زنی در استرالیا با چاقو دوست پسرش را کشت و آلت تناسلی او را هم برید

پلیس اورلی را درست پیش از شروع رفت‌وآمدهای صبحگاهی، در تراموایی در حومه شهر کالتون، دستگیر کرد ایندیپندنت فارسی: گفته می‌شود زنی پس از آنکه دوست‌پسرش و دوست او را طی یک حمله دیوانه‌وار با ضربات چاقو به قتل رساند، آلت تناسلی دوست‌پسرش را برید.

یاسمین اورلی، ۴۴ ساله متهم است که در ساعات اولیه روز پنجشنبه، شریک زندگی خود سمیر اسبک، ۵۹ ساله و دوستش سرکیس عبود ۶۱ ساله را با ضربات جنون‌آمیز چاقو به قتل رسانده است.
سمیر اسبک، ۵۹ ساله[شبکه خبری تلویزیونی] سون نیوز استرالیا گزارش می‌دهد که ظاهرا اورلی ابتدا اسبک، شریک زندگی‌ خود برای ۱۰ سال را، با ضربات چاقو به قتل رساند و بعد آلت تناسلی‌ او را برید.
اسبک در محل حادثه که آپارتمانی در برانزویک ملبورن بود، جان باخت و عبود نیز در راه انتقال به بیمارستان جان سپرد.

پلیس اورلی را درست پیش از شروع رفت‌وآمدهای صبحگاهی، در تراموایی در حومه شهر کالتون، دستگیر کرد و دریافت که بازوهایش زخمی است. او روز جمعه پیش از مصاحبه با پلیس و متهم شدن به دو فقره قتل، به بیمارستان منتقل شد.

میک فروون، دستیار رئیس پلیس، به رسانه‌های محلی گفت: «او خونریزی می‌کرد و بدنش کاملا خونی بود.»
سرکیس عبود ۶۱ سالهدختر عبود یادبود دلخراشی برای پدر مرحومش منتشر کرد. کریستین عبود در رسانه‌های اجتماعی نوشت: «هیچکس سزاوار نیست چنین دردی برایش باقی بماند. پدرم قهرمان من، شوهر و برادری مهربان برای خانواده‌اش بود.»  

«قلبم خالی است؛ چون می‌دانم دیگر او را نمی‌بینم... بابا، دوستت دارم.»

در گزارش آمده که اورلی را بعد از چاقوکشی که به آن متهم شده، در دوربین‌های مداربسته دیده‌اند که بدون پیراهن و با سوتین در خیابان راه می‌رفت و پیراهنی را دور دستش پیچیده بود. گزارش شده است که کفش‌هایش نیز غرق خون بود.
اورلی را بعد از چاقوکشی که به آن متهم شده، در دوربین‌های مداربسته دیده‌اند که بدون پیراهن و با سوتین در خیابان راه می‌رفتگفته می‌شود که او چند خیابان را دوید و وارد کوچه‌ها شد و در خیابان‌های اطراف منطقه‌ای که گفته می‌شود چاقوکشی در آن رخ داد، رد خون به جا گذاشت.

پلیس بر این باور بود که اورلی و اسبک در آن آپارتمان با هم زندگی می‌کردند و هنوز هم در پی آن است که حوادث قبل از چاقوکشی ادعاشده را کنار هم بگذارد.
+71
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  چاقو کشی سکسی فقط مختص ایران نیست و عقب افتاده و دیوانه همه جای دنیا یافت میشود
  3
  14
  ‌پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۱:۲۲
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  لابد یادگاری بریده!
  3
  18
  ‌پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۱:۴۱
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  کار بدی نیست.به نظر من باید .با تمام بسیج هم باید این کار را بکنند. نه اینقدر خشن. مثل برادر لر. به گاو نر می گویند پل. زمانی که این پل شاخ و شانه زیاد می کشد. گرد و خاک وحشی گری . دست و پای او را می بندند. و یک متخصص آنجا محترم را آنقدر می کشد. تا اخته می شود. از آن زمان دیگر پل نیست. بلکه ورزا. حیوانی آرام. محبت از چشم می بارد. فقط می خورد. و هی گنده تر می شود و مفیدترین و بهترین وسیله برا شخم زدن.چه می دانم. حالا همه این بسیجی ریز دروشت را به لرستان بفرستیم. زبون بسته چکار کنند. دو تا تار مو زری خانم را می بینند. آنقدر حشری می شوند. که تمام حیثیت این دین جهانی و نفوذ آن به خطر می افتد.مانده دو تار مو می بینند. آنقدر آنجا شق می شود. که می توان به عنوان پله ساختمانی استفاده کرد. بعد چگونه می خواهند .از کاخ سفید حسنیه کنند
  0
  2
  ‌پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۶:۴۹
  ۳۴
  khyar - اوپسالا، سوئد
  شصت و یک ساله با الت تناسلی چندان فرقی با نداشتنش نداره .
  6
  2
  ‌پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۷:۴۰
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::khyar - اوپسالا، سوئد::]. تشریف بیارید تا نشونتون بدیم.
  1
  7
  ‌پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۶
  ۴۴
  کو حق - ولینتون، نیوزلند
  [::khyar - اوپسالا، سوئد::]. تو چند سالشو دوست میداری خجالت نکش طول و عرضشم بگو
  0
  3
  ‌پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.