رسوایی دیگری در شهرداری تهران: حمله با چاقو و قمه به شهردار منطقه ۱۹ قلابی بود

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ کمتر از چند ساعت پس از آنکه شهردار تهران و تشکیلات رسانه‌ای او ادعا کردند یک شهردار ناحیه در منطقه ۱۹ فداکاری کرده و با متخلفان ساختمانی درگیر شده و به شدت مجروح شده، یک فعال رسانه‌ای اصولگرا فاش کرد که این ماجرا از اساس دروغ و ساختگی است!

حسین صارمی در توییتر نوشت که همزمان با ورود پلیس امنیت به تحقیقات درباره این ادعا، پیگیر موضوع شده و به نوشته وی، این شهردار ناحیه پوکه‌های قلابی به پلیس ارائه کرده، خودروی وی در محل دیگری مورد اصابت گلوله قرار گرفته و طی بررسی‌ها مشخص شده که حتی دارای آثار جراحت سطحی هم نیست!!

این در حالی است که تیم رسانه‌ای شهرداری ادعا کرد بود این فرد (که حالا دروغگو بودن او مشخص شده) از رزمندگان مدافع حرم بوده و قبلا هم در محله خلازیر سابقه مقابله با فساد داشته است.
حالا فعال رسانه‌ای وابسته به جریان انقلابی لو داده که این شهردار ناحیه مورد تقدیر زاکانی « قبلا نیز ادعا نموده بود که توسط ۲ نفر مورد سوء قصد قرار گرفته و در درگیری تن به تن با افراد مهاجم موفق شده اسلحه آنان را گرفته و متهمین متواری شدند. لیکن پس از بررسی موضوع در نهایت اقرار میکند که همه ادعاهایش کذب بوده و همه سناریو و ساخته و پرداخته ذهن خودش بوده است.
واکنش توئیتری زاکانی به قمه خوردن یک شهردار | برخورد با گردن کلفت‌ها را آغاز کرده‌ایم
+105
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  اصحاب کهف - کلن، آلمان

  مملکتو دادیم دست یه مشت لات روانی ،نتیجه ش هم می‌شه همین. اقتصادی متلاشی و جامعه ای در اوج زوال عقل و اخلاق که سرانش علنا به بیچارگی و گروگانگیری افتادن بلکه با دلارهای باجگیری یه چند ماه عمر نظامشون بیشتر شه...مام که بیییغ،فقط نظاره!!
  4
  115
  یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۶:۱۸
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  عقده خود کم بزرگ بینی داره بیداد میکنه! یا اینکه عقده خود کم جان رمبو بینی؟
  2
  25
  یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۷
  ۶۲
  محمدعلی هشترودی - مادرید، اسپانیا

  بیشرفهای داعشی، حتی توی خواب نمی دیدید که باغبون کاخ شاهنشاه بشید، چه برسه که به حکومت برسید!
  2
  24
  یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.