علم الهدی: ۸۵ درصد توهین به مسئولین در فضای مجازی از خارج است

به گزارش ایسنا،  امام جمعه مشهد گفت: انجام نقد در کشور ما آزاد است و باید هم صورت گیرد، اما کسانی که انقلابی و دلسوز نظام اند باید در هنگام نقد کردن حواس خود را جمع کنند طوری نقد نکنند که آب به آسیاب دشمن بریزند و بهانه و مدرک به دست او بدهند و دشمن به استناد نقدی که یکی از مسئولین بیان کرده است، تهاجم خود علیه ما را گسترش دهد.
 
وی با بیان اینکه نظام ستم‌شاهی از تمام ابزار برای سرکوب مخالفین خود برخوردار بود، عنوان کرد: این قدرت در برابر مردمی که هیچ سلاحی نداشتند، شکست خورد. آن قدرت پوچ و مالامال از فساد بود و همین هم باعث شکست و سقوطش شد. از طرف دیگر مردم غیرت دینی داشتند و همین باعث شد حمایت‌ها و امداد الهی شامل حال آن‌ها شود و پیروز شوند.
 
علم‌الهدی بیان کرد: رهبری در این دیدار مجازی‌ای که با مردم قم داشتند، بر روی دو مسئله غیرت دینی و هدف جنگ نرم تاکید فوق‌العاده‌ای داشتند. غیرت دینی این است که ما سه چیز را در زندگی تحمل نکنیم؛ اول ضعف و ناتوانی اسلام، دوم دشمنی خدا و سوم سقوط ارزش‌ها.
 
وی افزود: آدمی که غیرت دینی دارد، نمی‌تواند ناتوان شدن اسلام را ببیند و فقط تماشا کند.  فردی که غیرت دینی دارد نمی‌تواند گناه و معصیت خدا را به صورت تجاهر به فسق ببیند و آرام بگیرد.
 
یکی از بزرگان می‌گفت هر موقع سوار هواپیما می‌شود و چشمش به زنان بی‌حجاب می‌افتد، در خودش احساس حقارت می‌کند و می‌گوید من زنده‌ام و این‌ها دارند به دین خدا دهن‌کجی می‌کنند؟
 
غیرت دینی اجازه نمی‌دهد آدم گناه و جنگ با خدا را تحمل کند. همچنین آدمی که غیرت دینی دارد نمی‌تواند ببیند ارزش‌های دینی در بین مردم عوض شده و ارزش‌های غربی جای آن‌ها را گرفته است و در برابر این مسئله بی‌تفاوت باشد.
 
حکومت اسلامی یعنی نظام اسلامی تشکیل شود که الحمدالله در کشور ما تشکیل شده است و ۴۳ سال است که باد بر پرچم نظام اسلامی ما می‌وزد و هر روز قدرتمندتر می‌شود.
 
اما حکمرانی دین این است که در زندگی اجتماعی ما دین حکمرانی کند و حلال و حرام خدا در زندگی ما اجرا شود. اسلام سیاسی یعنی حکومت اسلامی و حکمرانی اسلامی در جامعه پیاده شود و در این صورت غیرت دینی نیز محقق می‌شود.
 
علم‌الهدی با بیان اینکه اسلام سکولار، ضد غیرت دینی است، عنوان کرد: افراد سکولاریسمی که در مدیریت جامعه و کشور خود دنبال غیر اسلام هستند، غیرت دینی ندارند.
 
دشمنان ما دشمن اسلام سیاسی اند و با اسلام سکولار مشکلی ندارند. اگر طرفدار اسلام سیاسی شدید و در برابر تجاوز‌های یک غده سرطانی منطقه یعنی صهیونیست‌ها ایستادید، آمریکا با شما دشمن می‌شود.
 
مرحوم میرزای محمدتقی شیرازی که در نبرد عراق با انگلیس به عشایر حکم جهاد داده بود، بسیار تحت فشار قرار گرفت؛ چراکه خودش و یارانش معتقد به اسلام سیاسی بودند.
 
وی بیان کرد: این همه توهینی که در فضای مجازی به اشخاص و مسئولین می‌شود و شرایط را برای مردم سیاه نمایی می‌کنند، همه کار دشمن است.
 
مسئولین می‌گویند ۸۵ درصد مطالب فضای مجازی، از خارج کشور منتشر می‌شود و فقط ۱۵ درصد مطالب مربوط به داخل کشور است.
 
مطالب توهین‌آمیز به مسئولین را که مردم در فضای مجازی می‌بینند، همه جنگ دشمن با ما است. این‌ها درد دل مردم نیست، بلکه حمله‌های دشمن است.
 
بخشی از آن ۱۵ درصدی هم که در داخل تولید می‌شود، بازنشر همان مطالب دشمن است که توسط جوانان کم‌تجربه انجام می‌شود. بخش کمی از آن ۱۵ درصد هم افرادی هستند که واقعا نقد دارند و با نقد علیه مسئولین نظام فضای مجازی را آلوده می‌کنند.
 
نماینده، ولی فقیه در خراسان رضوی با تاکید بر اینکه دشمن همه این کار‌ها را به منظور از بین بردن اسلام سیاسی انجام می‌دهد، ادامه داد: چراکه دشمن می‌داند اگر اسلام سیاسی از بین برود، بر همه چیز مردم مسلط خواهد شد و شما نباید در برابر این تهاجم دشمن بی‌تفاوت باشید.
 
علم‌الهدی تاکید کرد: انجام نقد در کشور ما آزاد است و باید هم صورت گیرد. این درست نیست که هر فرد و نهادی کار خود را انجام دهد و اجازه انتقاد را به کسی ندهد.  مخصوصا دستگاه‌های نظارتی مانند مجلس باید نقد کند.
 
