنوزهم خیلیها دنبال این فیلم هستند.از فیلم های قبل از انقلاب فقط سه چهارفیلم واقعا نایاب هستند.یکیش همین فیلم.البته آهنگ کامل فیلم روی اینترنت هست.
  5
  63
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Ashkan60 - لندن، انگلستان

  الحق که پرویز رامبو فامیلت به شخصیتت خیلی میخوره و پرستوی مذکر نظام شده ای ! کلی اول نامه از فتوحاتت در ملوک کفر مزخرف بافتی و از اینکه جواب سوال درست منتقدانت را برای پاچه خواری و‌مزدوری خودت از حکومت ندادی برای خودت نوشابه باز کردی و شدی حاج کاظم یا همان قاسم و در ادامه هم دستمال را بدست گرفتی و جلاد را به بریدن آرام سر ملت دعوت کردی ! خاک بر سر مزدورت و خاک بر سر مزدوران احمق‌تر از تو مانند ....از اوپسالا که نماد حماقت حامیان حکومت کثیف جمهوری اسلامی می باشد.جاوید شاه و مرگ بر حکومت ملاها و پرستوهایش
  11
  85
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  ali1g - اوسلو، نروژ

  تو بایستی به مردم ایران نامه می نوشتی و طلب بخشش می کردی. مشخص شد که براستی و الحق گو...ه خور نظام هستی. پس خوب شد تو امریکا ری... بهت.
  5
  47
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  رها از جهل - اوین، ایران

  این کامنت های سخیف و بی ارزش چقدر آدمی را بیاد قصه ملانصرالدین میاندازه که با پسرش سوار بر الاغ از چهار روستا رد شد و به هر شکلی که رد میشد متلکی بهش انداختند. تا دیروز میگفتند چرا به دفاع از حقوق مردم برنمیخیزی حالا هم که دفاع کرده میگن دیگه تاثیری نداره. پس بفرمایید دفاع از ملت فقط با بیانیه های رضا آبمنگل و پاچه خواران آبجو بدستش آنهم از پشت کامپیوتر و از هزاران کیلومتر آنطرفتر در فصایی کاملا امن موثر هست!!! شماها وقتی به ایران میایید اگر دکمه پیراهنتون را مثل بسیجی ها تا خرخره نبندید که وانمود کنید موافق حکومت هستید هرگز شهامت و قدرت درک و فهمش را ندارید که بفهمید اعتراض از داخل ایران چه هزینه هایی دارد. پرستویی همین که میتوانست چمدانش را بپیجد و مثل شما و شاه خاینتان فلنگ را ببندد برود, نرفت و ماند, از میلیونها کامنت اراجیف و بیانیه های پوشالی ربع پهلوی شما موثرتر است.
  79
  6
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان

  غفوری کاپیتان تیم استقلال یک سلبریتی، پرستویی هم یک سلبریتی‌، اما آن انسانی فکر کردن کجا و این نون به نرخ روز خوردن کجا! ننگتان باد که پرستویی ها میتوانند از پاسدار به مراتب بدتر باشند، دودوزه بازی هم حدی داره. 😖
  6
  60
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  رها از جهل - اوین، ایران

  اصلا پرستویی را کسی به حساب نمیاورد که خونش را بپای رفاه مردم بریزند چون خونش ارزشی ندارد. ولی چرا این ربع پهلوی که بلانسبت 80 میلیون براش میمیرند چنین بیانیه ای نمیده که مثلا بلانسبت حاضر است خونش را بپای رفاه ملت و کشورش بدهد؟؟؟!!! ها..ها..ها
  71
  8
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  با این نامه پرستوئی خودش را دار زد
  8
  50
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  freedom of the press - تهران، ایران

  پاچه خوار از خواب غفلت بیدار شو. نامه نوشتی برای اشغالگران ایران و ازشون خواستی که برای مردم ایران رفاه و آسایش و راحتی بیاورند. خب احمق کدام اشغالگر احمقی چنین کاری می کند. بدبخت و خیلی از ایرانی های احمق بدبخت که این اشغالگران را مسئول خطاب می کنند، از خواب خرگوشی بیدار شود. احمقها اشغالگران هیچ رحم و ترحمی به مردم کشور اشغال شده ندارند.
  7
  54
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  chi begam ke nagoftanesh - در ماموریت، نورد

