انتهای ماجرای فرار عاشقانه؛ زندانبان خود را کُشت و زندانی دستگیر شد

ویکی وایت و کیسی وایت - علیرغم تشابه نام خانوادگی این دو نسبتی با هم ندارندبگفته پلیس آمریکا یک زندانبان زن که مظنون به کمک زندانی بوده بعد از بازداشت به ضرب گلوله خود را کشته است.

این دو بعد از تعقیبی ده روزه توسط پلیس در ایالت ایندیانیا بازداشت شده بودند.

کِیسی وایت زندانی ۳۸ ساله در بازداشت است و ویکی وایت، ۵۸ ساله بعد از بستری در بیمارستان جان خود را از دست داد.

این دو، که تصور می شود روابط عاشقانه داشتند، روز ۲۹ آوریل از زندانی در بخش لادِردِیل در ایالت آلاباما ناپدید شدند.

خانم وایت به بهانه ساختگی ارزیابی روانی، این زندانی را با خود برده بود که آخرین باری بود که دیده شدند.

۲۹ آوریل آخرین روز کاری خانم وایت پیش از بازنشستگی بود. او اخیرا خانه خود را فروخته و به همکارانش گفته بود می‌خواهد کنار دریا زندگی کند.

ریک سینگلتون کلانتر بخش لادردیل گفت که خودرو این زوج بعد از تعقیب توسط پلیس در اوانزویل، ایندیانا، تصادف کرد و زندانی تسلیم شد.

رسانه‌های محلی به نقل از دِیو ودینگ، کلانتر بخش وندربرگ در ایندیانا، گزارش دادند که خانم وایت در جریان این تعقیب و گریز پشت فرمان بود و بعد به خودش تیر زد.

کلانتر سینگلتون از اظهار نظر درباره این گزارش که خانم وایت به خودش تیراندازی کرده خودداری کرد.

او گفت: "امیدوارم جان به در ببرد. هیچ کدام ما آرزوی بدی برای سلامتی ویکی و برای حال ویکی نداریم. اما سوال‌هایی هست که او باید به آنها جواب بدهد و امیدوارم که فرصت پیدا کنیم جواب سوال‌هایمان را بگیریم."

پلیس مارشال آمریکا گفت که این دو روز جمعه دو هفته پیش هنگام رانندگی با یک اتومبیل فورد مدل اِج به رنگ مسی دیده شدند.

آقای سینگلتون روز دوشنبه هفته پیش کِیسی وایت که بیش از دو متر قد دارد را "به شدت خطرناک" توصیف کرد و از ماموران خواست "بخت خود را مقابل او امتحان نکنند."

در عین گفته می شود که خانم وایت در دوران کار به عنوان نگهبان زندان هیچ سابقه تخلفی نداشت.

کریس کانِلی دادستان محلی بخش لادردیل هفته پیش به خبرنگاران گفت: "من به ویکی اعتماد کامل داشتم. واقعا می‌گویم. اگر از زندان چیزی می‌خواستیم، حتما به او مراجعه می‌کردیم. کارمند بسیار قرصی بود. برای همین موضوع تکان دهنده است."

کیسی وایت در سپتامبر سال ۲۰۲۰ به قتل متهم شد که در ارتباط با چاقو خوردن یک مرد ۵۸ ساله به نام کانی ریج‌وِی بود. او پیش از آن در ارتباط با یک رشته جرایم خشن در سال ۲۰۱۵، از جمله سرقت خودرو به ۷۵ سال زندان محکوم شده بود.

ادعا می‌شود که او ابتدا به قتل اعتراف کرده بود اما بعدا با توسل به استدلال "ابتلا به جنون" اعلام بی‌گناهی کرد. او در زندان منتظر محاکمه بود و در صورتی که گناهکار شناخته شود ممکن است مجازات اعدام بگیرد.
+37
رأی دهید
-2