اما کسانی که انقلابی و دلسوز نظام اند باید در هنگام نقد کردن حواس خود را جمع کنند طوری نقد نکنند که آب به آسیاب دشمن بریزند و بهانه و مدرک به دست او بدهند و دشمن به استناد نقدی که یکی از مسئولین بیان کرده است، تهاجم خود علیه ما را گسترش دهد.
+9
رأی دهید
-134

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۷
  حق گو لندن - لندن، انگلستان

  یکدفعه خبرگذاری فارس نمی دانم چطور شد تمام‌کامنتهای یک خبر مربوط به میخ اعظم را برای یک ساعت اشتباهی منتشر کرد زیر خبر . چون پرچم کشورها را می زدند همه از ایران بودند . این پرچم ها یعنی موقعیت فرد اطهار نظر کننده که خود‌خبرگذاری فارس که مال سپاه است مشخص می کند . خیلی زیاد کامتهایش بود و واقعا ۹۹٪ از ایران بودند . و ۹۵ درصد فوش خواهر مادر داده بودند به میخ اعظم . یک ساعته جمع و جور کردند !
  1
  98
  جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۴
  ۴۸
  ab5534 - هلسینکی، فنلاند

  ۹۹ درصد توهین به مقامات مقدس جهوری اسلامی خودم هستم‌ها ها ها
  0
  44
  جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۱
  ۴۰
  sama128 - شیراز، ایران

  شکمش اندازه شکم فیل ؛؛ حاضرم شرط ببندم شکمش را بشکافن توش چهارتا بوقلمون زنده هست که دارن جفت گیری میکنن تا تخم بگذارن دو تا بره هم دارن از یه گاو شیر میخورن حالا شما خودتون ببین چه خبره توی اون تونل کندوان .
  2
  51
  جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۷
  ۵۳
  Tokyo_japan - توکیو، ژاپن

  پس مال من هم بگذار روش تا بشود 86% تو روح خودت و جد و آبادت و اون 12 ..و اون 14.......و ......... باز هم بگم .........
  3
  44
  جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۲
  ۶۵
  خوش باور - تهران، ایران

  .این خوک را باید به کاری بست و در مزارع مورد استفاده قرار داد .و روزی خواهد آمد که مردم او راه به چاه سرازیر میکنند .البته چاه توالت .
  2
  47
  جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۲
  ۵۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک

  [::حق گو لندن - لندن، انگلستان::]. اون منها و تقسیمی رو که باهاش این درصدها رو جور کردی، نوشته کن تا ببینم ریاضیاتت در چه حدی هست! مطمعنا چند جا رو اشتباه محاسبه کرده‌ای. چون منم حساب کردم. درصد پرخاشگران در ولایت به کامه صفر هم نمیرسه.
  52
  6
  جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۷
  ۵۶
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  خب به اون بزرگواری که سوار هواپیما میشه و از دیدن زنهای بی حجاب حالش بد میشه، بگو سوار هواپیما نشه و هر جا میخواد بره با کجاوه بره! خودت هم گور بابای پدر سوخته ات خندیدی که اصلا در اون گاله رو باز کردی!
  2
  26
  جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۶
  ۳۲
  مطالبه گر - تورنتو، کانادا

  خودشم از حرف خودش خنده ش گرفته در ضمن این شکم از گرسنگی اینقدر بزرگ شده
  0
  30
  جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۸
  ۵۵
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  نه تو بمیری 100% ساخت وطن هستند و نثار تو اغا میشند. خارج شماها را چیزشون حساب نمیکنند.
  1
  36
  جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۰
  ۵۶
  ادوینو - گوالف، کانادا

  توی گوش زدن آخوند انگل در ایران هم کار دشمنه حتما احمق الهدایه مفت خور .
  0
  33
  جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۹
  ۴۵
  بردبار - بندر ماه شهر، ایران
  اکثر کاربرهای داخل ایران وقتی میخوان نظرات(فحش خوار و مادر به رهبر الدنگ) روی سایتهای خبر داخلی بگذارند با فیلتر شکن وارد سایتها میشن ،آخه این خوک بی‌مصرف مفت‌خور هنوز فرق ماشین حساب رو از کامپیتر تشخیص نمیده که آمار هم میده اوسکول مفنگی، در ضمن ما هنوز ستار بهشتی رو فراموش نکردیم که چه بلایی سرش آوردید ، خر خودتونید و اون رهبر چلاق کمونیست زاده تون.
  1
  20
  جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۲
  ۷۲
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]. منظورت از ولایت قتدهاره یا کابل!؟ شنیدم اونجا صورتت را پدر جانت سیاه میکرد تا مرده گاوها به تو دست اندازی نکنند اما خودت میرفتی صورتت را میشستی و سرخاب سفید آب میکردی که بکنند ! بنظرم برگرد همان ولایت مرده گاو پیش مرده گاوهای چتل دیگرتان
  1
  26
  جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۳
  ۷۲
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  تو روحت الم الهدی و حامیان بی شرفت آنهم بطور صدرصد!
  1
  23
  جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۴
  ۴۶
  حمید اندیشه - لندن، انگلستان
  بازم این علم القُدی قد قد کرد!؛در خارج نیست قارداش؛همش در داخل است؛بخاطر اون بلاهاییه که سر ملت تو داخل میارینِ؛وگرنه ما که بیرون اون چاه بی انتهای نادانی و توحش شماییم!..
  0
  9
  شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.