«واشینگتن اگزمینر»: ایران در حال آمادگی برای درگیری نظامی با آمریکا است

العربیه: پایگاه خبری «واشینگتن اگزمینر»، با استناد به شواهد جدیدی نوشت، ایران در حال آمادگی برای ارسال یک ماهواره و انفجار «سلاح هسته‌ای کوچکی» بر فراز آسمان آمریکا است، تا این‌گونه با تحت تاثیر قرار دادن شبکه‌های برق کلیدی، یک خاموشی گسترده در این کشور ایجاد کند.

به گفته واشینگتن اگزمینر، به‌رغم ادامه روند مذاکرات احیای توافق هسته‌ای موسوم به «برجام»، ایران در حال آمادگی برای درگیری نظامی با آمریکا است.

این شواهد با اشاره به اقدام ایران برای محافظت از شبکه برق و دیگر زیرساخت‌های خود، به مدارکی نظامی استناد می‌کند که بر اساس آن، تهران در حال آمادگی برای ساخت یک بمب الکترومغناطیسی است.

بمب الکترومغناطیسی پس از انفجار، پالس بسیار بزرگی را در محیط منتشر کرده و با نفوذ به سیستم‌های الکترونیکی، عملکرد آن‌ها را با اختلال مواجه می‌کند.

بر اساس این گزارش جدید، «هدف ایران برای حمله تهاجمی الکترومغناطیسی ممکن است در چارچوب اقدام آن‌ها برای محافظت از چندین زیرساخت حیاتی این کشور، دربرابر حملات الکترومغناطیسی منعکس شده باشد.»

پیتر وینست، مدیر اجرایی «کارگروه امنیت ملی»، به عنوان تهیه‌کننده این گزارش تصریح کرد: «یک یادداشت رسمی نظامی وابسته به ایران، حمله هسته‌ای/الکترومغناطیسی ایران علیه آمریکا را تایید می‌کند. این یادداشت همچنین اقدامات فریبکانه تهران برای پنهان کردن تسلیحات هسته‌ای این کشور را، که نقض توافقنامه‌های بین‌المللی است نیز تایید می‌کند.»

وینست در پایان اظهارات خود گفت: «اگر ایران به توانایی‌های تهاجمی مربوط به تسلیحات هسته‌ای/الکترومغناطیسی دست پیدا کند، اهداف این کشور یا گروه‌های نیابتی وابسته به آن، به احتمال زیاد مردم آمریکا و اسرائیل خواهد بود.»
+75
رأی دهید
-119

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  مطبوعات امریکائی هم مطالب مضحک می نویسند
  11
  80
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۱:۴۲
  ۳۶
  siavash786 - آمریکا، ایالات متحده امریکا

  ایران اگر می توانست چنین کاری انجام دهد اول برای اسرائیل و یا عربستان انجام میداد . آخوندا در ساخت احادیث و شما در ساخت شایعات دروغین خوب ماهرید .
  13
  83
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۱:۵۰
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  یا ابرفرض! باز مردم بیگناه کرمانشاه صداهای عجیب و غریب میشنون. میان نشونه بگیرن امریکا، میندازن تو خلیج بنگال
  16
  50
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۳:۰۱
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  نگران نباشید، هر وقت واردات آفتابه از چین را متوقف کردند و به همت مهندس جناب سروان تولید داخلی را شروع کردند، آنوقت شاید در مسیر تولید بمب هسته ای هم اقداماتی را شروع کنند.
  15
  55
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۳:۲۰
  ۴۱
  ولش کن - تهران، ایران

  بیشتر به جوک میخوره اینها موشک میزنن بیابون میخوره اونوقت بمب معناطیسی درست میکنن .با شما ها ناهار دادن؟
  15
  52
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۴:۴۱
  ۳۷
  !Rambo - تورنه، بلژیک

  اینقدر این مطلب مزخرف و دور از واقعیته مرغ پخته را هم به خنده میاندازه! انفجار بکب هسته ای بر فراز آسمان آمریکا!! از غنی سازی یکراسن جهش کردند به تکنولوژی جنگ ستارگان!مخاطب این اراجیف کی هست؟؟
  9
  53
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۵:۲۶
  ۴۳
  sahandogli - لندن، انگلستان
  ملا این ریسک یا امضای نابودی خودشان را نمی کنند این اقدام یعنی نابودی ایران و رژیم هم که جای خودش. ملا ها دیدند که روسیه با آن قدرت بادکنکی در باتلاق اوکراین گیر کرده و غرب دنبال اتمام جنگ به این زودی ها نیست تا روسیه تماما تمام شود و چیزی برای پرتاپ کردن نداشته باشد. روسیه با یک ورشکستگی عظیم در ماههای اینده مواجه خواهد شد ان وقت نوبت اوکراین و غرب است که هر چی خواستند سر روسیه بیاوردند . حتی اخیرا نقشه از اوکراین منتشر شده که حکایت از قسمتهای بزرگی از روسیه هم شامل می شود و شاید برای خیلی ها خنده اور باشد اما در ماهها و سالهای آینده روسیه مجبور خواهند شد خیلی چیزها و خاکها را واگذار کد
  1
  17
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۵
  ۴۲
  majiddk - کپنهاک، دانمارک
  افکار عمومی را برای توجیه حمله به ایران با این خبرها در داخل امریکا اماده میکنند.این نشانه خوبی است دقیقا کاری که با صدام کردند.
  3
  19
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۲
  ۵۲
  ابن ملجم(ع) - مونیخ، آلمان
  ...ایران در حال آمادگی برای ارسال یک ماهواره و انفجار «سلاح هسته‌ای کوچکی» بر فراز آسمان آمریکا است،این از داستان امام زمان و فیل شدن علی هم خندهدار تره.
  0
  6
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۰
  ۵۲
  ابن ملجم(ع) - مونیخ، آلمان
  این یادداشت همچنین اقدامات فریبکانه تهران برای پنهان کردن "تسلیحات هسته‌ای این کشور"" را، که نقض توافقنامه‌های بین‌المللی است نیز تایید می‌کند.»به این چند کلمه خوب توجه کنید، اعتراف میکنند ایران دارای سلکاح هسته ای است، اگر اینجوره پس معنی برجام چیه،مگر اینها نمیگن میخوان از اتمی س#دن ایران جلوگیری کنند، ایران که به گفته اینها اتمی شده و دارای سلاح هسته ای است، یاد بازی با سلاحهای کشتار جمعمی عراق و موشکهای قاره پیماش ادم را میاندازد
  2
  4
  ‌چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۴
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.