آیا مقامات ارشد نظامی-امنیتی ایران جاسوس آمریکا هستند؟

ارزیابی توان آمریکا در جاسوسی از نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی
در زندان‌های جمهوری اسلامی کم نیستند نظامیانی که به اتهام جاسوسی بازداشت و محکوم به زندان شده‌اند و حتی در انتظار اعدام هستند. اتهام اغلب آن‌ها همکاری با آمریکا یا اسراییل است. فساد سیستماتیکی که سال‌هاست سر تا پای نظام جمهوری اسلامی را فرا گرفته است، نظامیان و روحانیون و نهاد‌های امنیتی و اطلاعاتی را هم آلوده کرده است.
 
مقام‌های جمهوری اسلامی در این سال‌ها به طور تلویحی گفته‌اند، برخی از ضربات نظامی که خورده‌اند، ناشی از «جاسوسی» اعضای نیرو‌های مسلح یا «نفوذی‌هایی» بوده که در بدنه مراکز مهم مشغول به فعالیت بوده‌اند.

وقوع چندین انفجار در تاسیسات اتمی نطنز در سال‌های اخیر و این آخری ترور «محسن فخری‌زاده» از جمله مصادیق «نفوذ» و «جاسوسی» نیرو‌های مسلح اعلام شده که برای جمهوری اسلامی هزینه‌های هنگفت حیثیتی به همراه داشته است.
+53
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۶
  حمید اندیشه - لندن، انگلستان

  هستن توشون ولی اونایی که نیستن آنقدر سوتی میدن که یه جاسوس حرفه ای حتی از دستش بر نمیاد!..
  5
  59
  ‌سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۶
  ۳۸
  megaman - نیویورک، ایالات متحده امریکا
  اینا همش چرت پرته . انسان از افکارش زندس کسی بخاطر پول اطلاعات میده جاسوس نیست نس ناسه . جاسوس کسی بخاطر ایمانش ارمانش جاسوسی میکنه بخاطر یک ایده کل مردم دنیا در اخر دو ایده دارند یا به وجود انسانیست باور دارند یا منافع باور دارند! . کسی انسانیست باور داره کر کور نمیشه به جاش ضربه میزنه ایرانی تا امریکای فرق نمیکنه طرف حق هست. کسی منافع باور داره همه جوره خودشو کره کور میکنه منافع کدوم سمته! .
  10
  7
  ‌چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۰
  ۴۰
  paksan - ایران، ایران
  این گزارش ها کاملا توسط روسها هدایت میشه چون همه. میدونیم عمده مقامات نظامی جاسوس روسها هستند و این روسیه هستش که نفوذ شدیذ داره . مثلادرباره ترور هسته ای ها چه کسی اطلاعات دقیق به اسرائیل میده؟ چرا قبل از هر ترور مقامات اسرائیل چندین سفر به روسیه دارند؟ تاریخ ملاقاتها رو بررسی کنید مشخصه انگار مذاکراتی هستش و خواستار اطلاعات و همکاری اطلاعاتی روسها و قانع کردن آنها به همکاری هستش و چون یک سوم جمعیت اسرائیل هم روس هستند روسیه همیشه حمایتش رو از آنها کرده ولی تبلیغات سنگینی میکنند توسط عوامل ظاهرا مذهبی درداخل و خارج که آمریکا نقش اصلی رو داره و سعی در حفظ موقعیت خودشون در تمام رده های تصمیم گیری نظامی رو دارند.
  0
  1
  ‌چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.