تائید سرریز فاضلاب شهری چادگان به سد زاینده‌رود در اصفهان توسط فرماندار چادگان

خبرگزاری دانشجو: فرماندار چادگان نشت فاضلاب این شهرستان را به سمت زاینده‌رود تایید کرد و گفت: پروژه فاضلاب در این شهر و روستا‌های اطراف آن از سال ۸۹ آغاز شده؛ اما هنوز از تکمیل آن خبری نیست.
جواد شمسی پور، فرماندار چادگان، نشت فاضلاب شهر و محله فصیحی و مندرجان را تایید و اظهار کرد: این فاضلاب از طریق آبراه‌ها به سمت دریاچه سد زاینده رود در حرکت است.

شمسی پور بیان کرد: یکی از مسائل و مشکلاتی که از دیرباز تاکنون مردم چادگان با آن مواجه بوده اند، عدم وجود سیستم تصفیه فاضلاب شهری است که مشکلات عدیده‌ای برای مردم این شهر ایجاد کرد است.
فرماندار چادگان با بیان اینکه پروژه فاضلاب در این شهر و روستا‌های اطراف آن از سال ۸۹ آغاز شده، اما هنوز از تکمیل آن خبری نیست، گفت: به دلیل سنگ بستر سفتی که شهر چادگان و روستا‌های اطراف دریاچه سد زاینده رود واقع شده، فاضلاب از چاه‌های جذبی سرریز کرده و از طریق آبراه‌ها به سمت دریاچه حرکت می‌کند.

وی تصریح کرد: این موارد به خاطر عدم انجام تعهدات شرکت آب و فاضلاب در حوزه شهرستان ما بوده که نگران‌کننده است و مسئولان استان هم در جریان این موضوع هستند.

شمسی پور خاطرنشان کرد: امیدواریم با اختصاص بودجه خطر عظیم آلودگی بهداشتی که در کمین آب شرب بیش از ۵ میلیون نفر است، برطرف کنیم.
+53
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۲
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان
  این رژیم مردم رو انداخته به ....خوردن!!
  0
  5
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۴
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.