نماینده خامنه‌‌ای در خوزستان: منشاء مزاحمت‌های بانوان پوشش خودشان است

ایران وایر :نماینده رهبر جمهوری اسلامی در خوزستان می‌گوید منشاء بسیاری از مزاحمت‌هایی که متوجه بانوان است به خاطر نوع پوشش خود آن‌هاست و بخش قابل توجهی از ناهنجاری‌های پوششی متوجه مردان است.

«محمدنبی موسوی‌فرد»، روز جمعه، ۲۴ دی ۱۴۰۰، در خصوص حجاب در ایران گفت زنان با حجاب اسلامی و حفظ حریم می‌توانند در همه عرصه‌های اجتماعی حضور داشته باشند و در این‌باره توضیح داد: «منظور از حریم دیوار کشیدن نیست بلکه حفظ پوشش اسلامی و عفت و حیا است».

موسوی‌فرد می‌گوید: «بارها شنیده شده بانوان گله داشته‌اند که همسرم از من خواسته بی‌حجاب باشم».

به گفته نماینده رهبر جمهوری اسلامی در خوزستان یکی از دلایل وجود حجاب «جلوگیری از ظهور ناهنجاری‌های اخلاقی و حفظ امنیت اجتماعی است».

 همچنین امام جمعه شهر اهواز با اشاره به حرام بودن اسراف در دین اسلام گفت: «بخش قابل توجهی از فشارهای اقتصادی به خاطر رعایت نکردن الگوی مصرف است».
+13
رأی دهید
-125

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  منشا بوی گند اخوند هم اون پوشش کثیف و نکبتش هست
  4
  63
  شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۰۲:۱۷
  ۷۵
  hassan1326 - تهران، ایران

  اخوندها شیاد و شارلاتان از نا آگاهی و سادگی مردم سو استفاده میکنند .مهمترین راه مبارزه با این مفتخوران شارلاتان ، آگاهی مردم مردم میباشد
  21
  53
  شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۸
  ۴۲
  henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا

  این فاشیست مسلمان دارد میگوید هر زنی طبق خواسته این جانیان مسلمان لباس نپوشد و رفتار نکند هر نوع جنایات و جرم بر علیه او روا هست . کی میشود این ایرانیان جاهل مذهب , امامان , حسین , علی را به گورستان بسپارند . شاید هیچگاه .
  5
  51
  شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۰۳:۴۰
  ۳۲
  Stopmindcontrol - سائو پائولو، برزیل

  زنتو بیار ببینم یه دور باهاش برقصم.
  6
  51
  شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۰۳:۵۴
  ۴۰
  rahjoo - مازندران، ایران
  یعنی هر مرد چش و دل گشنه ای مث من اخوند به شما زنان ایران دست درازی کرد مشکل فقط از سمت شما زنان ایران است.البته بد هم نگفت از ممد و علی و عمر همه شون ده بیستا زن و نوکر داشتن و هر روز در حال کثافتکاری از زن خونه بگیر تا کلفت و بقیه. منشاء مزاحمت های اسلام هم،خود ذات دین اسلام است.تا پایان این قرن اسلام میشه مثل مسیحیت .یه موضوع کلاسیک تزئینی
  18
  33
  شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۰۴:۵۱
  ۴۲
  شیرمردان - سیدنی، استرالیا

  و شما بی پدر مادرها منشأ فقر و فساد و فحشا هستید.بی ناموس نون به نرخ روز خور.
  4
  45
  شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۰۵:۵۶
  ۴۲
  Momiji - توکیو، ژاپن

  پفیوز آدرس غلط میده ، همشون همینطورن !! منشاء مزاحمت بانوان اختناق دینی و بسته بودن جامعه است . یکی نیست از این خردجال بپرسه ، اینقدر که مزاحمت برای خانم‌ها در ایران اسلامی و رژیم عنقلابیش هست چرا در کشورهای آزاد ، که مذهب مزاحم مردم نیست و هر کس آزادانه هر لباسی رو که خواست میپوشه و مزاحمتی هم در کار نیست !!؟ از این حرفا گذشته ، اینا چرا اینقدر کریه المنظرن !؟ ضمن اینکه دیدنشون تهوع آوره و شب دچار کابوس میشی ، بقولی دیدنشون کفاره داره !!
  6
  34
  شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۸
  ۵۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک

  حجاب نه تنها محافظ زن در مقابل چشمان حریص مرد است، بلکه خنثی کننده دماغ او نیز هست. روزی که مرد کوری به خانه پیامبر ص آمده بود، فاطمه س سریع خود را محجبه کرد. پیامبر ص گفت: دخترم او که کور است و تو را نمی‌بیند. فاطمه س: رایحه من را که حس می‌کند. پیامبر ص گفت: براستی که تو دختر من هستی.
  51
  19
  شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۴
  ۴۲
  Momiji - توکیو، ژاپن
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]. فاطی سریع خودتو بپوشون ، رایحه که چه عرض کنم ، بوت خفه مون کرد !!
  6
  19
  شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۳
  ۳۷
  petrick - اشدود، اسرائیل
  با کمال تاسف اما با نظر ایشان موافقم.
  14
  0
  شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.