  هم نون رو میخواد هم خرما ، آقای پرستویی فیلم بازی کردن در صحنه واقعی زندگی رو بذار کنار، افتضاحش رو که در منجلابی که درست کردی بیشتر در آوردی، بسه دیگه همش نزن.
  4
  53
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::khyar - اوپسالا، سوئد::]. هرکی دستمال دستش بگیره اونکاره أست. تو هم یکی اش
  5
  21
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::khyar - اوپسالا، سوئد::]. یه خط اخر زر زرت رو الان خوندم. ببین چقدر بدبخت شدین که برنامه این میرزا قاسمی که همه میسناسنش براتون شده رفرنس! میدونی عین چی شدین؟ عین یکی که داره غرق میشه و اگر یکی از اعضای شریف الاغ هم بهش تعارف کنن دستش رو بهش میگیره که نره پایین 😀😀
  5
  37
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Ashkan60 - لندن، انگلستان

  [::رها از جهل - اوین، ایران::]. اسم خوبی روی خودت گذاشتی اما بهتر بود مینوشتی در آرزوی رهایی از جهل ! چون جهالت و حماقت از کامنتهایت بدجور لبریزه مثل تمام حامیان دیگر ابله و مفتخور حکومت .. ملاها
  7
  36
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  آلونا ازنامنسکایا - اورلاندو، ایالات متحده امریکا

  آفرین به پرویز پرستویی کاری کرد که هیچ هنرمندی در این 43 سال شهامت آن را نداشت خیلی از هنرمندان توییت می زنند و از مسئولین بی کفایت انتقاد می کردند اما هیچکس جرات آوردن اسم خامنه ای را نداشت ولی پرستویی با نامه دادن به خامنه ای فریاد زد خودت را پشت دیگران پنهان نکن تو مسئول وضع امروز هستی و واقعا وقتشه هنرمندان ایران پا جلو بگذارند مردم از این سیاستمداران نالایق قطع امید کردند ولی هنرمندان را دوست می دارند پرستویی و مهران مدیری و علی کریمی و علی دایی و ناظری همه باید شخص خامنه ای را خطاب قرار بدهند و خواستار استفعای او بشوند
  50
  5
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۰
  تنها در اینجا - کپنهاگ، دانمارک

  بابا عجب مارمولکی هست این، ختم روزگاره
  5
  36
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  majiddk - کپنهاک، دانمارک

  از برخوردش با سام رجبی که جواب یه سوال ساده را با حمله جواب داد و تا نوشتن این نامه نشون میده که این ادم حال و روان مریضی داره و در نقش های سینمایش گم شده.
  3
  38
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  آش با جاش - سیاهکل، ایران

  جناب پرستویی، زمان شاه فقید، توی کاخ جوانان خزانه، پارک خزانه با رفقات آبجوی شمس میزدی، پشت سرش هم سیگاری. حالا از ضحاک زمانه میخوای کمتر خون مردم رو بمکه
  8
  39
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::آلونا ازنامنسکایا - اورلاندو، ایالات متحده امریکا::]. نه عزیزم، مشکل مردم استعفای خامنه ای نیست که یکی بیشرف تر از همان طایفه را رهبر کنند و به چپاول ادامه بدند. مردم سرنگونی آخوند را میخواهند و این هنربند هم منظوری ندارد به غیر از ادامه حکومت آخوند. قرار نیست که بعد از قریب به نیم قرن هنوز بخواهیم فریب این ترفند ها را بخوریم.
  4
  32
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  اقای پرویز پرستویی : شما که حامل پیام صلح بودید این چنین بود رفتار شما. حال اگر حامل پیام جنگ بودید انگاه با مردم چه میکردید
  3
  34
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  اقای پرویز زپرستویی: ایکاش قدری غیرت رضا مارمولک در شما بود. یادتان باشد ان ننگ شما با این رنگ ها پاک نمیشود. برو این دام بر مرغ دگر نه . اقای پرستویی
  3
  35
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  اقای پرویز پرستویی: شما در توصیف معبود خود یعنی ان تروریست معروف قاسم سلیمانی انچنان از خود بیخود شده بودید انگار در تمام پیکره این فرد منفور سالها جا گرفته و جا خوش کرده بودید
  3
  36
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  paksan - ایران، ایران
  ... عاقا اسم جدید پرستویی. مرتیکه عیاش نامه زدی به کی؟ کل مملکت گروگانشند‌و صداشون همه جا بلنده بعد تو نامه زدی مردم فلانند؟
  5
  18
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  chi begam ke nagoftanesh - در ماموریت، نورد
  [::آلونا ازنامنسکایا - اورلاندو، ایالات متحده امریکا::]. الان که پاکش کرد، بعد میگی افرین، زود قضاوت کردی ، در ضمن این همه هنرمند انتقاد کردن، از جمله نوری زاد فیلم ساز، بعد میگی هیچکس، جالبه!!!!!
  0
  0
  ‌چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ordak - بن، آلمان
  سنگ پا بدم خدمتتون که کم بیاره.
  1
  0
  ‌پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.