نماینده مسجد سلیمان: هیچ تجمع اعتراضی در استان خوزستان نداشته و نداریم

علیرضا ورناصری قندعلی، نماینده مسجد سلیمان در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوال خبرنگار دیده‌بان ایران در رابطه با اعتراضات هفته اخیر در برخی از شهرهای استان خوزستان، گفت: هیچ خبری از اعتراضات در استان خوزستان نیست و ما هیچ تجمعی نداشتیم!

وی تاکید کرد: باز هم تاکید می‌کنم تجمع و اعتراضی در استان خوزستان نداشته و نداریم.

ورناصری با تکذیب اعتراضات برخی شهرهای استان خوزستان خاطرنشان کرد: بنده شکل‌گیری هرگونه اعتراضات در سراسر استان خوزستان را تکذیب می‌کنم.

نماینده مردم مجید سلیمان در مجلس یازدهم درباره ویدیوهای منتشر شده از اعتراضات مردم استان خوزستان اظهار کرد: معاندین ویدیوهای زیادی را منتشر می‎‌کنند! مگر ما باید همه این ویدیوها را باور کنیم؟ً!

او در ادامه اضافه کرد: بنده کارگردان این ویدیوها نیستم اما ویدیو‌های موجود در خصوص اعتراضات استان خوزستان واقعی نیستند. همه چیز در خوزستان نرمال است.

ورناصری قندعلی در رابطه با قطعی و کاهش سرعت اینترنت در برخی از شهرهای استان خوزستان گفت: سرعت اینترنت در استان خوزستان عالی است و هیچ مشکلی وجود ندارد. اخبار منتشر شده درباره کاهش و قطعی سرعت اینترنت در خوزستان کذب محض است.

گفتنی است علیرضا ورناصری قندعلی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، توانست در مرحله اول انتخابات با کسب ۳۷٬۴۱۱ رأی از مجموع ۹۶٬۹۷۹ رأی مأخوذه در رتبه اول مسجد سلیمان، وارد مجلس یازدهم شود.

لازم به ذکر است که فایل صوتی این گفت‌وگو در تحریریه دیده‌بان ایران موجود است.
+9
رأی دهید
-182

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۶
  هانسن - سیدنی، استرالیا

  لعنت بر دروغگو
  1
  41
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۱:۲۰
  ۶۳
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان

  ......یعنی رضالت و دروغ و جنایت و دیگر هیچ بماند ......شتر
  1
  31
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۱:۵۷
  ۳۹
  Allen1983 - لوس آنجلس ، ایالات متحده امریکا

  البته که از داخل اون طویله ایی که تو و امثال تو داخلش در حال چریدن و نشخوار کردن هستید ، هیچ چیز و هیچ جایی رو نمیتونید ببینید ، چه برسه به اعتراض مردم. یک مشت مفت خور و بیسواد دور هم جمع شده اید که فقط منافع خود و اطرافیان خودتون رو تامین کنید و اصلا نمیدونید چرا اون مردم ساده به شما حیوانات رای داده اند . امیدوارم یکی پیدا بشه اون مجلس رو به توپ ببنده که شاید اون دیوارهای بلندی که باعث شده مردم و میلیون ها بدبختی اونها رو نبینید رو روی سرتون خراب کنه. لجن های حقیر
  3
  37
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۲:۲۴
  ۷۲
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  فرماندار قزوین حمله مردم جان به لب رسیده و گرسنه به مغازه ها و غارت آن و نماینده خوزستان از بیخ و بن تظاهرات چند روز اخیر و مردمی خوزستان برعلیه حکومت را و به ترتیب سایر مسئولان تا خود خامنه ای کلاً هر نوع نارضایتی و مشکل را در ایران نفی میکنند و شایعه دژمن می دانند ! . با همین فرمان و این مسئولان شارلاتان جلو برویم به زودی اعلام میکنند که اصلاً شورش ۵۷ هم شایعه ای بیش نیست و تمام مشکلات فعلی از دولت شاهنشاهی و شخص شاه فقید است ! تو روح حکومت ملاها و تمام حامیان بیشرفش
  5
  33
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۲:۵۰
  ۴۰
  rahjoo - مازندران، ایران

  خفه شو وزغ،. دزد سرگردنه صدتای اون رهبر مفعول تو شرف داره!. فقط امیدوارم این مردم بریزن بیرون.می بینی طومار نظام نقطه زن شما در یک هفته پیچیده می شه!. حیف که مردم به قدرت خودشون آگاه نیستن
  6
  32
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۴:۵۲
  ۴۲
  Momiji - توکیو، ژاپن

  از چهره و چشمای ابلیس وارش ، بی شرمی و شرارت و حرومزادگی میباره !! کثافت انگل .
  0
  35
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۵:۱۶
  ۶۵
  خوش باور - تهران، ایران

  این بنده خدا دورست می گوید . مردم در کف خیابن همکی از دوستداران و علاقه مندان ..... خوش روی این نماینده محترم هستند .که بخاطر فعالیت کاری و دوربودن طولانی از خانه آماده جانفشانی هستند .
  6
  26
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۶:۰۸
  ۵۶
  nooshin tehrani - روم، ایتالیا

  دقیقا. مادر ایران زندانیه سیاسی نداریم، گرانی نداریم، زن خیابانی نداریم، همجنسگرا نداریم، تورم نداریم، بیکاری نداریم، ما اصلا در ایران چیزی نداریم
  1
  26
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۶:۱۴
  ۶۲
  Rosha50 - لانسینگ، انگلستان
  ای کاش زبان آدمها استخوان میداشت وقتی دروغ میگفتن استخوان تو سقشان فرو میرفت .
  2
  18
  جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.