پایان ارتباط نامشروع؛ قتل مرد جوان و کارگرش

 مردی که در پی ارتباط سیاه با یک زن جوان، همسر او و نوجوان ۱۶ ساله بی گناهی را با شلیک گلوله به قتل رسانده بود، با هوشیاری و تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی دستگیر شد و در حالی راز این جنایت هولناک را فاش کرد که نیرو‌های امدادی به مدت ۲ روز یک چاه ۱۱۰ متری را برای کشف اجساد قربانیان حفر کردند!

پنجم اردیبهشت بود که ماجرای گم شدن مرد کشاورز و کارگر ۱۶ ساله اش به پلیس شهرستان فیض آباد از توابع استان خراسان رضوی گزارش شد و بدین ترتیب  کارآگاهان پلیس آگاهی  تلاش گسترده‌ای را برای یافتن سرنخی از گم شدگان آغاز کردند.

 دو فرد گمشده (حسین – س و حسن – ش) پاسخگوی تلفن هایشان نیز نبودند. اقدامات اطلاعاتی حاکی از آن بود که حسین (مرد کشاورز) سوار بر وانت پیکان به زمین‌های کشاورزی خود واقع در ۱۵ کیلومتری شهرستان رفته است.

هنگامی که کارآگاهان به محل مذکور عزیمت کردند، وانت پیکان را در حالی یافتند که آثاری از خون در قسمت بار آن دیده می‌شد که فرضیه جنایت را قوت می بخشید.

پس از چند روز ردیابی و رصد‌های اطلاعاتی سرنخ‌هایی به دست آمد که نشان می‌داد، همسر حسین (جوان ۳۹ ساله گمشده) در همان روز تماس‌های مشکوکی برقرار کرده است به همین دلیل، این زن ۳۵ ساله به مقر انتظامی هدایت شد تا به سوالات تخصصی کارآگاهان پاسخ دهد.

او اگرچه سعی کرد خود را بی خبر از ماجرای گم شدن همسرش نشان دهد، اما تیزبینی کارآگاهان و بررسی دقیق محتویات گوشی تلفن همراه وی، راز یک ارتباط سیاه را فاش کرد.
«ل- پ» که در برابر شواهد و دلایل انکارناپذیر قرار گرفته بود به ناچار لب به اعتراف گشود و قطعه گمشده این پازل جنایی را به کارآگاهان نشان داد.

با افشای «ارتباط سیاه» بی درنگ گروهی از کارآگاهان  وارد عمل شدند تا «رضا- ج» (متهم) را دستگیر کنند، اما ادامه تحقیقات نشان داد که او سوار بر خودروی برادرش به مکان نامعلومی گریخته است.

طولی نکشید که ردیابی کارشناسان اداره اطلاعات جنایی، دامنه تحقیقات را به رامسر و دیگر شهر‌های شمالی کشور کشاند. آنان درحالی به جست وجو‌های پلیسی در شمال کشور پرداختند که گزارش‌ها از بازگشت متهم تحت تعقیب به سمنان و سبزوار حکایت داشت؛ بنابراین گروه دیگری از کارآگاهان با همکاری پلیس بردسکن، ایست و بازرسی جاده‌ای به راه انداختند.
 چند ساعت بعد «رضا – ج» وارد کمین ایست وبازرسی در حوزه استحفاظی بردسکن شدو پژو ۲۰۷ مشکی رنگ با رعایت همه جوانب امنیتی در جاده متوقف شد و بلافاصله حلقه‌های فولادین قانون بر دستان راننده ۳۵ ساله گره خورد.

متهم این پرونده جنایی که غافلگیر شده بود در میان بهت و حیرت به شهرستان فیض آباد انتقال یافت و مورد بازجویی‌های فنی قرار گرفت.

متهم این پرونده جنایی با مشاهده  مدارک، به ناچار لب به اعتراف گشود و راز قتل دو فرد گمشده با انگیزه ارتباط سیاه را بازگو کرد.

او در اعترافات تکان دهنده خود گفت: از حدود ۲ سال قبل «ل- پ» (همسر مقتول ۳۹ ساله) با من درددل می‌کرد که همسرش او را کتک می‌زند و رفتار مناسبی ندارد. من هم که به خاطر ارتباط با آن زن تحت تاثیر حرف هایش قرار داشتم تصمیم گرفتم تا شوهر او را به قتل برسانم. به همین منظور وقتی از «ل- پ» شنیدم که همسرش برای آبیاری به زمین‌های کشاورزی رفته است اسلحه را برداشتم و به آن جا رفتم.

وی ادامه داد: وقتی دریچه را برداشتم تا آب رها شود، ناگهان «حسین- س» را دیدم و او را با شلیک گلوله به قتل رساندم. در همین هنگام «حسن- ش» (نوجوان ۱۶ ساله) با دیدن این صحنه جیغ زنان به سمت من آمد که به ناچار به طرف او هم شلیک کردم چرا که همه چیز را دیده بود. بعد هم اجساد آن‌ها را در قسمت بار وانت پیکان حسین گذاشتم که یک فرش هم داخل آن بود.

متهم این پرونده جنایی ادامه داد: اجساد را چندین کیلومتر دورتر به داخل زمین‌های خودمان بردم که چاه عمیقی را در آن حفر کرده بودیم. ابتدا جسد شوهر «ل- پ» و بعد هم جسد پسر ۱۶ ساله را که برای او کار می‌کرد درون چاه انداختم و کیسه‌ای پر از خاک را هم به روی اجساد پرت کردم بعد از آن هم تراکتور را به محل چاه بردم و با بیل تراکتور خاک زیادی را داخل چاه ریختم تا پر شد. وقتی اطمینان یافتم که دیگر کسی متوجه ماجرا نمی‌شود به خانه رفتم و با به امانت گرفتن خودروی برادرم به شهر‌های شمالی گریختم...

در پی اعترافات متهم ودر حالی که سگ‌های جسدیاب نیز نتوانستند محل دفن اجساد را پیدا کنند، تلاش نیرو‌های امدادی  برای حفر منطقه‌ای آغاز شد که متهم مدعی بود اجساد را در آن مکان داخل چاه انداخته است!

بعد از حدود ۴۸ ساعت حفاری بالاخره اجساد قربانیان این جنایت مسلحانه وحشتناک روز چهارشنبه گذشته از زیر خروار‌ها خاک سرد بیرون کشیده شد؛ بنابراین گزارش، تحقیقات بیشتر برای کشف زوایای پنهان این پرونده جنایی همچنان ادامه دارد.
+0
رأی دهید
-11

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.