خودکشی دو کارگر نانوایی ۲۰ ساله با مصرف قرص برنج

 گفته می‌شود که این کارگران حدود ۲۰ سال سن داشتند. آن‌ها به دلایل نامعلومی با مصرف قرص برنج در خارج از نانوایی خودکشی کرده‌اند.

در روز‌های گذشته دو کارگر شاغل در یک واحد نانوایی در روستان خومه زار شهرستان ممسنی به دلایل نامعلومی با اقدام به خودکشی کردند.

یک منبع کارگری در شهر نورآباد ممسنی در استان فارس با تایید خبر درگذشت دو کارگر نانوایی گفت: کارگران یاده شده که به اسامی «سیروس حسین پور» و «کریم محمدی» شهرت دارند، از اهالی روستای اردشیری شهر کوه چنار شهرستان قائمیه بودند که در یک نانوایی در شهر خومه زار ممسنی مشغول کار بودند.

گفته می‌شود که این کارگران حدود ۲۰ سال سن داشتند. آن‌ها به دلایل نامعلومی با مصرف قرص برنج در خارج از نانوایی خودکشی کرده‌اند.
تصویری از ویدیوی خداحافظی این دو کارگر قبل از خودکشیاز قرار معلوم، مراسم سومین روز این دو کارگر روز گذشته (سه شنبه ۲۰ اردیبهشت ماه) در آرامگاه دارالرحمه محله اردشیری برگزار شده است. گفته می‌شود تحقیقات در مورد روشن شدن دلیل این حادثه ادامه دارد.
+65
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  خاک بر سر دولتی که مردمش به دلایل نامعلوم خودکشی کنن! تنها راه رهائی مبارزه ....است.
  1
  29
  ‌پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۷
  ۵۰
  ordak - بن، آلمان
  عجیبه فکر کردم سر تیتر اخبار خبر ترشیده قریشی و امیر سنگ توالت‌ است.ملت به ای من روز گرفتارند ولی چند هفته است ملت سر کار ترشیده قریشی و سنگ توالت همسرش است. ظاهراً این لحن به اون فاضلاب گفته پوزه .....
  2
  10
  ‌پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۱
  ۳۲
  Darknet - لندن، انگلستان
  کسی که نفهمیده دلیلش چیه، یعنی از نظر روانی مشکل داره و باید به پزشک مراجعه کنه و بگه که از بی غیرتی شدید و عدم فهم از دنیای پیرامونش رنج میبره. تنها راه مبارزه ....با رژیم خونخواره.....
  1
  12
  ‌پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۱
  ۵۲
  نیایش - تهران، ایران
  ای وااااای مردم بدبخت خانواده بدبخت جوانها و بچه ها بدبخت آخوند خوشبخت سپاهی خوشبخت !
  2
  15
  ‌پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.